Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az evvel bu ufak güncelleştirmeyi indirip uyguladım. Ram kullanımında düşüş var, dolayısı ile cihazda akıcılık adına iyi gelişmeler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: jedican

Valla bu güncelleme çıkarana teşekkürler. 4.1.1 iken sarj 2 gün gidiyordu. 4.1.2 oldu bir anda 1 güne düştü hergün sarj eder oldum. Ama bu yeni güncelleme ile eski haline geri döndü 2 gün gidiyor yine. Umarım 4.2.2 de aynı olur.

3310 mu sizinkisi?

:)) he valla modifiye edilmişinden hemde :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

kılıfım geldi beğendim. bu tip isteyenlere tavsiye ederim.

http://www.mobilcadde.com/nillkin-samsung-i9300-galaxy-s3-siyah-sert-parlak-rubber-kilif-5602

Kılıf hoşmuş.Yüzeyi nasıl?Elden kayma yapıyor mu?
  • ekleyin lütfen 16 gb beyaz
  • Son güncelleme ile çoğu S3 de neden olan donma sorunu tamamen giderilmiş Saygılar sunuyorum Samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum 10 gün sonra kısmetse s3 elime ulaşacak. peki ben bütün güncellemeleri tek tek mi indireceğim yoksa örn şuan 4.1.2 var sadece onu indirmem yeterli mi olacak ? sorulduysa özür dilerim 100 sayfa baktım bulamadım. iyi forumlar
  • Samsung galaxy y nin kasmalarından sıkılıp bugün bunu aldım :)) Tek sorunu çabuk ısınıyor olsun o kadar benide eklermisiniz ?

16 GB BEYAZ
  • Ben bbeğendim kayma yok. Parlak sert plastik. Oldukça şık oldu valla. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeHMeT AtA

4.2.2.'den sonra telefonumuz bu şekilde olacak...:)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8K02KtMA-ik

Sensör özellikleri gelmiyor o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

quote:

Orijinalden alıntı: MeHMeT AtA

4.2.2.'den sonra telefonumuz bu şekilde olacak...:)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8K02KtMA-ik

Sensör özellikleri gelmiyor o zaman.

samsung s4 de 9 tane sensör var sanırım bizim telefonda 2 sensör var.tabikide sensör özelliği gelmeyecek.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 1 Haziran 2013; 14:04:43 >
  • şarj son guncellemeyle bende de iyi bi sıkıntı yok...benim merak ettiğim google s3 de nexus programına dahil edermi acaba..????
  • Şarj olayı hakkında,

Arkadaşlar, kesinlikle şarj aletine göre şarj süresi değişim gösteriyor. Samsung Galaxy Ace şarj cihazı ile telefonun şarjı 2 gün dayandı. Samsung Galaxy W şarj aleti ile 5 saat dayandı. Kendi şarj aleti ile ortalama 2 gün dayanıyor.
  • Arkadaşlar resmi türkiye romunu kurdum fakat almanca olarak açıldı ilk geldiğinde..Normal mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Şarj olayı hakkında,

Arkadaşlar, kesinlikle şarj aletine göre şarj süresi değişim gösteriyor. Samsung Galaxy Ace şarj cihazı ile telefonun şarjı 2 gün dayandı. Samsung Galaxy W şarj aleti ile 5 saat dayandı. Kendi şarj aleti ile ortalama 2 gün dayanıyor.

Bence başka telefonların şarj cihazlarıyla şarj etmeyin derim.Çünkü bataryalar aynı olmadığından batarya farklı cihazlardan zarar görebilir.Fakat usb ile tam bir şarj etmeyi deneyebilirsiniz.Düşün voltaj verdiğinden daha iyi dayanabilir.
  • arkadaşlar ,bu telefonun titreşiminden memnun olan var mı? yururken hıç ama hıç hıssetmıorum!??
  • Wifiden facebooka girmekte sikinti yasiyorum ama mobil veriden rahatca giriyorum. Sebebi ne olabilir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrerim

Wifiden facebooka girmekte sikinti yasiyorum ama mobil veriden rahatca giriyorum. Sebebi ne olabilir acaba?

Ne tür sıkıntı oluyor.Anlatırmısın?
  • Arkadaşlar bu güncel olaylardan dolayı facebook ve twitter yasaklandı, açılmıyor sayfalar ve kasten yapıldığı belli.

Bilgisayarda Hotspot Shield kullanarak açabiliyorum ancak, cep telefonumda nasıl açabilirim hangi programla.

Ve Mümkünse root yapmadan.

Cevap verirseniz çok sevinirim.

Kendi cevabımı veriyorum, HotSpot Shield for VPN Android programını cebe indirdim sorun çözüldü herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datox -- 1 Haziran 2013; 15:59:34 >
  • Telefonu şarja takıyorum, ısınıyor ama doğru düzgün şarj olmuyor. Ne yapabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.