Şimdi Ara

Galaxy S3'ünüz Eskisi Gibi Çalışmıyor Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasaya sürüldüğü zaman seve seve aldığınız Galaxy S3 eskisi gibi çalışmıyor mu ? Bir çok ülkenin Rom Dosyalarını denediniz ama sonuç aynı mı ?

Galaxy S3'ü ilk günkü performansına geri getirme rehberine hoş geldiniz !

Samsung telefonunuzu ilk aldığınız gündeki haline nasıl getireceğinizi anlatan bir rehber daha hazırlamıştım. Fakat bazı telefonlarda o yöntem çalışmıyordu.
    Evdeki S3 Mini'yi kolayca o yöntemle sıfırlarken, S3'e aynı işlemi yapamıyordum...

O REHBERE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bu rehberde kies ile sıfırlama yapılamayan Galaxy S3 cihazlarını nasıl sıfırlayacağınızı anlatacağım....

Yönergeler;

1-) Cihazınızda root veya custom rom yüklü ise Triangle Away ile sayacınızı sıfırlayın. Nasıl Yapılacağını Bilmiyorsanız Tıklayın

2-) Gerekli dosyayı indirin. Link Alternatif Link

3-) İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkartın.

4-) Odin v3.04 programını yönetici olarak çalıştırın ve indirdiğiniz dosyaları resimdeki gibi yerleştirin. Ayrıca telefonunuzu Download Mode'a alıp bilgisayarınıza bağlayın.
    (Download Mode, cihaz kapalıyken Ses Kısma-Ana Ekran-Güç Tuşlarına basılı tutularak açılır, ses açma tuşu ile güvenlik alanı geçilir.)

5-) Odin programında START butonuna tıklayın ve yazdırma işleminin bitmesini bekleyin.

6-) Cihazınızı ilk günkü haline getirdiniz ! Telofonunuz açıldıktan sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanız önerilir. (Stabilite için)

Brick olmuş cihazlarınızı da bu yöntemle kurtarabilirsiniz. (Soft veya Half Brick yani download mode'un hasar görmediği brick türlerinde)

Umarım cihazınız eski performansına kavuşur...

• Eline sağlık, güzel anlatmışsın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş ellerinize sağlık. Bilgili olmayan kullanıcılar için oldukça açıklayıcı.
  • merhaba,
    anlatımınız için teşekkürler ben kurdum başarılı şekilde cihaz çalıştı şimdi 4.3 e yükseltme için ne yapmam gerek yazılım güncellemesi arattığımda yazılım güncel uyarısı alıyorum
  • Hocam başka link yokmu premium istiyoda

• bir sorum daha var bu romu kurunca sayaç sıfırlanmış olurmu ?
  • Sadece konudaki linkler mevcut. Sayaç sifirlamasini triangle away ile yapacaksınız konuda yazıyor. İyi günler...

• hocam bu paylaştığınız rom 4.1.2 türkiye rom umu
  • Aman hocam kaldırın Android 4.3 versiyonu efs v2 kullanıyor. 4.3 den bunu yapan olursa milletin hattı gider

• şu an romu kurdum eskiden 4.3 dü sıkıntı olmadı bende
  • Paylaştığım rom XXEMG4 anabantında yani IMEI bozulması yaşatmayan bir sürüm isteyen herkes 4.3 den dönüp gönül rahatlığıyla kurabilir. Ancak bu romu kurduktan sonra XXEMG4 ten daha eski bir sistemi kurduğunuzda IMEI bozulması yaşarsınız.

NOT: ROM KORE (KOR) CSC KODLUDUR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gh0sT-CRH

Paylaştığım rom XXEMG4 anabantında yani IMEI bozulması yaşatmayan bir sürüm isteyen herkes 4.3 den dönüp gönül rahatlığıyla kurabilir. Ancak bu romu kurduktan sonra XXEMG4 ten daha eski bir sistemi kurduğunuzda IMEI bozulması yaşarsınız.

NOT: ROM KORE (KOR) CSC KODLUDUR...

Kore romlarinda Turkce dil destegi oluyor mu kardesim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Kore romlarinda Turkce dil destegi oluyor mu kardesim ?

Elbette, bütün stock romlarda Türkçe dil desteği mevcuttur.
  • hocam bu romu kurdum ama fato veya kies den 4.3 güncellemesi alamıyorum sorun nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun_insomnia

hocam bu romu kurdum ama fato veya kies den 4.3 güncellemesi alamıyorum sorun nedir ?

CSC kodunun değişmesi bu sorunu yaratıyor olabilir. XXUND5 anabant kodlu 4.3 romunu (Nordic Countries) odin ile flashlayın. Önerim budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.