Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rottweiler

en mantıklısı bunca kullanan üyenin olduğu konuya yazmak diye düşündüm..bu aletin çok narin olduğu bir gerçek.hoş artık teknolojik aletlerin çoğu narin fakat asıl soru şu,gecen forumda bakarken bir arkadasın cebinde aletin zarar gordugu kendisinin de darbe almadıgını iddia ettigi bir konu okudum.kendisi asla yalancı degildir tabii ki kimseye düşmez bunu soylemek o yuzden üyenin yorumuna dayanarak gözüm korktu acıkcası..+257 üyemiz mevcut forumda.ey mübarek kullanıcılar darbeye düşmeye dayalı anlar dısında cihazı durduk yere zarar gören.cebinden cıkardıgında parcalanmıs ezilmis ya da cizilmis olarak gören üyelerimiz mevcut mu?
    ayın 20sinde almayı dusunuyorum+direk ekran koruyucu ve dış kılıf kullanacagım..sorunlarından dolayı one x alınmayacagına karar verdim.note 2 desek 5.5" ekranla gelmesi kesin deniyor onu da nasıl tasıyacam cebimde,e geriye iphone 5 kalıyor.iphone'unda nakit ve kontratlı fiyatlarının ne kadar uçuk olduğunu biliyoruz.+çıkış tarihi hala soru işareti.
    saygılar..
    not: önceki sayfalarda benzer soru varsa affınıza sıgınıyorum,az cok okumaya calıstım fakat oku oku bitmiyor.bir arkadasımızda 1 metre civarından yere düşürmüş 0 hasar,diger arkadas 60 70cmden düşürmüş ekran dagılmıs.biraz ilginc bir durum.

Yoğun kullanıyorum kullanmadigim zamanlar şort cebinde herhangi bir çizik yok. Sadece arka kapakta ufak siyah nokta var nasıl oldu anlamadim onuda :D ekran koruyucu kullanmıyorum silikon kılıf var sadece

Alıntıları Göster
    @boni eyvallah hocam yorumun için teşekkür ediyorum..arkadasta kalıcam haftasonu saatlerce inceleme fırsatım olacak.aklıma yatar büyük ihtimalle s3.bir kac kırılma haberi okuyunca baya tırstım acıkcası ögrenci adamız 600 700 tl ekran parası vermek cok koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Rottweiler -- 10 Temmuz 2012; 16:51:38 >

• www.hotfile.com/dl/162402398/abc9bdb/I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_BTU.zip.html

ingiltere rom xblfb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

www.hotfile.com/dl/162402398/abc9bdb/I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_BTU.zip.html

ingiltere rom xblfb

İngiltere romunu indiriyorum ben de. Peki bunun öncesinde telefonumda bir şey yapacak mıyım, *#272*imei no# ile format çekip ingiltereyi mi seçeceğiz. Bir de ingiltere romunu kurmadan önce yedek aldınız mı yedekleriniz gidiyor mu?
  • Biri su son update ile yuvarlatilan klavyenin screen shotini paylasabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: jedican

Beyler,bayanlar;
    Applanet uygulamasında söyle bir hata alıyorum. Acaba nedendir ve nasıl çözüm bulabilirim. Applanet 2-3 kere kaldırıp yükledim ve son sürüm.

Ayarlardan yabancı kaynaklardan yüklemeye izin verin yazan yeri işaretleyin.

işaretli zaten :(

• quote:

Orijinalden alıntı: oskay furtuna

http://www.hizlial.com/u02.021.6756.0490/turn-samsung-i9300-galaxy-s3-flip-cover-deri-kasali-standli-kilif?utm_source=Daily_Mailing&utm_medium=telefon&utm_term=07102012&utm_content=telefon-samsung-galaxy-s3&utm_campaign=07102012_telefon-samsung-galaxy-s3
    flip cover 26 TL 'ye inmiş.

orijinal değil ayrıca mıknatıslı. Eminönünde gördüm 30 tl dediler ancak dikkat edin mıknatıslı uzun vadede telefona zarar verir. (her ne kadar hiçbir satıcı kabul etmese de.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Arkadaslar bugun cok sacma biseyler olmaya basladi telefonumda durduk yere ekran kendiliginden acilip kapaniyor bu neden okur ve cozumu nedir tesekkurler

telefonu kapat, pili çıkart 10 dakika sonra tak düzelir, düzelmezse format at düzelir...

android bağımsız moda geçmiş, telefonu ele geçirmiş bundan sonra herşey olabilir

telefonu kapat, pili çıkart 10 dakika sonra tak

Tesekkur ederim dediginiz sekilde yaptim oldu prki bu durum neden olustu?

Hocam aynısı bende de olmuştu,ekran tuş kilitine bir kez basılmış gibi açılıyor sonra kapanıyordu.Birkaç kez yeniden başlattım ve şuan sorun yok,ben de merak ediyorum acaba nedendir telefonun böyle bir davranışa gitmesi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

quote:

Orijinalden alıntı: oskay furtuna

http://www.hizlial.com/u02.021.6756.0490/turn-samsung-i9300-galaxy-s3-flip-cover-deri-kasali-standli-kilif?utm_source=Daily_Mailing&utm_medium=telefon&utm_term=07102012&utm_content=telefon-samsung-galaxy-s3&utm_campaign=07102012_telefon-samsung-galaxy-s3
    flip cover 26 TL 'ye inmiş.

orijinal değil ayrıca mıknatıslı. Eminönünde gördüm 30 tl dediler ancak dikkat edin mıknatıslı uzun vadede telefona zarar verir. (her ne kadar hiçbir satıcı kabul etmese de.)

evet turn markaymış dikkat etmemişim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

Ingiltere Romunu bulabileceğiniz adres
    http://www.theandroidsoul.com/i9300xxblfb-latest-android-4-0-4-update-galaxy-s3-guide/

Ingiltere ROMu Direk Link
    http://www.hotfile.com/dl/162402398/abc9bdb/I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_BTU.zip.html

geçen gün attığım bir mesajda bunu zaten söylemiştim. Hatta enayi gibi beklemeyin demiştim.Bu da dediğimi doğrular nitelikte bir kanıt
    Zaten sen gaza getirdin ki beni de :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Ingiltere Romunu bulabileceğiniz adres
    http://www.theandroidsoul.com/i9300xxblfb-latest-android-4-0-4-update-galaxy-s3-guide/

Ingiltere ROMu Direk Link
    http://www.hotfile.com/dl/162402398/abc9bdb/I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_BTU.zip.html

geçen gün attığım bir mesajda bunu zaten söylemiştim. Hatta enayi gibi beklemeyin demiştim.Bu da dediğimi doğrular nitelikte bir kanıt
    Zaten sen gaza getirdin ki beni de :D

Klavyenin ssini paylasir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Biri su son update ile yuvarlatilan klavyenin screen shotini paylasabilir mi

Ingiltere romuyla beraber klavye daha kullanışlı hale gelmiş. Ayrıca yatay konumdayken geçmiş msj da gözüküyor artık

• slm arkadaşlar s3 ü yeni aldım benide listeye ekleyebilirsiniz. cihaza rom atmanın bana negibi bir artısı vardır ve hangi siteden nasıl yükleyebilirim link verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks6141

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

www.hotfile.com/dl/162402398/abc9bdb/I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_BTU.zip.html

ingiltere rom xblfb

İngiltere romunu indiriyorum ben de. Peki bunun öncesinde telefonumda bir şey yapacak mıyım, *#272*imei no# ile format çekip ingiltereyi mi seçeceğiz. Bir de ingiltere romunu kurmadan önce yedek aldınız mı yedekleriniz gidiyor mu?

Sadece yedek alman lazım. Ben resim ve videolarımı yedek aldım. Uygulamaları zaten google playden tekrar indiririm diye hiç ellemedim. Ayrıca rehberim de gmaille senkronize olduğu için otomatik geri yüklendi.

Ayrıca romu direk yüklüyoruz. Sonra telefonu kapatıp recovery modundan komple format atıyoruz. Yani extra bişey yapmana gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^albatros^^

slm arkadaşlar s3 ü yeni aldım benide listeye ekleyebilirsiniz. cihaza rom atmanın bana negibi bir artısı vardır ve hangi siteden nasıl yükleyebilirim link verirseniz sevinirim.

Cihazınız Türkiye çıkışlıysa güncellemeler geç geliyor. Eğer ingiltere romunu kurarsanız cihazınız güncel kalır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^^albatros^^

slm arkadaşlar s3 ü yeni aldım benide listeye ekleyebilirsiniz. cihaza rom atmanın bana negibi bir artısı vardır ve hangi siteden nasıl yükleyebilirim link verirseniz sevinirim.

Cihazınız Türkiye çıkışlıysa güncellemeler geç geliyor. Eğer ingiltere romunu kurarsanız cihazınız güncel kalır

sadece güncellemeleri erken alabilmek için anladığım kadarıyla. nerden nasıl yüklememi tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: subsider

quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 haftalık kullanıcıyım. 16gb beyaz. benim şu an için takıldığım konu MHL.

hepsiburadadan s3 için yapılmış olan MHL kablosunu aldım ancak ne doğrudan televizyona bağladığımda ne de home theatre üstünden 1080p görüntü veya 5.1 ses alabilmiş değilim. yalnız 1080i ve stereo alabiliyorum.

böyle bir sorun yaşayan ya da bilgisi olan var mı acaba?

benim tahminim öncelikle hdmi 1.3'ün mhl 2.0 ile uyumsuz olduğu yönünde. ayrıca televizyonum 2007 model sony, ses sistemim de 2009 model lg. bu cihazların da hdmi 1.3'e kadar destek veriyor olma ihtimali yüksek. s3'le beraber evde ne var ne yoksa yenilemek mi gerekecek acaba ps3 için almıştım zamanında emektarları, iyiydik böyle ...

Ayarlar yuva kısmından ayar yapabilirsin

cevap icin tesekkur ederim. su an isyerimde oldugum icin kablo baglayip deneyemiyorum ama gordugum kadariyla yuva menusunde bu dogrultuda bir ayar secenegi bulunmuyor. acaba siz denemis miydiniz?

Pardon hocam yanlış söylemişim aksesuar menüsünde HDMI bölmesinde, ben denemedim ama ayarı gordum

aksesuarlar alt menusu su an bende gozukmuyor. kablo baglandiginda mi aktiflesiyor acaba?

Benim rom omega olduğu için olabilir yoksa şimdiye kadar hiç kablo baglamadim

• klavyenin kenarları yuvarlanmış denmişti ama eskisi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

klavyenin kenarları yuvarlanmış denmişti ama eskisi gibi

fotograftan bakınca pek anlaşılmıyor ama telefonda olunca farkı hissediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

quote:

Orijinalden alıntı: amca31

Arkadaşlar ciddi bir sorunla karşı karşıyayım sanırım..Galaxy s3 sahibiyim ve telefonu alalı 1 hafta oldu yurt dışından gelen bir ürün aldım..Telefon arama yapmıyo msj atabiliyorum ve gelen aramaları cevaplıyabiliyorum sadece arama yapmıyor..iMei numarası cihazin tutuyo sorgu sayfasında da geçici kayıt altına alınmıştır evraklar kontrol ediliyor yazıyor..sizce sorun nedir telefonsal bir ayarmı değiştirmem lazım lütfen yardım edermisiniz bir türlü arama yapamıyorum..

çözümü bilmiyorum ama sorunun daha çabuk hallolması için biraz açıyim istedim bu sorun 1 haftadırmı var yenimi başladı formatlamayı denedinizmi başka hatla arama yapmayı denedinizmi

Format atmadim baska hatlada kullanmadim hattim eski tip kestirdim oyle taktim biraz arastirdim kesilen hatlarda boyle sorun oluyomus sizin dusunceniz nedir acaba yeni micri simcardmi almam gerekiyor cok sacma geldi sadece arama yapamiyorum bi oneri sunarsaniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.