Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozisik

Arkadaslar 4.2.2 de yedek alsam. Su yeni cikan md3 e gecsem yedek calisir mi?
    Hic yedek almadim daha ondan soruyorum. Nasil alindigina netten bakacagim.
    4.2.2 deki ram sıkıntısı bezdirdi beni 2sn durmuyor oyun arkaplanda.

Uygulama yedeği çalışır da sistem yedeğini kurarsanız sistem tamamen değişir. Yedekleme türüne bağlı. Bazı uygulamalar (özel Uygulamalar) uyumsuzluk gösterebilir onun dışında sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

quote:

Dün Berat249 ile bana bir adet rom yükledik ama beğenemedim üst bilgi çubuğu iğrenç bir renk ya iticiliğinden dolayı sileceğim ama ne yüklesem bilemedim. Üst bilgi çubuğu düzgün bir renk olan Türkçe olan ve iyi pil performans sağlayan rom nedir sizce?

XDA'daki modlarla o renk değiştirilebilir. Ben yine Omega v43.3 tavsiye edeceğim.

Bi dakika ya MD3 mü? Ben CSC'i mc1 görüp yorum yapmıştım. pardon, çok pardon. Ilk sayfaya eklerim.

Ben ne demek istediğinizi anlamadım hocam ama ilk sayfadaki kısımları okudum biraz anladım diyebilirim ama kendim kurmaya korkuyorum siz de zaten uyarmışsınız bol bol o yüzden beni yönlendirecek birini arıyorum.

Bu arada Omega'ya baktım gayet güzel görünüyor yardım etseniz kurabilir miyiz beraber vaktiniz var ise? Sorumluluklar bende merak etmeyin.

Wipe yapın sonra cwm'den kurun. O uyarılar sorumluluk almayacağımı belirtmek için. Bir nevi kendimi sağlama alıyorum. Çökme falan olmaz, rahat olun. Kurulumu da basit zaten. İstediğiniz uygulamaları seçin istemediğinizi seçmeyin sonra ileri basıp kurun. Hepsi bu. Kurulum bitip telefon açılınca da kontrol edin sorun olursa tekrar wipe yapın canavar gibi olur. Omega kurulumunda tek dikkat edilecek nokta v6 supercharger kurulmaması. Kurarsanız boş ram çok olur ama multitasking zayıf olur, bu yüzden de tavsiye etmem.

Hocam romu yükleme işini yapabilirim ama sizler kerneller HTX kameralar falan kurmuşsunuz ben onları nasıl becereceğim. Bir de Omega v43.3'ün download linkini Pm atabilir misiniz? Ben sitesine girdim Omega'nı bir sürü versiyonlar var yanlış yapmak istemediğim için sizden yardım istedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dün Berat249 ile bana bir adet rom yükledik ama beğenemedim üst bilgi çubuğu iğrenç bir renk ya iticiliğinden dolayı sileceğim ama ne yüklesem bilemedim. Üst bilgi çubuğu düzgün bir renk olan Türkçe olan ve iyi pil performans sağlayan rom nedir sizce?

XDA'daki modlarla o renk değiştirilebilir. Ben yine Omega v43.3 tavsiye edeceğim.

Bi dakika ya MD3 mü? Ben CSC'i mc1 görüp yorum yapmıştım. pardon, çok pardon. Ilk sayfaya eklerim.

Ben ne demek istediğinizi anlamadım hocam ama ilk sayfadaki kısımları okudum biraz anladım diyebilirim ama kendim kurmaya korkuyorum siz de zaten uyarmışsınız bol bol o yüzden beni yönlendirecek birini arıyorum.

Bu arada Omega'ya baktım gayet güzel görünüyor yardım etseniz kurabilir miyiz beraber vaktiniz var ise? Sorumluluklar bende merak etmeyin.

Wipe yapın sonra cwm'den kurun. O uyarılar sorumluluk almayacağımı belirtmek için. Bir nevi kendimi sağlama alıyorum. Çökme falan olmaz, rahat olun. Kurulumu da basit zaten. İstediğiniz uygulamaları seçin istemediğinizi seçmeyin sonra ileri basıp kurun. Hepsi bu. Kurulum bitip telefon açılınca da kontrol edin sorun olursa tekrar wipe yapın canavar gibi olur. Omega kurulumunda tek dikkat edilecek nokta v6 supercharger kurulmaması. Kurarsanız boş ram çok olur ama multitasking zayıf olur, bu yüzden de tavsiye etmem.

Hocam romu yükleme işini yapabilirim ama sizler kerneller HTX kameralar falan kurmuşsunuz ben onları nasıl becereceğim. Bir de Omega v43.3'ün download linkini Pm atabilir misiniz? Ben sitesine girdim Omega'nı bir sürü versiyonlar var yanlış yapmak istemediğim için sizden yardım istedim.

Her hangi birinin download bölümüne girin. Aynı sayfa açılacak. Sonra v43.3'ü indirin. Kurulumu anlattım.

Modları da aynı şekilde sadece wipe yapmadan kuracaksınız.

• teşekkürler.
  • İlk sayfa güncellendi.

4.2.2 sızıntı İsrail romu ve 4.1.2 MD3 Türkiye romu(En güncel Stok Rom ayrıca) eklendi.

İyi Günler...
  • quote:

http://www.hotfile.com/dl/224680328/20e1e19/I9300XXEMD3_I9300OJVEMC1_TUR.zip.html

bununla kiesten yüklenen sürümün farkı varmı?

• Yok. Zaten Kies'de Samsung serverlarından bu dosyayı indirip kuruyor. Yaptığı farklı bir şey değil yani.
  • Arkadaşlar geç sarj olma problemi olanlar sorunu çözdüler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

Arkadaşlar geç sarj olma problemi olanlar sorunu çözdüler mi?

Farkli bi adaptorle kullanmak kesin cözum. Ama suna dikkat edin, ornegin 1A ile sarj eden bi adaptorden sonra 700ma ile sarj eden adaptor kullanirsaniz yine skinti yasarsiniz, ben ipad ve blackberry adaptoru ile sorunu astim

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Farkli bi adaptorle kullanmak kesin cözum. Ama suna dikkat edin, ornegin 1A ile sarj eden bi adaptorden sonra 700ma ile sarj eden adaptor kullanirsaniz yine skinti yasarsiniz, ben ipad ve blackberry adaptoru ile sorunu astim

saol, peki bu sorun donanımsal mı yazılımsal mı? stweaksten artırsak işe yaramaz mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

saol, peki bu sorun donanımsal mı yazılımsal mı? stweaksten artırsak işe yaramaz mı?

Valla o iş çok karişik, sebebi hala kesin olarak bilinmiyo, 4.1.2 ile gelen bi sorun, yazilimsal bi sorun ama donanimsal yöntemlerle çözülüyo, ilginc. Stweaks ayariyla duzelmiyo, mecbur farkli bi adaptor almak, ancak ilginc olan her cihazda bu skinti yok, ablamdada 4.1.2 var ama onunki yavas sarj olmuyo, ben ayni adaptorle sarj ediyorum yavas sarj oluyo, o yuzden blackberry adaptoru kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 27 Mayıs 2013; 18:46:22 >

• bende geç şarj olma sorunu yaşadım ve usb kabloyu değiştirerek sorunu çözdüm.ilk önce telefonu farklı bir usb kablosu yardımıyla şarj et eğer sorun çözülmezse farklı adaptörle şarj et düzelmesi lazım.
  • quote:

Yok. Zaten Kies'de Samsung serverlarından bu dosyayı indirip kuruyor. Yaptığı farklı bir şey değil yani.

peki o zaman kuruyorum şimdi,ram olayını çözmüşler çok iyiymiş xdada öyle bahsediyorlar.e o zaman perseus kurmaya gerek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

bende geç şarj olma sorunu yaşadım ve usb kabloyu değiştirerek sorunu çözdüm.ilk önce telefonu farklı bir usb kablosu yardımıyla şarj et eğer sorun çözülmezse farklı adaptörle şarj et düzelmesi lazım.

yok ben pili şarj ediyorum sorun zaten de o kadar para verdigimiz telefonların böyle saçma sapan hataları sinirimi bozuyor. hep yarı yolda kalıyoruz. Eyvallah ikinize de teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mubayin_beyin -- 27 Mayıs 2013; 19:12:00 >
  • quote:

quote:

bende geç şarj olma sorunu yaşadım ve usb kabloyu değiştirerek sorunu çözdüm.ilk önce telefonu farklı bir usb kablosu yardımıyla şarj et eğer sorun çözülmezse farklı adaptörle şarj et düzelmesi lazım.

yok ben pili şarj ediyorum sorun zaten de o kadar para verdigimiz telefonların böyle saçma sapan hataları sinirimi bozuyor. hep yarı yolda kalıyoruz.

samsung hatasından ders almamış bazı s4 kullanıcılarıda telefonlarının geç şarj olmasından şikayetçi.işin ilginç yanı benim telefonumu geç şarj eden usb kablosu başka telefonu normal şekilde şarj ediyor.

• quote:

quote:

quote:

yok ben pili şarj ediyorum sorun zaten de o kadar para verdigimiz telefonların böyle saçma sapan hataları sinirimi bozuyor. hep yarı yolda kalıyoruz.

samsung hatasından ders almamış bazı s4 kullanıcılarıda telefonlarının geç şarj olmasından şikayetçi.işin ilginç yanı benim telefonumu geç şarj eden usb kablosu başka telefonu normal şekilde şarj ediyor.

evet aynen donanımsal gibi gözükmüyor ama kablo yada adaptör degisince çözülmesi ilginç.

• ram daha iyi olmuş. sil dediğimde 320 lere düştü. en son 426 ya çıktı.

4.2.2 nin salakça ram yönetiminden sonra iyi geldi bu rom. rr3 te menü tuşuna bastığım gibi oyundan çıkıyordu. şimdi chrome açıyorum geziniyorum geri açıyorum oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 27 Mayıs 2013; 20:38:24 >
  • eski sürümde ram kullanılmadıgı takdirde kullanılıyormuş gibi gorunuyordu gereksiz yük biniyordu yani, bunda düzeltmişlerdir. akıllı ram yönetimi gelicekti .
  • Beyler şu cm romlar iyi güzelde her cm yükleyişimde tüm klasörleri 0/ içine alıyor biliyorsunuzdur bu sorunu, böyle oluncada recovery yedeklerime erişemiyorum uğraştırıyo biraz bu 0/ olayının bi çözümü var mı acaba
  • Arkadaşlar merhaba,

Google Play'den uygulama yüklerken telefon tıkandı. Şu an telefonda enteresan bir ağırlaşma durumu var. Google Play'a bastığımda telefon beni ana ekrana atıyor. Ne yapabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.