Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: subsider

merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 haftalık kullanıcıyım. 16gb beyaz. benim şu an için takıldığım konu MHL.

hepsiburadadan s3 için yapılmış olan MHL kablosunu aldım ancak ne doğrudan televizyona bağladığımda ne de home theatre üstünden 1080p görüntü veya 5.1 ses alabilmiş değilim. yalnız 1080i ve stereo alabiliyorum.

böyle bir sorun yaşayan ya da bilgisi olan var mı acaba?

benim tahminim öncelikle hdmi 1.3'ün mhl 2.0 ile uyumsuz olduğu yönünde. ayrıca televizyonum 2007 model sony, ses sistemim de 2009 model lg. bu cihazların da hdmi 1.3'e kadar destek veriyor olma ihtimali yüksek. s3'le beraber evde ne var ne yoksa yenilemek mi gerekecek acaba ps3 için almıştım zamanında emektarları, iyiydik böyle ...

Ayarlar yuva kısmından ayar yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar. Herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Bende 7 temmuzda s3 aldım. Benide listeye eklermisiniz. Güzel paylaşımlara...
  • @aydink_1903 aynen hocam sorun olmadığı bende biliyorum da çok sinir bozucu
  • merhaba arkadaşlar
    bilmiyorum bu sorunu yaşayan oldumu ama detayına gireyim belki size de denk gelmiş olabilir
    s3 beyazı alalı 4-5 gün oldu dün birşey dikkatımi çekti,şöyleki ;
    cihazın kapak alt kısım sol tarafındaki tırnak tutmuyor yuvadan sıyrılıp cıkıyordu (yalama olmuş gibi)ben ne kadar tırnagımla bastırpı yerine oturtsamda,bi zaman sonra bakıyorum gene atmış,dün akşam samsung servisine verdim,bakalım inceleyecekler,he bu arada aynı bölgede kapak köseden cila atmış onuda dün teslim ederken farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

@virtue28 ekran parlaklığı full açık,Wifi Açık,Wifinin olmadığı yerde 3g full açık.senkronizasyonlar açık,günlük 35-40 dk görüşme,20-25 sms.minimum 20 saat gidiyor ;)

Bana bu ekranın kaç saat acık kaldıgınıda yazarsanız daha acıklayıcı bir bilgi olacak. Zira bu ayarlarla toplamda 2-3 saat acık kalmışsa dediğiniz saati görebilir. Ama 20 saatin full ekranda wifi ve 3g ile 5-6 saati acıksa ekran o zaman benim batarya iyi gitmiyor...

bu ayarlarla maksimum 3-3.5 saat açık kalmıştır benim cihaz.zaten 5-6 saat nasıl açık kalacak cihaz onu anlamadım.full time açık olması lazım cihazın nerdeyse.ama s2 den sonra bu cihaz şarjı açısından süper.

• ya kendi müzikçaları sizde de kasıyor mu arkadaşlar..bende çok sık kasıyor ve telefonu restart etmek zorunda kalıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

@virtue28 ekran parlaklığı full açık,Wifi Açık,Wifinin olmadığı yerde 3g full açık.senkronizasyonlar açık,günlük 35-40 dk görüşme,20-25 sms.minimum 20 saat gidiyor ;)

Bana bu ekranın kaç saat acık kaldıgınıda yazarsanız daha acıklayıcı bir bilgi olacak. Zira bu ayarlarla toplamda 2-3 saat acık kalmışsa dediğiniz saati görebilir. Ama 20 saatin full ekranda wifi ve 3g ile 5-6 saati acıksa ekran o zaman benim batarya iyi gitmiyor...

bu ayarlarla maksimum 3-3.5 saat açık kalmıştır benim cihaz.zaten 5-6 saat nasıl açık kalacak cihaz onu anlamadım.full time açık olması lazım cihazın nerdeyse.ama s2 den sonra bu cihaz şarjı açısından süper.

evet s2 den sonra sarji harika bence..benim cihazda neredeyse 1e 1e yakin fark var..

• arkadaşlar bişe sorucam tuş kilidindeyken hiç bir işlem yapmazken ekran arada bi açılıp kapanıyo sebebi ne olabilir sizce
  • Arkadaşlar mesaj yazarken t9 klavye hep aktif bir türlü kapatmayı bulamadım. Nasıl yapılır?

• Maalesef ben de bugün dediğimi yaptım ve S2den sonra S3 alarak aranıza katıldım.Çok uğraştım almamak için ama kendimi tutamadım

Cihaz almanya mediamarktan alınma 1 yıl türkiye garantili mavi (hayallerimi süsleyen renk :) ) 1475 TL.Kılıf ve ekran koruyucu da dahil,kayıt ve harç belgeleri....10günlük bebe daha :))
    İyi etmiş miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitaros

Arkadaşlar mesaj yazarken t9 klavye hep aktif bir türlü kapatmayı bulamadım. Nasıl yapılır?

Kardeşim klavyedeki boşluk tuşunun yanındaki simgeye uzun bas ordan ayarlara gir ve öngörücü yazıyı aktiflkten çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: XII

quote:

Orijinalden alıntı: aytactm

quote:

Millet ben hala rehberdeki kişilere fotoğraf atamayı bulamadım.nasıl yapacaz bu işlemi?

düzenle dedikten sonra olmayan resmin üzerine dokun

hocam o ekranda isim ve telefon bilgileri yazıyor sadece.

Resim atamak için kişilerin telefon hafızasına kayıtlı olması gerekiyor.

asıl sorun buymuş demekki.taşıma işlemini nereden yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 haftalık kullanıcıyım. 16gb beyaz. benim şu an için takıldığım konu MHL.

hepsiburadadan s3 için yapılmış olan MHL kablosunu aldım ancak ne doğrudan televizyona bağladığımda ne de home theatre üstünden 1080p görüntü veya 5.1 ses alabilmiş değilim. yalnız 1080i ve stereo alabiliyorum.

benim tahminim öncelikle hdmi 1.3'ün mhl 2.0 ile uyumsuz olduğu yönünde. ayrıca televizyonum 2007 model sony, ses sistemim de 2009 model lg. bu cihazların da hdmi 1.3'e kadar destek veriyor olma ihtimali yüksek. s3'le beraber evde ne var ne yoksa yenilemek mi gerekecek acaba ps3 için almıştım zamanında emektarları, iyiydik böyle ...

cevap icin tesekkur ederim. su an isyerimde oldugum icin kablo baglayip deneyemiyorum ama gordugum kadariyla yuva menusunde bu dogrultuda bir ayar secenegi bulunmuyor. acaba siz denemis miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Maalesef ben de bugün dediğimi yaptım ve S2den sonra S3 alarak aranıza katıldım.Çok uğraştım almamak için ama kendimi tutamadım

Cihaz almanya mediamarktan alınma 1 yıl türkiye garantili mavi (hayallerimi süsleyen renk :) ) 1475 TL.Kılıf ve ekran koruyucu da dahil,kayıt ve harç belgeleri....10günlük bebe daha :))
    İyi etmiş miyim?

iyi yapmışsın dostum hayırlı olsun bebeğe iyi bak , sakın onu üzme ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aytactm

quote:

Millet ben hala rehberdeki kişilere fotoğraf atamayı bulamadım.nasıl yapacaz bu işlemi?

düzenle dedikten sonra olmayan resmin üzerine dokun

hocam o ekranda isim ve telefon bilgileri yazıyor sadece.

Resim atamak için kişilerin telefon hafızasına kayıtlı olması gerekiyor.

asıl sorun buymuş demekki.taşıma işlemini nereden yapabiliriz.

rehberden seceneklere gir..orda ic dis aktar var.onu sec..sim den al de..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

cevap icin tesekkur ederim. su an isyerimde oldugum icin kablo baglayip deneyemiyorum ama gordugum kadariyla yuva menusunde bu dogrultuda bir ayar secenegi bulunmuyor. acaba siz denemis miydiniz?

Pardon hocam yanlış söylemişim aksesuar menüsünde HDMI bölmesinde, ben denemedim ama ayarı gordum

• merhabalar geçen hafta telefonum samsung yazısında takılması açılmaması nedeni ile 2. kere servise verdim ve dün bana telefonun yapılamadığını ve isterseniz sıfır cihaz ya da ücret iadesi yapacaklarını söylediler.
    Telefonumu ben avea dan kampanyalı almıştım 24 ay taahhütlü faturası olarak ise 2376 TL'lik fatura verdiler, servise sordum faturada ne yazarsa o kadar mı vereceksiniz dedim evet dediler. Bende güya akıllılık edip fatura bedelini istedim kulaklık ile şarj aletini götürdüm 30 gün içinde inceleyeceklerini ve ücret iadesini vereceklerini söylediler.
    Acaba ben 24 ay taahhütlü aldığım için bir sorun olur mu yoksa gerçekten 2376 TL'lik ödeme yaparlar mı?
  • Arkadaşlar telefonu 11 30 da şarj dan çıkardım yüzde 98 di cikardigimda. Saat şu anda 14 34 ve şarj yüzde 63 e indirdi. Bu arada hep mesajlastim, internette gezindim 3g hep açıktı, Wireless kapalıydi. Facebook foursqure fotoğraf yüklemeleri de yaptım ve birazcık da oyun oynadım. Gps açık durumda. Telefonu kadar aldığım zamanlar sanki daha çok gidiyordu batarya diye düşünüyorum. Ekran parlaklığı otomatik. Sizce anormal bir durum mu var?

• quote:

Orijinalden alıntı: meyvelipasta

merhabalar geçen hafta telefonum samsung yazısında takılması açılmaması nedeni ile 2. kere servise verdim ve dün bana telefonun yapılamadığını ve isterseniz sıfır cihaz ya da ücret iadesi yapacaklarını söylediler.
    Telefonumu ben avea dan kampanyalı almıştım 24 ay taahhütlü faturası olarak ise 2376 TL'lik fatura verdiler, servise sordum faturada ne yazarsa o kadar mı vereceksiniz dedim evet dediler. Bende güya akıllılık edip fatura bedelini istedim kulaklık ile şarj aletini götürdüm 30 gün içinde inceleyeceklerini ve ücret iadesini vereceklerini söylediler.
    Acaba ben 24 ay taahhütlü aldığım için bir sorun olur mu yoksa gerçekten 2376 TL'lik ödeme yaparlar mı?

Eğer taahhüt sırasında kredi kartından falan taksitli çekim yapıldıysa benim bildiğim kadarı ile her ay taksit taksit ödeme yapıyorlar.

• Beyler,bayanlar;
    Applanet uygulamasında söyle bir hata alıyorum. Acaba nedendir ve nasıl çözüm bulabilirim. Applanet 2-3 kere kaldırıp yükledim ve son sürüm.

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.