Şimdi Ara

Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
14
Favori
38.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı olsun bilgilendirme için teşekkür ederim hala karar veremedim uzun sürdü kilif ve ekran koruyucu isi ama kisa sürede karar verip alacagim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tazmnia T kullanıcısına yanıt
    Hocam kilif muhakkak takın kamera korumasi ayri ise o kısmı çıkarabilirsiniz. Tabi elden düşmede kamera kısmına beton yada seramik zemine denk gelmedikten sonra fazla zarar gelmez kameraya

• hakanyc kullanıcısına yanıt
    31 temmuzda kargolandı. 2 ağustos akşam elime ulaştı. Yer İstanbul

• m.z.a kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun ilk önce antutu benmark yükleyin cihazi teste sokun paylaşımlarınızı bekliyoruz

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Doğrudur üstad, lakin birlikten kuvvet doğar. Bugün 1 kişi ses çıkarırsa cılız kalır sesi. 10-15 kişi ekşiye vs. yazarsak, adaletin sosyal medyadaki gündeme göre dağıtıldığı bu günlerde işe yarayabilir. Ayrıca, Samsung bu yaptığını kendi ülkesinde yapsın bakalım yapabiliyor mu? Adaletin ve hukuğun olmadığını biliyorlar onlarda kendi çiftlikleri gibi at koşturuyorlar. Lakin bir gün davran döner.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercanwins kullanıcısına yanıt

Teşekkürler üstad.

Testten çok anlamamakla birlikte, çok memnun olarak 5 yıl kullandığım mate 9'dan geçmiş biri olarak ufak tefek görüşlerimi paylaşayım.

En son note 3 kullanmıştım Samsung olarak. O güzelim telefona 1 tane büyük Android güncellemesi verdiği için kızıp huawei ye geçtim. Huawei 2 büyük Android güncellemesi ile beraber bir sürü de yan güncelleme vermişti. Şimdi de kendini işletim sistemini güncelleme olarak verecek. Aslında halen kullanılabilir mate 9 benim için.

Bu Telefonu tercih etme sebeplerim; Samsung'un 3 büyük güncelleme sözü vermesi, amoled ekran, stereo hoparlör (mate 9 da çok sevmiştim), birazcıkta kamera.

Gelelim S20 FE ilk izlenimlerime;

Telefonu açıp kurdum hemen 900 mb civarında bir güncelleme aldı. Güncellemeyi indirirken biraz ısındı (o arada başka uygulama vs. de indiriyordum) sıcaklıkta bana fazla gelmedi açıkçası mate 9'umun maksimum ısınmış hali kadardı diyebilirim. Ekranı sürekli 120 hz. kullanırsanız bataryası 4500 mAh. gibi gitmiyor. 60 hz. kullanırsınız problem yok. Sesini gerçekten çok beğendim. Mate 9'un stereo hoparlöründen sonra çok iyi. (Tercih sebebimdi yanılmamışım) kamera da hoşuma gitti.

Telefonda oyun oynamam, sosyal medya da kullanmam o yüzden o kısmın performanslarına bir şey demem yanlış olur. Fotoğraf çekmeyi severim, müzik dinlerim çokça onun dışında rutin wp, bankacılık uygulamaları falan var o yüzden bana fazlasıyla yeterli.

Eksi olarak 3.5mm olsun isterdim, olmadığı için iyi bir kablosuz kulaklık şart oldu. (Huawei Freebuds 3 düşünüyorum)

Eksi sayılmaz ama kutudan 25'lik adaptörü çıksa iyiydi. 5 yıllık mate 9 ile aynı sürede şarj oluyor, alışkın olduğum için problem değil.

Bir kaçta foto ekleyeyim (emektar mate 9 ile çektim :))

Sormak istedikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırım. Kılıfı da biraz farklı görürsün diye tercih ettim.

Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL

Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL

Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL

Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL

• ZamanYananSaman kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bu sözünüz Türkiye için cuuk oturuyor malesef tüm şirketler turkiyede böyle

Hocam yorumlarınız için teşekkürler kilifta cuk oturmuş telefona bende bugün hem ekran koruyucu verdim hemde kilif gelince resimlerini atarım. Bende telefondan çok memnunum tek sıkıntı güneş altında ısınması kaldı oda sıcaklardan artık bunun haricinde hiçbir ısınma vs. sorunum kalmadı. Tekrar güle güle kullanin

Teşekkür ederim, sizde güle güle kullanın.

Kılıfla beraber kırılmaz cam da aldım, lakin üzerinde film olduğu için çekmedim, çizilince çekerim onu da.

Aynen benimki çizildi mecbur takicam gelince ekran çok önemli , s9 telefonun ekranı kırıldı telefonun yarı parasını aldı samsung garantiden karsilamadi

• Telefonum geldi çok şükür. Çok memnunum ama bir sıkıntım var. Ne yaptıysam recovery mode açılmadı nedir bunun yöntemi?

Geçmiş olsun üstad, ekran mühim. Bizde iki tane mate 9 vardı (hanımda ve bende) ikimizde 5 yıl kullandık, hanım halen kullanıyor. Gorillaglass 3 olmasına rağmen şükür sıkıntı yaşamadık. S20FE de glass 3 o yüzden çok sorun etmedim alırken.

Ama ekran koruyucu cam çok aldım, aliekspresse vergi gelmeden önce 10 tane almıştım uygundu. 100 lira civarı tutmuştu, halen kullanıyoruz.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Hiç anlamadım dilinizden :)

Hayırlı olsun hocam telefon recovery modda açılmaz direk kurulum ekranı gelir önce telefonu kurmalısin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 5 Ağustos 2021; 11:38:49 >

Hocam telefonu ilk kurulum yaptım güncelleme geldi. Onu da kurdum. Şimdi recovery mode alıp factory reset yapmak istiyorum. Çünkü büyük güncellemeler sonrası bu resetle birlikte telefon daha stabil çalışır. Nedir yöntemi?

Sagolasin bu meretlerin ekranı çok pahalı bisey olunca garantiye sokmuyorlar direk kullanıcı hatası. Gönderdiğim telefonda ekranin üzerinde çizik bile yoktu s9 un, sanırım ön cam korumasından dolayı ekrana bisey olmamıştı ve dokunmatigi calisiyordu. Ekran içeriden kırılmış sagolsun samsung kıyak yaptı yapıştırdı ekran parasini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 5 Ağustos 2021; 11:42:27 >

Severler müşteriden para almayı, hepsi aynı.

• Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanyc

Hocam telefonu ilk kurulum yaptım güncelleme geldi. Onu da kurdum. Şimdi recovery mode alıp factory reset yapmak istiyorum. Çünkü büyük güncellemeler sonrası bu resetle birlikte telefon daha stabil çalışır. Nedir yöntemi?

Ben de recovery moduna geçmeyi bulamadım internette tarif edilenlerle de başaramadım, çözüm bulursanız bize de haber verirseniz sevinirim

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Hocam değerleriniz iyi

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.