Şimdi Ara

Galaxy S3 ARAMA SORUNU :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2.el s3 aldım email kontrolleri yaptım ve orjinal samsung çıkışlı garantisi devam etme simkartım eski sim olduğu için mikro sim için kestiler ve telefonu aldığım gün birşey yoktu aradan 1 gün geçtikten sonra arama yapmak istediğimde ne benim sesim nede karşı tarafın sesi geliyor ancak bazende arama yaparken şebeke gidiyor sonra tekrar geliyor telefonu kapatıp açtığımda veya bayaryayı çıkardığımda düzeliyor geçici olarak sonra yine aynı olay birde nedense mesaj atmamda sıkıntı olmuyor hiç bir problemle karşılaşmadım internette çok araştırdım parazit azaltmayı kapatma,telefonu fabrika ayarlarına döndürme hepsini denedim sonuç yine aynı sadece fabrika ayarlarına döndürdüğümde 2 gün boyunca birşey olmadı herşey normaldi şimdi yine aynı problem devam ediyor hattım vodafone aveyaya geçicem yarın açılacak hat inş lütfen bilen bir arkadaş varsa yardımcı olsun telefondan soğudum böyle bi saçmalık yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue107 -- 31 Mayıs 2013; 12:23:15 >

• Sorun simcarddan, bitane micro simcard al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDROIDER -- 30 Mayıs 2013; 16:38:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi ama kesipte kullananlar var inş dediğiniz gibidir aveyaya geçiceğim için mikro sim verdiler peki 64 kb veya 128 kb olması fark ediyormu nette böyle birşeyde dolaşıyor 64kb simkartlarda sorun yaşayanlar varmış doğrumudur 128kb mı almam gerekiyor
  • Aveyaya bugün geçtim ve verdikleri mikro simi telefonuma taktım yine herşey aynı düzelen birşey yok maalesef yokmu bilen bir arkadaşım sorunuma yardım edecek :(
  • Telefonumu garantiye gönderdim ve geldi telefoncuda simkartı taktık ilkinde ses problemi tekrar yaşandı hatta telefonu getiren arkadaşa bu telefon olmamış dedik sonra telefonu kapatıp tekrardan açalım dediler kapatıp açtılar herşey düzeldi defalarca arama yaptım bi problem olmadı eve geldim wireless ile nete bağlandım bi kaç güncelleme yaptım nette gezdim sonra arama yapayım dedim bi baktım SORUN DEVAM EDİYOR telefonu kapattım açtım 1 kez arama yaptım sorun yoktu 2. kez arama yaptığımda ses gene gitti sonra telefonu getiren arkadaşı aradım samsung dağıtıcı kuryesini eleman bana 128 kb'lik sim kart takın dedi büyük bi ihtimal sorun ondan ben şahidim dedi telefonu orada denediler birşey yoktu diye tabi orada 128'lik kart denedilermi bilmiyorum...garantiden gelen fişte mekanik parça değişti diye yazıyor birde en son fwleri yükledim ancak sorun maalesef devam etmekte [/b
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.