Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam komple ekran mor ile pembemsi bi hal alıyor. epey uğraştım odinle bi kaç kez rom attım ekran bi geldi bi gitti. sonunda geldi ben de hyper v8 rom u kurdum şimdi o şekilde kullanıyorum ekran gitmedi o zamandan beri :) sizin önereceğiniz bi rom var mı hem 3g görüntülü görüşmesi olan hem de şarjı iyi giden stabil bi rom.
  • ksk_35.5 K kullanıcısına yanıt
    hocam kendim android revolution hd kullanıyorum, boeffla kernel zzmoove optimal governor, cpu ve gpu undervolt ile beraber 4 saat 30 dk ekran süresi aldım en son şarjımda. Orjinal 4.3 romunun biraz daha sadeleştirilmiş bi hali android revolution hd, haliyle fm radyo görüntülü görüşme vs mevcut, ancak sizin durum ilginçmiş, tekrar ortaya çıkma durumu olursa bence değiştirmeyin derim rom'u.

@KoşanBalık,

Hayırlı olsun hocam, 2 senede çok sular aktı köprünün altından :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmicsea -- 4 Aralık 2016; 22:30:37 >
  • cosmicsea C kullanıcısına yanıt
    Evet ilginç gerçekten :) o romu ben de kullandım ama arayüz olarak beğenmediğim için stock da çok kalamadım hyper de hoşuma gitmedi blekoa s5 yükledim ve heralde onda kalırım bir süre :) teşekkür ederim
  • ksk_35.5 K kullanıcısına yanıt
    rica ederim :) blekota note 4 kullanmıştım bir dönem, arayüz olarak gayet güzel rom ancak ilginç problemleri vardı, umarım s5 farklıdır.
    note 4 ün arayüzü görsel olarak daha iyiydi fakat fm radyo ve 3g görüntülü görüşme olmadığı için çok kalmadım. şimdilik s5 de devam edicem gibi duruyor :)
    Tesekkurler. baya sular akmis belli. bir suru yeni rom var. cm13 kurdum ama s2de oldugu gibi bundada mobil veri sorunu yasadim. vodafone da nete baglanmiyor cm13. vpn kullanmak lazim illa

cozumunu bulamadim hic. bulsam cm13e gecerim belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Tesekkurler. baya sular akmis belli. bir suru yeni rom var. cm13 kurdum ama s2de oldugu gibi bundada mobil veri sorunu yasadim. vodafone da nete baglanmiyor cm13. vpn kullanmak lazim illa

cozumunu bulamadim hic. bulsam cm13e gecerim belki.

ben turkcell kullanıyorum, gerçekten ilginç bi durum. xda'da bunun gibi bir problemi de hiç görmedim, oraya yazmayı denediniz mi?
    s2 icin yazmistn. apn ayarlarni yapin falan yaziyorlar onlarida yazsak sorun cozulmuyor.whatsapp calisiyor instagram calisiyor ana tarayicilardan nete giremiyorsun :)

s2 konusunda bir kac kisi daha vardi ben gibi yazan ulkelerine dikkat ettn vodafone olan ulkelerdi hep. kendimce vodafone nun diger ulkelerde olmasi yuzunden bir hata oluyor diye dusundm acikcasi.

mobil veri cok kullanmiyorm belki tekrar kurar vpn ile denerim.

bu arada cm 14.1 de mobil weri calisiyor. onda denemistin sorun yoktu.

• Merhaba. cynogen 14.1 i yayinlamaya baslamis.seviyorum bu adamlari :)

https://download.cyanogenmod.org/?device=i9300

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Hocam guzel gorunuyor, yakinda gecmek sart :) uygun bi kernel var mi boeffla gibi, kurcalamaya gelebilecek? Obur turlu oc uv olmadan hizli sarj olmadan zor olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Uygun kernel cikmadi sanirim ama yakinda cikar muhtemelen. cm11 her isimi goruyorda yeni surume gec diye seytan durtuyor :) hafta sonu sistem yedegi alip bir yukleyip kamera hatasi olmazsa gecis yapabilirim

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    hocam andi üstad devam edecekmiş cm14'den, daha uygun ne olsun, çıkartmıştı hatta ilk sürümü :) kamera sorunu tamamen şans, önceki mesajlarda da belirtmiştim 12-13 modül kullanılmış kamera için ve sadece bazılarında çıkıyomuş sorun, benimkinde hiç olmadı mesela. umarım bu sürümde de olmaz :) keşke bir de cm'nin yapısal sorunlarını çözseler, wifi zayıflığı vs...
  • Merhaba arkadaslar dun telefona cm 12.1 kurdum ancak sarj sıkıntısı var baya. Dakikada %2 azaliyor sarj. Ekran kapaliyken bile gidiyor. Orijinal halinde %1 ken bile gitmezdi. Niye boyle oldu anlamadim. Varmi cozumunuz veya rom oneriniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Merhaba arkadaslar dun telefona cm 12.1 kurdum ancak sarj sıkıntısı var baya. Dakikada %2 azaliyor sarj. Ekran kapaliyken bile gidiyor. Orijinal halinde %1 ken bile gitmezdi. Niye boyle oldu anlamadim. Varmi cozumunuz veya rom oneriniz?

Cm romların kronik sorunu. Daha düzelemedi 10 11 12 13 hepsinde batarya çabuk bitiyor. Kernel de fayda etmiyor.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Rom öneriniz varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Rom öneriniz varmı?

Şuan Eclipse v9 u kullanıyorum. Batarya durumu gayet iyi.

• bu atilla romu kullanan varmi? 4.4.4 tazwiz uzerine yapilmis goruntul konusma fm radyo falan caliyor yaziyor. cm11 den iyimidir acep

• Bugun cihazi 2.el aldim cihaza baska telin imeisi atilmis sorgulayinca baska cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir yaziyor napabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha_Eslik

Bugun cihazi 2.el aldim cihaza baska telin imeisi atilmis sorgulayinca baska cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir yaziyor napabilirim

İade edebilirsen et, onun haricinde yapabileceğin birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: Taha_Eslik

Bugun cihazi 2.el aldim cihaza baska telin imeisi atilmis sorgulayinca baska cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir yaziyor napabilirim

İade edebilirsen et, onun haricinde yapabileceğin birşey yok.

Peki skinti cikarmi birde elimde galaxy y var bu telin imeisi atilmazmi resmi olarak hattin musteri hizmetini arasam vb.. Yada resmi kayit yapamazmiyin e devletten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-58650A1D1 -- 20 Aralık 2016; 18:56:25 >
  • 
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.