Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşalr Bir Rom Vardı CM Tabanlı Adı Aklıma Gelmedi İstediğimiz Bir Tuşu Ayarlıyorduk Misal Geri Tuşu. O Tuşa Basılı Tutunca Allta İstediğimiz Bir Widget Açılıyordu. Misal Oyun Oynuyoruz. Geri Tuşuna Basılı Tuttuk. Müzik Widgeti Açılıyor. İstediğimiz Müziği Açıp Oyuna Devam Edebiliyorduk.

Bilen Var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasEntertainment -- 28 Mayıs 2013; 3:23:47 >
  • Arkadaşlar merhaba nexuslarda olan bir özellik var slide2wake . Ancak s3 için araştırdım siyah kernelde olduğu yazıyordu . Yükledim gerekli programları ancak stabil çalışmıyor bi çalışıp bi çalışmıyor . Böyle bişey kullanan varsa bilgilendirebilir mi beni teşekkürler
  • Arkadaşlar yeni çıkan Tr md3 romunu dün gece yükledim, 2 saattir felan kurcaliyorum, bariz bir şekilde tarayıcı performans artışı mı var yoksa yeni yükleme yaptım diye mi bana öyle geldi, rehber de keza önceki stok romlara göre minik bir hizlanma var gibi, ve Rom genel olarak bana çok akıcı geldi, belkide kullandığım önceki rom çok eskiydi (ilk çıkan Tr resmi romu yanlış hatırlamıyorsam Ma2), o yüzden bende böyle bir akıcılık algısı yarattı bilemiyorum, deneyen arkadaşlar var mı?
  • 4.2.2 fena değil arkadaşlar yükleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Teşekkürler bilgi için :D seneye gelir artık..

Ram yönetimi hangi konuda olmamış hocam.

Soyle anlatayim ustteki mesajimda da bahsettim. Real racing 3 oyununu oynarken mesaj geliyor 5 sn ligine mesaj yaziyorum oyuna bi donuyorum bastan basliyordu.
    Bende geri 4.1.2 ye dondum bugun cikan roma. Ayni oyundan cikip girince kaldigi yerden devam ediyor.

Paranoid Android testimi tamamladim.
    Normal kullanimda 2G ve otomatik parlaklikta oyunu downloadi herseyi ile bir gunde yani sabah 7de cekip kullandiginiza aksam 5-5.30 saat ekranla sarji bitiriyorsunuz.Otomatik parlaklik ve oynadigim yuksek cozunurluklu oyunlara gore bence bu iyi bi sure.

Edit:Pardon yanlis alinti..

Sence temasek mi paranoid mi?

Bence paranoid cunku ayni performans hemen hemen ayni pil ama halo gibi guzel bi ozellik arti phablet tablet gibi kullanabilme her uygulamaya ayri dpi falan filan temasekin uzerinde bir suru yenilik ayni performans ayni pil kisacasi :)

Dostum rica etsem link paylasirmisin? Indirmeye calisiyorum 2-3kb ile indiriyo

http://www.mediafire.com/?5ssnb4b7dilh7zg
    Son surumun linki buyrun.
    Bir ikinci linkte bu isterseniz diye paylastimhttps://mega.co.nz/#!o0N2XCTC!bHBNqiIplPuqUkCMct0Tl0UE0_J3W6PAwl9QKWIdKhY

bunu eve gidince deneyeceğim temasek ten sıkıldım artık ama temasek ile aynı performansı verdiğini düşünmüyorum cm deki bastığın gibi açma hiçbir romda yok note 2 de bile daha geç açıyor.
    Edit. Hangi kerneli yukledin? Birde titanium ile yedek alsak yüklerken sorun olmaz dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsasinoDePulgas -- 28 Mayıs 2013; 14:05:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Arkadaşlar merhaba nexuslarda olan bir özellik var slide2wake . Ancak s3 için araştırdım siyah kernelde olduğu yazıyordu . Yükledim gerekli programları ancak stabil çalışmıyor bi çalışıp bi çalışmıyor . Böyle bişey kullanan varsa bilgilendirebilir mi beni teşekkürler

bi ara bende kullanmak istedim ama sorunlu calisiyo dedigin gibi, nexusta sagdan sola calisiyomu bilmiyorum ama siyahta sadece soldan saga calisiyo, ama bi calisiyo bi calismiyo, zaten cok onermiyolar, cunku ekran surekli dokunmatik bekledigi icin bekleme suresi dusuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Teşekkürler bilgi için :D seneye gelir artık..

Ram yönetimi hangi konuda olmamış hocam.

Soyle anlatayim ustteki mesajimda da bahsettim. Real racing 3 oyununu oynarken mesaj geliyor 5 sn ligine mesaj yaziyorum oyuna bi donuyorum bastan basliyordu.
    Bende geri 4.1.2 ye dondum bugun cikan roma. Ayni oyundan cikip girince kaldigi yerden devam ediyor.

Paranoid Android testimi tamamladim.
    Normal kullanimda 2G ve otomatik parlaklikta oyunu downloadi herseyi ile bir gunde yani sabah 7de cekip kullandiginiza aksam 5-5.30 saat ekranla sarji bitiriyorsunuz.Otomatik parlaklik ve oynadigim yuksek cozunurluklu oyunlara gore bence bu iyi bi sure.

Edit:Pardon yanlis alinti..

Sence temasek mi paranoid mi?

Bence paranoid cunku ayni performans hemen hemen ayni pil ama halo gibi guzel bi ozellik arti phablet tablet gibi kullanabilme her uygulamaya ayri dpi falan filan temasekin uzerinde bir suru yenilik ayni performans ayni pil kisacasi :)

Dostum rica etsem link paylasirmisin? Indirmeye calisiyorum 2-3kb ile indiriyo

http://www.mediafire.com/?5ssnb4b7dilh7zg
    Son surumun linki buyrun.
    Bir ikinci linkte bu isterseniz diye paylastimhttps://mega.co.nz/#!o0N2XCTC!bHBNqiIplPuqUkCMct0Tl0UE0_J3W6PAwl9QKWIdKhY

bunu eve gidince deneyeceğim temasek ten sıkıldım artık ama temasek ile aynı performansı verdiğini düşünmüyorum cm deki bastığın gibi açma hiçbir romda yok note 2 de bile daha geç açıyor.
    Edit. Hangi kerneli yukledin? Birde titanium ile yedek alsak yüklerken sorun olmaz dimi.

Titanium sorun cikarmaz ben hep onu kullaniyorum.Performanstan memnunum ben bi fark goremedim temasekle.

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba nexuslarda olan bir özellik var slide2wake . Ancak s3 için araştırdım siyah kernelde olduğu yazıyordu . Yükledim gerekli programları ancak stabil çalışmıyor bi çalışıp bi çalışmıyor . Böyle bişey kullanan varsa bilgilendirebilir mi beni teşekkürler

bi ara bende kullanmak istedim ama sorunlu calisiyo dedigin gibi, nexusta sagdan sola calisiyomu bilmiyorum ama siyahta sadece soldan saga calisiyo, ama bi calisiyo bi calismiyo, zaten cok onermiyolar, cunku ekran surekli dokunmatik bekledigi icin bekleme suresi dusuyo

Ben denemedim ama bildiğim kadarıyla o s3te sorunlu zaten o yüzden bu tip bi özellik isteyenler touch to wake kullanıyor genelde

• Arkadaşlar bir sorunla karşılaştım. Omega v45 i yükledim. Biraz kullandım beğenmedim. Sonra backup ımdan dönmek istedim backupı restore ettim. Telefon açıldı kullandım falan. Sonra whatsapp e girdim. Telefon numaramı doğrulamamı istedi doğruladım. Ama sonra telefon Kendi kendine sürekli reboot etmeye başladı. Samsung gt-i9300 da kalıyor tekrar kapanıyor tekrar yazı geliyor. Cwm yi açmaya çalışıyorum açılıyor. Sonra tekrar gidiyor. Ne yapmak lazım? Bu arada backup Omega V43.3 tü.

Edit: Yazdıktan sonra Odin ile bir şey atmayı deniyim belki düzelir dedim. Bilgisayarda tek cf 6.4 vardı attım. Ve düzeldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnchaineD -- 28 Mayıs 2013; 17:27:20 >
  • arkadaşlar sorunun esas kaynağını buldum sorun. Kilit tuşunda şimdi benim kilit tuşunu devre dışı bırakmam gerekiyor. Nasıl yapabilirim?
  • Beyler STeaks uygulamasında Reboot into 2ndROM diye bi seçenek var çift rom kullanabiliyomuyuz bi yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

Beyler STeaks uygulamasında Reboot into 2ndROM diye bi seçenek var çift rom kullanabiliyomuyuz bi yardımcı olursanız sevinirim

Evet kurulabiliyor. Google a "siyah kernel 2.rom" yazarsaniz nasil yapildigi cikiyo, basit bi islem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 28 Mayıs 2013; 19:46:46 >
  • quote:

quote:

Beyler STeaks uygulamasında Reboot into 2ndROM diye bi seçenek var çift rom kullanabiliyomuyuz bi yardımcı olursanız sevinirim

Evet kurulabiliyor. Google a "siyah kernel 2.rom" yazarsaniz nasil yapildigi cikiyo, basit bi islem

Orda reboot into 2ndROM Utils var ona basınca siyah recovery açılıyor ordan mı flashlayacağım birde telefonda yavaşlama vb oluyormu 2 rom kullanınca
  • quote:

quote:

quote:

Orda reboot into 2ndROM Utils var ona basınca siyah recovery açılıyor ordan mı flashlayacağım birde telefonda yavaşlama vb oluyormu 2 rom kullanınca

Evet ordan flashlicaksiniz, ben hic yavaslama hissetmedim bugune kadar, wipelari unutmayin. Ama bence google dan bakin bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 28 Mayıs 2013; 19:59:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ordan flashlicaksiniz, ben hic yavaslama hissetmedim bugune kadar, wipelari unutmayin. Ama bence google san bakin bi

Biraz baktım omega üstüne cm kurabilirmiyim yada sense4allbeta kurucaktım ama o tür romları desteklemiyormuş omega üstüne cm destekliyormu

• CM romunu yükledim ama bu roma gapps flashlicam da recoverye girdiğimizde en son hangi rom aktifse onamı flashlıyor
  • quote:

CM romunu yükledim ama bu roma gapps flashlicam da recoverye girdiğimizde en son hangi rom aktifse onamı flashlıyor

stweaks ten girdiğin 2nd rom utils bölümü 2.romu yapılandırmaya yarıyo, 2. rom ile ilgili her flashlamayı ordan yapıcaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu paranoid romu denemek istiyorum sanırım cidden iyi rom . Slim bean kurdum genel olarak güzel ancak paranoid'i denemek istiyorum . Verdikleri download linkleri nedense bende çok yavaş indiriyor goo.im üzerinden 10 kb ile indiriyor . Alternatif link var mı acaba

Bu arada link bu
  • quote:

Arkadaşlar şu paranoid romu denemek istiyorum sanırım cidden iyi rom . Slim bean kurdum genel olarak güzel ancak paranoid'i denemek istiyorum . Verdikleri download linkleri nedense bende çok yavaş indiriyor goo.im üzerinden 10 kb ile indiriyor . Alternatif link var mı acaba

Bu arada link bu

paranoidi indirdim ve buyuk hayal kirikligi oldu benim icin. wifi ne yaptiysam acilmadi. pie controls acinca bildirum cubugu gidiyor . baska bir rom arayayim en eyisi.

• Pie kontrollerini açınca tam ekran olup(Bildirim çubuğunun kalkmasını) ayarlayabiliyorsunuzdur Paranoid fena degil bayagi secenek ve kisilestirme varda ben pek sevmiyorum valla bana Temasek falan yetiyor.

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.