Şimdi Ara

Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
15
Favori
37.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 109
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 132
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 72
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ercanwins (132 mesaj) hakanyc (35 mesaj) TheLegendy (26 mesaj) avmehmet (25 mesaj) aydinkaragoz (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (145 mesaj) Mobil (119 mesaj) Mini (16 mesaj) (11 mesaj) (219 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1657 Mesaj

kolay gelsin çok iyi kargodur normalde, ama sanırım samsung'un gönderilerine yeteri kadar önem vermiyorlar. normal şartlarda gece saatlerinde amazon'dan aldığım ürünler ertesi gün sabah 10'da elime ulaşıyordu benim o kargoyla.

|
    |
    aydinkaragoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    28 Temmuz Çarşamba günü sipariş verip telefonu kargolanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1657 Mesaj

27 temmuz akşamı aldım herhangi bir gelişme yok

|
    |
    hakanyc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Benimde urun geldi arkadaşlar bekleyin sizede gelecek kısa sürede gelmeyenler telaş etmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 2 Ağustos 2021; 17:37:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yüzbaşı
    776 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ercanwins

Benimde urun geldi arkadaşlar bekleyin sizede gelecek kısa sürede gelmeyenler telaş etmesin

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Ben bir türlü recovery moduna alamadım, internette açıklanan yöntemlerle de çözüm bulamadım, bulursanız haber verirseniz sevinirim

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Var mı aldığı telefonu kargoya verilen?

|
    |
  • Binbaşı
    1844 Mesaj

hocam ön camdaki film çıkarılıp yerine ekran camımı takıyoruz?banada bugun geldi. kılıf ve 3.5 mm kulaklık dönüştürücü ne aldınız

• Onbaşı
    30 Mesaj

Telefonum da ekran ile yan krom kısım arasında resimde belli belirsiz görünen hasar var. arkadaşlar kararsız kaldım ne yapayım sizce.. şimdi Samsung çözüm merkezi ile görüştüm.. koşulsuz iade alabileceklerini söylediler.. değişim için ise Teknik servise göndermem gerekliymiş.. sizce ne yapayım Servise göndersem değişim verirler mi ? yoksa boşuna günlerce onun stresini çekmeye değmez mi ? kılıfla kullanacağım zaten görülmeyeceğini düşünüyorum.. siz olsanız ne yaparsınz

http://store.donanimhaber.com/4a/58/2d/4a582d87f3d5a7aeecc1c01b670ba23f.jpg

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/63/d7/f8/63d7f813b6d1b22ffeb647dbb28b54d0.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Onbaşı
    22 Mesaj

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Herhangi bir sıkıntı yok dimi?

|
    |
    ercanwins kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1657 Mesaj

Değişim kampanyasıyla eski cihazını yollayan oldu mu? Beyan formunda hesap sahibinin mi yoksa fatura sahibinin mi ismi yazılmalı diye sorduğumda hesap sahibi dediler. Ama bu pek mümkün değil, ne yapmak lazım bilemedim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Saolun, Hocam fabrika ayarlarına alin herseyi sıfırliyor uğraşmayın

|
    |
    avmehmet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Öylede kullanabilirsin ama çabuk çiziliyor benimkisi çizildi ekran koruyucu şart

|
    |
    BurakLEE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam öncelikle hayırlı olsun ürünü iade edebilirsiniz iadede sıkıntı çıkarmıyor samsung ama kampanyayı bitirdi 4899 tl fiyattan alabilmeniz artık sd865 işlemcili için olası gözükmüyor. Servisin direk değişim vereceğini düşünmüyorum ama eğer görüntüyü bozan Bi durumsa o bölümü değiştirip gondereceklerdir yada gerekli görürlerse telefonu degistireceklerdir. Eğer rahatsız etmiyor ise kullanın derim. Öncelikle hat takmayın jelatinleri sokmeyin Bi kacgun deneyin Bi sıkıntı görürseniz iade edersiniz sıkıntı yoksa kullanırsınız tekrar hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 2 Ağustos 2021; 20:34:8 >
    |
    |
    yigit3554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam daha şarjda bugün korona olacağım tuttu onla uğraşıyorum. Kurulumda tel ısınır bilginiz olsun bu bana gelen 4. Telefon

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. 🙏

|
    |
    ercanwins kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Saolasin

|
    |
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj

Öyle kullanmazdım şahsen ne indirimi olursa olsun ne kampanyası olursa olsun para ağaçtan toplanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 3 Ağustos 2021; 0:52:13 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yigit3554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1844 Mesaj

telefonun üzerinde orjinal film kaplı geliyor, ekran koruyucuyu bu filmin üzerinemi yapıştırdınız? film çok parmak lekesi oluyor

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Yok mu telefonu kargoya verilen? Samsung çok canımı sıkıyor...

Aradım, adınıza ayrılmış ve kargo hazırlanıyor diyor. Bugün de verilebilirmiş başka bir gün de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanyc -- 3 Ağustos 2021; 12:43:20 >
    |
    |
  • Yarbay
    3040 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigit3554

benim de telefonumun yan krom renkli yüzeyinde sanırım bir darbeye bağlı bir pütürlülük var.. parmak ile üstünden geçince anlaşılıyor dikkatli bakınca renk atması da var.. değişim talep edeceğim samsungtan umarım sorun çıkartmazlar.. kullanışına engel değil ama sıfır aldığım bir ürünü neden bu şekilde kullanayım değil mi  

Kutu açılmış mıydı?

Gelen kutu açılmış ise ben olsam iade ederdim daha doğrusu değişim talep ederdim. Kapalı kutudan böyle çıktıysa, şu anki fiyatının 5700 lira olduğunu düşünerek karar vermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 3 Ağustos 2021; 14:56:22 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.