Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Şarj konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlara önerim,

Akşam yatmadan önce internet veri bağlantısı kapatmanız olacaktır. Ayrıca, Clean Master programında otomatik RAM temizleme ikonunu aktif hale getirebilirsiniz. Bu programın, şarj seviyesini olumlu etkilediğini söyleyenler var.

Sürekli Ram temizlemek şarjı çabuk bitirir.
  • Arkadaşlar hiç bi hile hurda yok. Bende çok şaşırdım ancak 6 saat ekran süresi aldım süper bişey bu maşallah bataryama :) (Telefon şarja takılı ancak şarja takılıyken ekran süresi artmıyor zaten. Tamamen %100 dolu batarya ile 6 saat ekran süresi aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

Arkadaslar S3 android 5 guncellemesi alir dimi.soru mutlaka sorulmustur ama ben bakmadim tum bolume

Evet alacak bunu Samsung açıkladı.
  • Arkadaşlar merak edenler vardı Buff Ultimate kırılmaz ekran koruyucusunu. Kısa bilgilendirme yapayım. Dün aldım taktırdım. Telefoncu tanıdığımdan aldım para vermedim fiyatı 40-60 lira gibi bi rakam. Kesinlikle orijinal olarak alacaksanız almanızı tavsiye ederim. Cidden jelatin gibi değil zaten bu apayrı bişey. Sanki camın üstüne cam takıyorsunuz. Kalın ancak ısıyı iletimi süper. Dokunmatiğe hiç bi zararı yok. Zaten Kutu içeriği bi harika. İçinden özel yapım mikrofiber bez dahi çıkıyor. Diğer jelatinlerden çok farklı. Telefona ilk yapıştırdığınızda yeşil oluyor. Ancak katmanı çıkartabiliyorsunuz şeffaf olarak kullanabiliyorsunuz. Yeşil ayrı bi hava veriyor ancak ben çıkardım. Zaten koruma amaçlı takılmış bişeydi. Kutu içeriği fiyatını yansıtıyor jelatinin. Alacak olan varsa kesinlikle almasını tavsiye ederim. Ancak gidip netten ucuz diye 15-20 liraya almayın kesinlikle bence.
  • ha_k_an/16GB-MAVİ

arkadaşlar yarın elime geçiyor cihaz inşallah.

sonunda fiyatı istediğim noktalara geldi. ilk akıllı telefonum ve şimdiden memnun kalacağım gibi bir his var içimde. tek sıkıntı bu kadar inceleme ve yorumu okumam biraz zamanımı alacak :D
  • Bonus alanlar hemen geliyor. Muhtemelen aynı ip ile giriş yaptığın için bir koruma sistemine takılmışsın dostum.
  • telefonumun titreşimi cebimdeyken hissetmıyorum.nokıa 302 asha ile kıyaslanamayacak kadar kotu titreşimi..s3 un titreşim sorununun çözecek bir şey var mıdır arkadaşlar?
  • 4.2.2.'den sonra telefonumuz bu şekilde olacak...:)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8K02KtMA-ik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 1 Haziran 2013; 3:48:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trcengizkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

beyler bir S3'ün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Antutu bencmark testi indir google playden testin sonucuna göre anlarsın

Ben 3 kez arka arkaya antutu test yaptım her seferinde farklı sonuç çıktı, bunun doğruluğu nasıl oluyor ki. ilk test 15000 civarı sonrası 12000 civarı sonrası 10000 civarı bişey anlamadım.
  • Valla bu güncelleme çıkarana teşekkürler. 4.1.1 iken sarj 2 gün gidiyordu. 4.1.2 oldu bir anda 1 güne düştü hergün sarj eder oldum. Ama bu yeni güncelleme ile eski haline geri döndü 2 gün gidiyor yine. Umarım 4.2.2 de aynı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedican

Valla bu güncelleme çıkarana teşekkürler. 4.1.1 iken sarj 2 gün gidiyordu. 4.1.2 oldu bir anda 1 güne düştü hergün sarj eder oldum. Ama bu yeni güncelleme ile eski haline geri döndü 2 gün gidiyor yine. Umarım 4.2.2 de aynı olur.

3310 mu sizinkisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

Arkadaşlar merak edenler vardı Buff Ultimate kırılmaz ekran koruyucusunu. Kısa bilgilendirme yapayım. Dün aldım taktırdım. Telefoncu tanıdığımdan aldım para vermedim fiyatı 40-60 lira gibi bi rakam. Kesinlikle orijinal olarak alacaksanız almanızı tavsiye ederim. Cidden jelatin gibi değil zaten bu apayrı bişey. Sanki camın üstüne cam takıyorsunuz. Kalın ancak ısıyı iletimi süper. Dokunmatiğe hiç bi zararı yok. Zaten Kutu içeriği bi harika. İçinden özel yapım mikrofiber bez dahi çıkıyor. Diğer jelatinlerden çok farklı. Telefona ilk yapıştırdığınızda yeşil oluyor. Ancak katmanı çıkartabiliyorsunuz şeffaf olarak kullanabiliyorsunuz. Yeşil ayrı bi hava veriyor ancak ben çıkardım. Zaten koruma amaçlı takılmış bişeydi. Kutu içeriği fiyatını yansıtıyor jelatinin. Alacak olan varsa kesinlikle almasını tavsiye ederim. Ancak gidip netten ucuz diye 15-20 liraya almayın kesinlikle bence.

Katiliyorum gercekten cok faydalı bende ćok memnunum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Arkadaşlar merak edenler vardı Buff Ultimate kırılmaz ekran koruyucusunu. Kısa bilgilendirme yapayım. Dün aldım taktırdım. Telefoncu tanıdığımdan aldım para vermedim fiyatı 40-60 lira gibi bi rakam. Kesinlikle orijinal olarak alacaksanız almanızı tavsiye ederim. Cidden jelatin gibi değil zaten bu apayrı bişey. Sanki camın üstüne cam takıyorsunuz. Kalın ancak ısıyı iletimi süper. Dokunmatiğe hiç bi zararı yok. Zaten Kutu içeriği bi harika. İçinden özel yapım mikrofiber bez dahi çıkıyor. Diğer jelatinlerden çok farklı. Telefona ilk yapıştırdığınızda yeşil oluyor. Ancak katmanı çıkartabiliyorsunuz şeffaf olarak kullanabiliyorsunuz. Yeşil ayrı bi hava veriyor ancak ben çıkardım. Zaten koruma amaçlı takılmış bişeydi. Kutu içeriği fiyatını yansıtıyor jelatinin. Alacak olan varsa kesinlikle almasını tavsiye ederim. Ancak gidip netten ucuz diye 15-20 liraya almayın kesinlikle bence.

hünkar abi nereden taktırabiliriz?

• Merhaba arkadaşlar bende s3 kullananlar arasındayım 2 haftadır. Paralel ithalat olduğundan güncelleme alamıcam galba öylemi (Antutu sonucu 15622 iyimidir bide ?) :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

hünkar abi nereden taktırabiliriz?

Sihhiye de balikcioglunda var egemen..oraya git merdivenlerden cik solda bir dükkan var..zore diye .toptanci..ben cebeciden geylani den geliyorum de maliyetine hallederler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar resimdeki üründen var elimde. S3 için olanı.
    Renk siyah,
    Sıfır açılmamış kutusunda hemen teslim. Son bir adet kaldı.
    Fiyatı 35 TL dir.

• Paralel ithalatlar neden güncelleme alamıyor onu anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Paralel ithalatlar neden güncelleme alamıyor onu anlamadım?

Türkiye Romu yüklü olmadığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Paralel ithalatlar neden güncelleme alamıyor onu anlamadım?

Türkiye Romu yüklü olmadığı için

Peki yasal yollardan garantiyi bozmayacak şekilde resmi türkiye romu yükleyemez miyim?
  • kılıfım geldi beğendim. bu tip isteyenlere tavsiye ederim.

http://www.mobilcadde.com/nillkin-samsung-i9300-galaxy-s3-siyah-sert-parlak-rubber-kilif-5602
  • 
Sayfa: önceki 20212022202320242025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.