Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
67.946
Cevap
443
Favori
2.516.427
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    1206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

Telefon güncellemeyi otomatik olarak aldı.
    Suan bir fark göremedim.

Sesi kısmışlar.

Şarj uzatın ama biryerlerden çıkmasın ey samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben s3 kullanıcısıyım. telefonu yaklaşık 6 ay önce aldım o günden beri telefonu wi-fi üzerinden her güncelleme bildirimi geldiğinde ( veya kendim kontrol ederek) güncelledim. şu an 4.1.2 sürümü mevcut. fakat ( 1 ay önce filan yaptığım güncellemeden sonra oldu)bir güncelleme sonrası telefonun pil performansı aşırı düştü. şarja takıyorum 10 saatte ancak tam şarj oluyor.hatta bazen olmuyor bile. usb kablosuyla bilgisayara şarja taktığımda biraz daha hızlı şarj oluyor ama yine de eskisi gibi 2 3 saatte dolmuyor. telefondan çok soğudum. problem ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden çok teşekkürler
    |
    |
    Arkadaslar benim ablamda da s3 var onun telefonuna guncelleme geldi bir arkadasimin s3une de geldi ama benimkine daha gelmedi acaba neden? Genelde benimkine hep gec geliyor guncellemeler. Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mor_koyun -- 30 Mayıs 2013; 16:35:47 >

a.s

kardeş şarj aletini değiştirmeyi denedin mi ? bu geç şarj olma şikayetlerini başka bir usb kablosu veya şarj aletiyle çözen arkadaşlar var sende bi dene istersen ..
    |
    |
    Bahsedilenler: aodabas

bu bir sorun değil. tek yapacağın şey odinle başka bir ülkenin romunu yüklemek olabilir. almanyaya ingiltereye daha çabuk rom çıkıyor. TR romunda kalacağım dersende artık neye göre erken yada geç geliyor bilemiyorum ama genelde bazısına erken gelir bazısına geç.
    |
    |
    Bahsedilenler: _mor_koyun
    T100, 3120, D900i, K850i, E66, N86, İnnov8, 6700, N79, İ8910, N82, S8300, E52, S8500, N8, İ9000, İ9100, N8 Turuncu, N7000, İ9100 (tekrar), HTC WP 8X, Lumia 920, 4S, İ9300, Lumia 1020, LG G2,4S, S4 Mini BE, S4 BE, S4 İ9505, OPTİMUS G PRO, i9500, LG G4, Note 5, Note 4 N910CQ, j7 pro 2017
  • Yüzbaşı
    738 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cally

Merhaba arkadaslar bugun telefonuma guncelleme geldi 4.1.2 fakat hicbir yenilik yok gorsel olarak. Anlamadim gitti dogrusu var mi bu sorunla karsilasan?

+1
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cally

Merhaba arkadaslar bugun telefonuma guncelleme geldi 4.1.2 fakat hicbir yenilik yok gorsel olarak. Anlamadim gitti dogrusu var mi bu sorunla karsilasan?

Bunu sorun zannedenler hayatinde hic yasal olarak microsoft windows kullanmamis kisiler sanirimki guncellemeyi sadece ozellikten ibaret goruyorlar. Senin kullaniminda daha az sorun yasamani saglayan stabiliteyi artiran bir guncelleme o ozellik getirirecegi anlamina gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 30 Mayıs 2013; 17:40:08 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Android sistemi, ekrandan fazla şarj tüketiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Eğer ekranı az kullanıyorsanız, bu bir sorun değil normal durumdur. Telefonu %100 şarj edeli ne kadar oldu ve şarjdan çektiğiniz süre içerisinde ekran ne kadar açık kaldı, bu bilgileri paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Orijinalden alıntı: aytacfx

Programlari kapatmak icin guvenli moda girmeye gerek yoktur!!

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?
    arkadaşlar yeni güncelleme ile sorunsuz mu ? durum nedir ben ona göre yüklim
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar. Ben ileriki zamanlarda (Ne zaman olacağı belli değil ama yakın bir zamanda) s3 almayı planlıyordum.Faka internetten araştırdığımda bir çok kişi yarım saatte bir donma sorunları yaşadığını söylüyor.Nedir bunun aslı?Her telefonun kaçınılmazı mı yoksa hatalı ürün falan mı bunlar? Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum ^^

Nasıl yarım saatte donma anlayamadım. 2 ay önce bende S3 aldım ne bir kere reset attı nede kullanılmayacak derecede dondu.
    |
    |
    Bahsedilenler: Iphigeneia
    quote:

Orijinalden alıntı: matarese

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Android sistemi, ekrandan fazla şarj tüketiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Eğer ekranı az kullanıyorsanız, bu bir sorun değil normal durumdur. Telefonu %100 şarj edeli ne kadar oldu ve şarjdan çektiğiniz süre içerisinde ekran ne kadar açık kaldı, bu bilgileri paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Yaşadığım sorundan sonra, telefonun şarjı bitti. Ben de başka bir şarj aleti ile telefonu şarj ettim. Şu an her şey normal gözüküyor. Ekran %40 oranında, Andorid sistemi %14 olarak gözüküyor.

Geçenlerde, gece yatarken %90 ile bıraktığım telefon, sabah kalktığımda %80 seviyesine inmişti. Bütün uygulamaları kaldırdım ve veri bağlantısı kapattım. Sabah kalktığımda %21 ile bıraktığım telefon %19'a inmişti.

Uygulamaların hepsini tekrar yükledim. Umarım bir daha böyle saçma sapan bir sorunla karşılaşmam. Bu arada, cihazın uyku moduna geçtiği nasıl anlaşılıyor ?

• Yarbay
    12217 Mesaj

2 ay kadar önce S3 aldım, şu ana kadar donma sorunu ile karşılaşmadım ama Android tabanlı bütün cihazlarda, genel olarak bir yavaşlık söz konusu. Bu konuda İOS çok daha başarılı.

Genel olarak, S3 alınası bir cihaz.
    |
    |
    Bahsedilenler: Iphigeneia
    quote:

Orijinalden alıntı: OnRe

Nasıl yarım saatte donma anlayamadım. 2 ay önce bende S3 aldım ne bir kere reset attı nede kullanılmayacak derecede dondu.

Buradaki gibi.Açıkçası gözüm korktu şu konuyu gördükten sonra
    |
    |

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

Merhaba arkadaşlar. Ben ileriki zamanlarda (Ne zaman olacağı belli değil ama yakın bir zamanda) s3 almayı planlıyordum.Faka internetten araştırdığımda bir çok kişi yarım saatte bir donma sorunları yaşadığını söylüyor.Nedir bunun aslı?Her telefonun kaçınılmazı mı yoksa hatalı ürün falan mı bunlar? Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum ^^

Merhaba bende s3 almaktan süpeliydim ama süper telefon.Gerçekten iyi donma 0 ama güvenli moddan bazı samusng uygulamarını kapatırsan.Merak etme çok kolay ve risksiz.Ben telefonu alalı 5. gün oldu.Şu anda telefonun yarısı ücretli oyunlarla dolu ve hafızasının yarısı dolu.Ama class 4 hafıza kartı takınca yavaşlama oldu.Eğer depolama alanı istersen class 10 hafıza kartı almanı tavsiye ederim.
    |
    |

• Yarbay
    2401 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

Donma flan yok bunların çoğu kullanıcı hatasından dolayı olan şeyler , bende yeni aldım kullanıyorum gerçekten harika bi tel yağ gibi akıyor , tek memnun kalmadığım noktası ekranı , tabi neden memnun kalmadım diceksin , s4 ü gördükten sonra :D full dh ekranın tadı bi başka oluyo ayrıca beyazları daha beyaz ve pixelleri gömek imkansız s4 de ,onun dışında pek fark yok zaten artık telefonlarda gerekli olandan fazla hızlandı yani yetiyorda artıyor bile hızı

ben gta 3 aldım, takılmadan oynuyorum ,gerçekten çok şaşırdım ilk açtığımda oyunu, çunki 2003 yılında bilgisayarımın zor kaldırdığı oyunu cep telefonu akıcı bi şekilde çalıştırıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 30 Mayıs 2013; 19:56:39 >
    |
    |

• Binbaşı
    1778 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

quote:

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?

Arkadaşımız kafasından sallıyor işte

Öyle güvenli modsuz olur dedi biz de nasıl olur dedik,adamdan tık yok

• Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

quote:

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?

Arkadaşımız kafasından sallıyor işte

Öyle güvenli modsuz olur dedi biz de nasıl olur dedik,adamdan tık yok

Arkadaslar, program yöneticisin den hepsini seçiyoruz.orada hepsini seçip, istediğiniz programı devre dışı yaptık mı tamam.

• Teğmen
    159 Mesaj
    Yani güvenli moda gerek yok

|
    |
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.