Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jaydee

Arkadaşlar equaliser ı özel ayar yapanlar varmı acaba en iyi sesi nasıl alıyorsunuz ? Ben biraz kurcaladım mevcut ayarlara gore daha iyi ses almaya basladım ,eq ayarlarından iyi anlayan ve tavsiyesi olan varmı bu konu hakkında acaba ?

poweramp music player kullan derim

bass+treble
    stero x - yüzde 50
    bas - yüzde 70
    treble - yüzde 40

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Orijinalden alıntı: Akrep-Ateş

işte yeni bir rekor daha.mobil veri sürekli kapalı ve sadece ihtiyaç halinde açılıp kullanıldı.wifi de kullanıldı.oyun hiç oynanmadı bu sefer.mesaj ve arama yapma yanıtlama yapıldı.sonuç ortada.benim normal kullanımda tam olarak 48 saati dolduruyor cihaz.mobil veri sürekli açık vs vs...

tebrik ederim. bişey soracam. full şarj edip prizden çeker çekmez %99 a düşüyormu hemen sende.... bir ara bende deneyecem bakalım pil durumu nedir.

Ben de yeni guncelleme var.cihaz yurtdışı oldugundan hemen geldi guncelleme...şarj %100 oluyor ve öyle 1 saat kadar gidiyor.yurt dışı cihazın da bu avantajı oluyor işte...özellikle İngiltere ise ilk güncellemeyi hemen alıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ARKADAŞLAR ben siyah kernel yükledim.32 GB lık hafıza kartına oyunları atamadım.yardımcı olurmusunuz?
  • İngiltere romunu bende yükledim cwm ile yanlız wipe yamadım ondandır herhalde %99 sorunu gitmedi
  • arkadaşlar gelen aramayı reddetmek için hangi tuşa basmam gerekiyor acaba?...gelen aramada ekran üzerinde sol tarafta yeşil daire şeklinde sağ tarafta da kırmızı daire şeklinde butonlar çıkıyor ama kırmızıya dokunuyorum ama gelen aramayı reddedemiyorum.yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPAY_ANK

arkadaşlar gelen aramayı reddetmek için hangi tuşa basmam gerekiyor acaba?...gelen aramada ekran üzerinde sol tarafta yeşil daire şeklinde sağ tarafta da kırmızı daire şeklinde butonlar çıkıyor ama kırmızıya dokunuyorum ama gelen aramayı reddedemiyorum.yardım lütfen...

Kırmızıyı tutup diğer tarafa parmağını sürt reddedilir çağrı.
  • Arkadaşlar ciddi bir sorunla karşı karşıyayım sanırım..Galaxy s3 sahibiyim ve telefonu alalı 1 hafta oldu yurt dışından gelen bir ürün aldım..Telefon arama yapmıyo msj atabiliyorum ve gelen aramaları cevaplıyabiliyorum sadece arama yapmıyor..iMei numarası cihazin tutuyo sorgu sayfasında da geçici kayıt altına alınmıştır evraklar kontrol ediliyor yazıyor..sizce sorun nedir telefonsal bir ayarmı değiştirmem lazım lütfen yardım edermisiniz bir türlü arama yapamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaluri

quote:

Orijinalden alıntı: ALPAY_ANK

arkadaşlar gelen aramayı reddetmek için hangi tuşa basmam gerekiyor acaba?...gelen aramada ekran üzerinde sol tarafta yeşil daire şeklinde sağ tarafta da kırmızı daire şeklinde butonlar çıkıyor ama kırmızıya dokunuyorum ama gelen aramayı reddedemiyorum.yardım lütfen...

Kırmızıyı tutup diğer tarafa parmağını sürt reddedilir çağrı.

teşekür ederim..
  • Ekle beni de panpa

16gb beyaz
  • GALAXY S3 KULLANICILARI ;
    Ben telefona ROOT yaptım.
    KERNEL SÜRÜMÜ: 3.0,35-Siyah-s3-v1.2.1
    YAPIM NUMARASI: IMM76D.I9300XXALF2
    nasıl iyimidir ve 32GB lık hafızakartına taşıma için hangi programı kullanmalıyım?APP2SD LİNK2SD DİRECTORY BİND yükledim.Ama hepsi SD ye taşıyo.32gblık karta atmıyo oyunları.
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyupSakrak

GALAXY S3 KULLANICILARI ;
    Ben telefona ROOT yaptım.
    KERNEL SÜRÜMÜ: 3.0,35-Siyah-s3-v1.2.1
    YAPIM NUMARASI: IMM76D.I9300XXALF2
    nasıl iyimidir ve 32GB lık hafızakartına taşıma için hangi programı kullanmalıyım?APP2SD LİNK2SD DİRECTORY BİND yükledim.Ama hepsi SD ye taşıyo.32gblık karta atmıyo oyunları.
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Telefon belleginden Hafıza kartına taşıma

http://forum.donanimhaber.com/m_57160738/mpage_1/key_/tm.htm
  • Konu dışı bir sorum var fazla dağılmasını istemem ebay dan 32gb samsung kart aldım s3 için ilk defa ebay dan alışveriş yapıyorum.Ödemeyi yaptım ve kargoya verildi gözüküyor. Feedback i ben nezaman vereceğim yada ne kadar sürede vermem lazım prosedür nedir nasıl işler?

Şimdiden kusura bakmayın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeSuBa -- 10 Temmuz 2012; 3:05:10 >
  • Telefon belleginden Hafıza kartına taşıma

BU OLMUYO.SAYFADA OLUMSUZ SONUÇLAR VAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

Konu dışı bir sorum var fazla dağılmasını istemem ebay dan 32gb samsung kart aldım s3 için ilk defa ebay dan alışveriş yapıyorum.Ödemeyi yaptım ve kargoya verildi gözüküyor. Feedback i ben nezaman vereceğim yada ne kadar sürede vermem lazım prosedür nedir nasıl işler?

Şimdiden kusura bakmayın ;)

:) feedback i ürünü kargodan teslim aldıktan sonra vericeksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: amca31

Arkadaşlar ciddi bir sorunla karşı karşıyayım sanırım..Galaxy s3 sahibiyim ve telefonu alalı 1 hafta oldu yurt dışından gelen bir ürün aldım..Telefon arama yapmıyo msj atabiliyorum ve gelen aramaları cevaplıyabiliyorum sadece arama yapmıyor..iMei numarası cihazin tutuyo sorgu sayfasında da geçici kayıt altına alınmıştır evraklar kontrol ediliyor yazıyor..sizce sorun nedir telefonsal bir ayarmı değiştirmem lazım lütfen yardım edermisiniz bir türlü arama yapamıyorum..

çözümü bilmiyorum ama sorunun daha çabuk hallolması için biraz açıyim istedim bu sorun 1 haftadırmı var yenimi başladı formatlamayı denedinizmi başka hatla arama yapmayı denedinizmi
  • Günaydın arkadaşlar htc'nin akıllı telefonlar için resmi olarak yayınladığı şarj süresi uzatma yöntemini denedim ise yaradı sanki 17 saat oldu şarj %51 abartısız mesajlasma internet müzik ve video ile uğraştım sizce de 17 saatte sarjin %49luk bölümünün bitmesi iyi değil mi? Bilmeyen arkadaşlar için yaziyorum telefon acikken 8-10 saat hiç bir işlem yapmadan şarj ettikten sonra sarjdan çıkarıp telefonu kapatiyorsunuz kapalı konumda 1 saat sarja takiyorsunuz ardından sarjdan çıkarıp telefonu açıyorsunuz hiçbir işlem yapmadan 2 dakika açık bırakıyorsunuz sonrasında kapatiyorsunuz ve tekrar 1 saat sarja takiyorsunuz. Sonrası mi? karsinizda onca ozelliklerinin yani sıra uzun sarjiyla samsung galaxy s III...(ben denedim ise yaradı sizinle paylasayim dedim umarım sizin de işinize yarar) hadi kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydınlar..

dün dayanamayıp aldım canavarı :) 16 GB beyaz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancn

Günaydınlar..

dün dayanamayıp aldım canavarı :) 16 GB beyaz ;)

hayirli olsun..pisman olmayacaksin..

• quote:

Orijinalden alıntı: EyupSakrak

Telefon belleginden Hafıza kartına taşıma

BU OLMUYO.SAYFADA OLUMSUZ SONUÇLAR VAR.

rootsuz şu işi sağlıklı bir şekilde halledebilseydik çok hoş olacaktı, acaba yeni güncellemelerde buna el atarmı samsung ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan3548

Günaydın arkadaşlar htc'nin akıllı telefonlar için resmi olarak yayınladığı şarj süresi uzatma yöntemini denedim ise yaradı sanki 17 saat oldu şarj %51 abartısız mesajlasma internet müzik ve video ile uğraştım sizce de 17 saatte sarjin %49luk bölümünün bitmesi iyi değil mi? Bilmeyen arkadaşlar için yaziyorum telefon acikken 8-10 saat hiç bir işlem yapmadan şarj ettikten sonra sarjdan çıkarıp telefonu kapatiyorsunuz kapalı konumda 1 saat sarja takiyorsunuz ardından sarjdan çıkarıp telefonu açıyorsunuz hiçbir işlem yapmadan 2 dakika açık bırakıyorsunuz sonrasında kapatiyorsunuz ve tekrar 1 saat sarja takiyorsunuz. Sonrası mi? karsinizda onca ozelliklerinin yani sıra uzun sarjiyla samsung galaxy s III...(ben denedim ise yaradı sizinle paylasayim dedim umarım sizin de işinize yarar) hadi kolay gelsin.

Şakamı bu

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.