Yüzbaşı
22 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz MQB platformunun gelmesi ile VCDS denilen kodlama ile polo-golf-passat tarzı araçlarda sinyaller istenildiği zaman aktif hale geliyordu. Geçtiğimiz sene arkadaşımın sahip olduğu kablo ile bunları MQB öncesi araçlara yapabildiğini öğrendim. DAha öncesinde modül kullanarak sonra da modülün bozulması ile diyotlu sistemle paralel bağlayarak yapmıştım. Tabi amerikan park yasak olduğu için bunu sadece gündüz farları ile çalışabilecek şekilde yapmıştım. Jettalarda farın alt kısmında hoş bir görüntü oluyordu. Kablosuz kesme biçme olmadan bunun olacğaını duyunca hemen yaptık. Gayet de hoş oldu. O zamanlar arkadaşım Türkiye'tek yapandı ancak şuan bayağı yaygınlaşmış durumda. Kolayca yaptıracak kimseleri bulabilirsiniz. Parklarda ve kısalardayken yanmasını pek sevmiyorum. Yasal olarak uygun olmadığı için de önermiyorum. Kanalımda ekstra birkaç video daha var. İzleyip abone olursanız sevinirim. Şimdiden iyi seyirler :)

Arkadaşlar merhaba RHA MA450 i kullanıyorum ancak kablo temassızlığı sonucu kendisine veda etmek durumunda kaldım. Sizden ricam 200 tl ye kadar mikrofonlu kulakiçi kulaklık tavsiye edebilir misiniz? Kullanım alanları: Bilgisayarda Müzik dinleme arada sırada oyun (elimde mikrofon kulaklık splitter var arada sırada görüşmeler de yapıyorum mikrofon kalitesi de önemli) onun dışında telefonda müzik. Çoğunlukla rock arada sırada popüler müzik. Telefon görüşmeleri vs. Kullanım alanı karışık ama kafam da karışık tavsiyelerinize ihtiyacım var 150 200 tl civarı arıyorum. Sennheiser cx 275s var listemde. Bir de türkiyede bulamadım ama Cooler Master Resonar var. Özellikle ses kalitesinde beni tatmin edecek sonra sağlam olacak bir kulaklık arıyorum. İlginize şimdiden teşekkürler.
Herkese merhaba, direkt konuya giriyorum arada sirada gib.gov.tr den ceza var mi diye kontrol ederim haziran sonu gibi yurtdisina çıkmadan önce kontrol etmemiştim. Hiçbir ceza yoktu. Dün bir baktım 187 tl lik ceza gözüküyor. Tutanak tarihi 25.04.2014 tebliğ tarihi 04.07.2014 ceza 2 buçuk ay sonra tebliğ edilmiş ancak eve hiçbir sekilde ceza makbuzu gelmedi. Ve emsal davalarda 10 günü geçen tebliğ sürelerinde iptal ediliyormuş. Sizce nasil bir yol izlemeliyim. Bu arada ceza 172 tl faizle birlikte 187 tl olmuş. Vereceğiniz cevaplar icin simdiden teşekkürler.
Herkese merhaba, yaklaşık 4 yıldır superonline kullanıyorum. Son iki aya kadar ufak tefek problemler hariç hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama şu son iki aydır internetimde sürekli kopmalar yaşıyorum. Kopmalar şöyle gerçekleşiyor. Evde bilgisayar ethernet kablosuyla telefonlar tablet wifi ile bağlanıyor ne zaman ben kullanıma başlasam bir süre sonra bağlantı kopuyor. Ama işin gaip tarafı modem kendini resetliyor gibi hemen geri geliyor. gece kimse bir şey kullanmıyorken bir sıkıntı olmuyor günde 3 4 kez başıma geliyor bu kullanırken. Bununla ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Beyefendi 2 günde 5 kopma gözüküyor bu normal bişey diyorlar. tamam ama genel bir kopma değil yüklendiğim zaman kopyuyor diyorum. Bu kadar kopmaya yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Ki o söylediklerinden daha fazla kopma yaşıyorum. Modemden kaynaklı olabilir diyorum. Yapabileceğimiz bir şey diyorlar papağan gibi. Ne yapmalıyım yardımcı olabilecek var mı?
Bir arkadaşım yeni araç alacağından dolayı aracı satılığa çıkardı. Bana sordu ilan nasıl diye ben de elimden geldiğince yardım ettim. Ancak bir de otomobil genel ahalisine sorayım dedim. Artılarını eksilerini yorumlarsanız sevinirim fiyat, ilan detayı vb.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-dusuk-kilometre-s40-123393685/detay/

link çalışmazsa ilan no : 123393685

1.2 TSI 105 hp > Reference 37.500
1.2 TSI 105 hp > Style 42.800
1.4 TSI 122 hp DSG Otomatik > Reference 43.900
1.4 TSI 122 hp DSG Otomatik > Style 47.600
1.6 TDI 105 hp > Style 49.500

Skoda Rapid 1.2 75 bg Active.................................32.990 TL
Skoda Rapid 1.6 TDI CR 105 bg Active.................43.490 TL
Skoda Rapid 1.2 75 bg Ambition............................35.990 TL
Skoda Rapid 1.2 TSI 105 bg Ambition...................39.490 TL
Skoda Rapid 1.4 TSI 122 bg DSG Ambition...........45.490 TL
Skoda Rapid 1.6 TDI CR 105 bg Ambition.............46.490 TL
Skoda Rapid 1.4 TSI 122 bg DSG Elegance............48.990 TL
Skoda Rapid 1.6 TDI CR 105 bg Elegance..............49.990 TL

İkisinin de fiyatları aşağı yukarı aynı. Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Benim tercihim rapid olurdu
Golf e 80bin TL verilir mi verilmez mi tartışmaları sürerken. Dün bu ilan gözüme çarptı. Şirket Almanyadan ithal etmiş büyük ihtimalle ama bu fiyata alan çıkar mı acaba? Ayrıca adamlar satacaklarına eminler ki 5-6 tane getirmişler. Doğuş kazığından sonra bunlar başladı şimdi de

Ama işin bir de görüntü kısmı var kaplama aynalar, jantlar, koltuklar çok hoş olmuş.Ama bunlar ne yazık ki o çalıp çırpılan iç mekanın önüne pek geçemiyor. Ayrıca Bluemotion ibaresi geçiyor ilanda o da ayrı bir durum. Yorum sizin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2012-jetta-match-1.6tdi-dsg-sanzuman-full-serkanauto-116651005/detay
şöyle 50 tlye kadar internet değil de normal mağazadan alabileceğim silikon kulaklık tavsiye edebilir misiniz? (daha çok metal müzik dinliyorum)
şöyle 70 tl ye kadar kulak içi silikon kulaklık önerisi olan var mı?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Notebook
Toshiba
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 972
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 56.021 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 209 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.