Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

herkese iyi günler sızıntı 4.2.2 sürümünde telefon dahili hafızasında android/obb klasörü içine dosya atılmıyor nedendir acaba ? kopyalanamıyor , kopyalamayı durdur, bu dosyayı atla , aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diye hata veriyor, başka bir klasörde sorun yok ama sadece bu klasörde hata veriyor neden olabilir acaba ?

Güvenlik önlemleri ve yeni dosya sisteminden dolayı. Google'ın yeni kodlarından dolayı.

Teşekkür ederim hocam peki bu en son çıkan Türkiye 4.1.2 sürümü ile root dosyaları uyumlumu ?
  • quote:

quote:

quote:

herkese iyi günler sızıntı 4.2.2 sürümünde telefon dahili hafızasında android/obb klasörü içine dosya atılmıyor nedendir acaba ? kopyalanamıyor , kopyalamayı durdur, bu dosyayı atla , aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diye hata veriyor, başka bir klasörde sorun yok ama sadece bu klasörde hata veriyor neden olabilir acaba ?

Güvenlik önlemleri ve yeni dosya sisteminden dolayı. Google'ın yeni kodlarından dolayı.

Teşekkür ederim hocam peki bu en son çıkan Türkiye 4.1.2 sürümü ile root dosyaları uyumlumu ?

Uyumlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chanfire auto root'u güncellemiş.
  • Temasek kullandım 1 hafta, stabilitesini kaybetti, şebeke sorunları oldu, sesim karşı tarafa gitmemeye başladı felan. Stock 4.1.2 kurdum CM'ye alıştığım için ağır ve kullanışsız geliyor bu da. Stabilite açısından hangi romu önerirsiniz arkadaşlar? Şarj bir günü çıkarsa yeter.
  • Dostlar hemen kısa bir tavsiye istiyorum. Bir süredir Polonya stok rom kullanıyorum ve çok memnunum, sıkıntı yaşatmadı hiç. Son çıkan türkiye romuna geçmeme gerek var mı ? Yani kullananlar öneriyor mu en azından ? Sıkıntılı 4.2.2 denemesi yapmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Temasek kullandım 1 hafta, stabilitesini kaybetti, şebeke sorunları oldu, sesim karşı tarafa gitmemeye başladı felan. Stock 4.1.2 kurdum CM'ye alıştığım için ağır ve kullanışsız geliyor bu da. Stabilite açısından hangi romu önerirsiniz arkadaşlar? Şarj bir günü çıkarsa yeter.

Paranoid Android

• arkadaşlar stok roma ağır diyenler geliştirici seçeneklerinden pencere animasyonları,geçiş animasyonları ve animatör süre ölçeğini ya 0.5x yapın yada tamamen kapatın telefonun arayüzünün ne kadar hızlı olduğunu göreceksiniz.tamamen kapatırsanız bastığınız uygulama anında açılıyor.ben 0.5x de kullanıyorum ve gayet memnunum.cm nin tatsız tuzsuz arayüzüne hızlı diye katlanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar stok roma ağır diyenler geliştirici seçeneklerinden pencere animasyonları,geçiş animasyonları ve animatör süre ölçeğini ya 0.5x yapın yada tamamen kapatın telefonun arayüzünün ne kadar hızlı olduğunu göreceksiniz.tamamen kapatırsanız bastığınız uygulama anında açılıyor.ben 0.5x de kullanıyorum ve gayet memnunum.cm nin tatsız tuzsuz arayüzüne hızlı diye katlanmayın.

cm de tema secenegi oldukca fazla isterseniz s4 temasi bile kurabiliyorsunuz. cm oldufu anlasilmaz bile neredeyse. o pencere animasyon hizlari dedigi seyin o ise yaradigini bilmiyordum sagol.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar stok roma ağır diyenler geliştirici seçeneklerinden pencere animasyonları,geçiş animasyonları ve animatör süre ölçeğini ya 0.5x yapın yada tamamen kapatın telefonun arayüzünün ne kadar hızlı olduğunu göreceksiniz.tamamen kapatırsanız bastığınız uygulama anında açılıyor.ben 0.5x de kullanıyorum ve gayet memnunum.cm nin tatsız tuzsuz arayüzüne hızlı diye katlanmayın.

cm de tema secenegi oldukca fazla isterseniz s4 temasi bile kurabiliyorsunuz. cm oldufu anlasilmaz bile neredeyse. o pencere animasyon hizlari dedigi seyin o ise yaradigini bilmiyordum sagol.

hocam cm çok boş bir rom.performansı felan çok iyi ancak samsunga ait özellikler(akıllı bekleme,direk arama vb) olmaması kötü.undervolting yapmadan kullanıncada pili hortumluyor.touchwizin yavaşlığı tamamen animasyonlardan kaynaklanıyor.

• Yeni Türkiye romunda (4.1.2) sesi kismislar. Kulakliga daha az ses geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Dostlar hemen kısa bir tavsiye istiyorum. Bir süredir Polonya stok rom kullanıyorum ve çok memnunum, sıkıntı yaşatmadı hiç. Son çıkan türkiye romuna geçmeme gerek var mı ? Yani kullananlar öneriyor mu en azından ? Sıkıntılı 4.2.2 denemesi yapmak istemiyorum.

ben türkiye için çıkan en yeni xxemd3 sürümünü kullanıyorum.özellikle ram kullanımında gözle görülür bir azalma var.tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Temasek kullandım 1 hafta, stabilitesini kaybetti, şebeke sorunları oldu, sesim karşı tarafa gitmemeye başladı felan. Stock 4.1.2 kurdum CM'ye alıştığım için ağır ve kullanışsız geliyor bu da. Stabilite açısından hangi romu önerirsiniz arkadaşlar? Şarj bir günü çıkarsa yeter.

Paranoid Android

Yahu hocam bu navigation bari nasil kaldiracagiz asagidan. Ne yaptiysam kaldiramadim. Sanal tuslardan bahsediyorum.

Edit: Hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 30 Mayıs 2013; 0:38:55 >
  • 4.2.2 de bildirim barını şeffaf yapabiliyor muyuz? s4 gibi?
  • Duvar kağıdına göre bildirim barı şeffaf oluyor hocam mesela S4'ün kendi duvarkağıdını kullanınca şeffaf oluyor.

• Uzun süredir pardus hd kullanıyorum bilirsiniz yapımcısı türk pendroz nickli arkadaş 2 aydır bu romları kullanıyorum herhangi bi sıkıntısı yoktu ama bu son 15-20 gündür telefon aşırı ısınıyor özellikle facebook pes12 nfs most wanted real racing gibi oyunlarda 10 dakika sonra telefonu elimde tutamıyorum ayrıca tune in programında radyo dinlerkende aynı şey oluyor ( ekran kapalı) rom yapımcısına sordum kerneldndir dedi ama denemediğim kernel kalmadı yine aynı varmı önerisi olan???

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★

bu şimdiki kullndığım rom ve kernel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Exe-Lance -- 30 Mayıs 2013; 8:37:40 >

• quote:

Uyumlu.

iyi günler hocam en son çıkan Türkiye 4.1.2 sürümünü kurdum , odin programı ile en son Touch cwm sürümünü flashladım ,recovery menü değişti fakat telefon root olmadı nedendir acaba ? root gerektiren uygulamalar root yetkisi yok diyor birde telefonda supersu gibi garip root programlarıda çıkmadı menüde.
  • root dosyasını da flashlaman gerekli. xda'da arat ya da google'da. süpersu uygulaması uygulamaların arasında görünüyorsa root yapmışsın demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunesekosan -- 30 Mayıs 2013; 8:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

root dosyasını da flashlaman gerekli. xda'da arat ya da google'da. süpersu uygulaması uygulamaların arasında görünüyorsa root yapmışsın demektir.

teşekkür ederim hocam ben direk cwm son sürümünü atınca root oluyor sanmıştım,recovery menüsünden başka custom rom kurunca otomatik olarak rootlu oluyorya öyle sandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Exe-Lance

Uzun süredir pardus hd kullanıyorum bilirsiniz yapımcısı türk pendroz nickli arkadaş 2 aydır bu romları kullanıyorum herhangi bi sıkıntısı yoktu ama bu son 15-20 gündür telefon aşırı ısınıyor özellikle facebook pes12 nfs most wanted real racing gibi oyunlarda 10 dakika sonra telefonu elimde tutamıyorum ayrıca tune in programında radyo dinlerkende aynı şey oluyor ( ekran kapalı) rom yapımcısına sordum kerneldndir dedi ama denemediğim kernel kalmadı yine aynı varmı önerisi olan???

Arka planda işlemciyi çalıştıran bir program ısınmaya neden olabilir.Kullanmadığınız uygulamaları greenify ile dondurabilirsiniz .Ben s4 edition u kullanıyorum.Pardus hd yi beğenmedim fakat s4 edition ile iyi anlaştı cihazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bingbang

quote:

Orijinalden alıntı: .Exe-Lance

Uzun süredir pardus hd kullanıyorum bilirsiniz yapımcısı türk pendroz nickli arkadaş 2 aydır bu romları kullanıyorum herhangi bi sıkıntısı yoktu ama bu son 15-20 gündür telefon aşırı ısınıyor özellikle facebook pes12 nfs most wanted real racing gibi oyunlarda 10 dakika sonra telefonu elimde tutamıyorum ayrıca tune in programında radyo dinlerkende aynı şey oluyor ( ekran kapalı) rom yapımcısına sordum kerneldndir dedi ama denemediğim kernel kalmadı yine aynı varmı önerisi olan???

Arka planda işlemciyi çalıştıran bir program ısınmaya neden olabilir.Kullanmadığınız uygulamaları greenify ile dondurabilirsiniz .Ben s4 edition u kullanıyorum.Pardus hd yi beğenmedim fakat s4 edition ile iyi anlaştı cihazım.

Şimdi baktım çalışan bi hd widgets var onuda uzun süredir kullanıyorum sanırım telefnun işlemcisi sorunlu :(

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.