Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33843385338633873388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi s3 miniler 4.4u aldi acaba? 8190 modeli 4.1.2 8200 modeli 4.2.2 de kaldi. baska s3 mini modeli de cikmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler iyi günler. ben stock blekota note 4 lite rom kullanıyorum. içinde birçok gereksiz uygulama kaldırılmış görsel olarak da güzel fakat radyo da yok buna uygun radyo apk sı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Hangi s3 miniler 4.4u aldi acaba? 8190 modeli 4.1.2 8200 modeli 4.2.2 de kaldi. baska s3 mini modeli de cikmadi.

Samsung için diğer ilginç durum ise ( S2' yi saymazsak )

Ace 2 'ye Jb 4.1.2 verdi mahvetti ama Ace 4' ü 512mb ram ile kit kat 4.4 ile piyasaya sundu.

Samsung S3 ' ise Jb 4.3 ile desteksiz bırakıldı.

2012 de çıkan cihaza da 2016 'da Çöp demek yanlış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    S2 aktif olarak kullaniyorum. sanirim samsungun adam gibi destek verdigi tek tel bu yaniliyor da olabilirim. stock romu gormeyeli cok oldu orasi ayri tabi :)

4 sene once cikan teli gunumuz guncel modelle kiyaslamak dogru degil.

Genede bence s3 j2 den degerli

• 3 yıl önce kullandığım s3 ü babama verdim halen kullanıyor :D face giriyor, haberlere bakıyor, telefonda tık yok.

Geçen ayda ekranı kırık s3 bulduk bir yerde beleşe :D 300 e komple tamir ettim ( kamera+ekran+usb girişi+tuşlar) bunuda eşime verdim, hiçbir sorunuda yok çatır çutur çalışıyor.

Şu anda boşta kalan s2 ise köşede bir kutunun içinde duruyor, kullandığımız telefonlarda sorun oluca, direk s2ye atlıyorum, :D kafama göre rom yükleyip duruyorum s2de
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Hocalarım telefonum bozulunca benim emektar s3e döndüm stabil çalışan rom tavsiyeniz varmı

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/cyanogenmod-12-1-t3345690

Bu arkadaşın geliştirdiği cm12.1 Android 5.1.1 halen güncelleniyor ve stabil.

Bu arkadaşa ait 4.4.4 ve 6.0.1de var fakat bana 5.1.1 sürüm daha stabil geldi.

Son cm 12.1 sürümü, cm-12.1-20161015-RPDROKY-i9300.zip

• Sagolun hocam suan 4.1.2deyim stock 4.1.2den dahami stabil

• Beyler gecen sene battya almistim ama oleli cok oldu sanirim cakma batarya resimlerini atmistim 1 sayfa falan geridedir. 3000mah almak istiyorum da
    http://m.epttavm.com/item/3987921_samsung-i9300-galaxy-s3-3000-mah-orjinal-batarya-mavi-kapakli-eb-k1g6ubugstd
    Bu site guvenilir midir yoksa vatandan alacagim da 18 lira falan fark var arada ve vatanda cakil mavisi yok bilen varsa yardimci olabilir mi ?

• bu ürün çıkalı 3 sene rahat oldu, orjinal olacağına pek imkan vermiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmicsea

bu ürün çıkalı 3 sene rahat oldu, orjinal olacağına pek imkan vermiyorum :)

Vatandan alsam sorun cikar mi sence ?

• vatanın stoklarında mevcut mudur onu da bilmiyorum, bir de telefonlar gelmiş 4-5 yaşına, şu saatten sonra 100 lira verilmez bataryaya bence, en temizi ucuz halli almak eskidikçe :)
  • 2. hattımın takılı olduğu s3 de blekota note 4 blekota s5 ve hyper rom v8 kurdum en stabili note 4 gibi geldi görsel olarak hyper rom fakat pil konusunda kötü şu an s5 romdayım 3g görüntülü görüşmede diğer 2si sorunluydu zaten note 4 romda radyo ve 3g yok. daha stabil stock rom var mıdır 3g si sorunsuz olan?
  • ksk_35.5 K kullanıcısına yanıt
    android revolution hd güzel bi rom, 4.3 tabanlı orjinal romların avantajlarını korurken dezavantajlarını büyük ölçüde gidermiş, zaten htc'lerden de namlıdır ar-hd. önerebilirim...
  • cosmicsea C kullanıcısına yanıt
    saol dostum bi inceleyeyim hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_35.5

görüntülü görüşme, radyo vs. gibi özellikler çok önemli değilse cm13'ü de şiddetle öneririm. Kamera problemi yaşamazsan (s3'lerde 10-12 tane farklı kamera modülü varmış, bazılarında oluyor bazılarında olmuyor deniyor) ufak tefek wi-fi problemleri vs hariç son derece hızlı ve sağlam bir rom, çoklu işlemlerde vs. hiç takılmıyor neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmicsea

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_35.5

görüntülü görüşme, radyo vs. gibi özellikler çok önemli değilse cm13'ü de şiddetle öneririm. Kamera problemi yaşamazsan (s3'lerde 10-12 tane farklı kamera modülü varmış, bazılarında oluyor bazılarında olmuyor deniyor) ufak tefek wi-fi problemleri vs hariç son derece hızlı ve sağlam bir rom, çoklu işlemlerde vs. hiç takılmıyor neredeyse.

cm romlara hiç bulaşmayayım hocam. çünkü s3 ü ikinci telefon olarak sadece temiz görüntülü görüşme yapabilmek ve fm radyosu için kullanıyorum tam de dediğinin tersine :) stock rom lardaki görüntülü görüşme kalitesine sahip güzel bi custom rom arıyorum. tecrübesi olan arkadaşlar bu özelliklerde bi rom önerebilirse çok sevinirim

• Eski telefonumdu s3 kenarda duruyordu.bir akrabaya verdim.vermeden önce kurcLadım da çok kasan bir telefon.aslında ilk çıktığında tam bir efsaneydi.
  • Konu çok cansız ama yine de az önce yaşadığım ve odin le rom yükleme ezbere hard reset gibi yöntemlerin işe yaramadığı komple ekrarnın morarması sorunundan bahsedeyim. birden ekran komple mor oldu ve ne yaptımsa düzelmedi.daha önce de aynı şey olmuştu hard resetten sonra düzelmişti şimdi onu da yaptığım halde düzelmedi. aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
  • ksk_35.5 K kullanıcısına yanıt
    telefonu kullanan çok insan kalmadı hocam yakında 5 sene olacak çıkalı, konunun hali iyi bile sayılır bence :)

nasıl bir ekran morarması, telefondan veya internetten benzer bi durumun fotoğrafını gösterme şansınız var mı?
  • Merhabalar. 2 sene once s3u kullaniyordum. Ozamanlar maddi durumdan satmistim. uzun aradan sonra tekrar s3 ile kavustum. en son biraktigimda boefla kernel + cm11 ile kullaniyordum. kaldigim yerden devam ediyorum

s2 kullaniyordm onu 2.tel yapip s3u 1. tel yaptim. son zamanlarda s2 konusuna benden baska pek yazan yoktu.artik birazda burlarda takilalm

• 
Sayfa: önceki 33843385338633873388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.