Şimdi Ara

Galaxy S20 FE (SM-G780G) 256 GB 4899 TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
14
Favori
38.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 temmuz akşamı almıştım kargoya verilmedi, canlı destek sırayla gönderildiğini söyledi ama yine de net bilgi vermedi

• Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt

Kargoya verilmiştir muhtemelen. Sisteme girmeleri sürer biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 temmuzda alanlardan biri olarak benim ki de bugün kargolanmış.. Herkese hayırlı olsun arkadaşlar.. Telefonlarımız geldikten sonra aksesuarlar ile ilgili de görüşelim buradan Galaxy S20 FE (SM-G780G)

256 GB 4899 TL 

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit3554

26 temmuzda alanlardan biri olarak benim ki de bugün kargolanmış.. Herkese hayırlı olsun arkadaşlar.. Telefonlarımız geldikten sonra aksesuarlar ile ilgili de görüşelim buradan  

Benim cihaz da kargoya verilmiş ama bunu nereden takip edebiliyoruz, hangi şirket getiriyor hiç bir bilgi yok

• Kargo mesajı geldi bana takip numarasi falan var.

• Kolay Gelsin ile gelecek arkadaşlar, takip sayfasını kontrol edin. Teslimat tarihi 1 Ağustos Pazar görünüyor. Yarın elinizde olması muhtemel 😃

• Bu telefonun hdr pek iyi değil neden bilmiyorum güneşi çok patlatıyor inşallah yazılım ile düzeltirler
    Galaxy S20 FE (SM-G780G)<br><br>256 GB 4899 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana Samsung'tan mail geldi. S20 FE ailesine hoş geldiniz diye. Size de geldi mi?

• hakanyc kullanıcısına yanıt
    Yok gelmedi normal üyelik yaptim ben fiyat dusmedi email bulamadık bi turlu gitti kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat.Yildiz -- 1 Ağustos 2021; 11:44:8 >
  • Tüh ya. Şimdi 7000 ₺ olmuş telefon. :(

• hakanyc kullanıcısına yanıt

S20 almak varken bu fiyattan kimse almaz. İki gün sonra indirim ayağına düşürürler yine bence 5 bin lira civarına.

• S20 modellerinin dezavantajı bence işlemci. Samsung ve SD işlemci varken çok kafa karıştırır.

• memura özel indirim ne ya samsung hayırdır?

• johnmcclanes J kullanıcısına yanıt
    Kalmadı herkese aynı fiyat politikasına geçti samsung 6999 tl urunun fiyatı suan

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat.Yildiz

Kalmadı herkese aynı fiyat politikasına geçti samsung 6999 tl urunun fiyatı suan

bitmiş evet konu listelerinde vardı dikkat etmedim.

• https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s20-fe-128-256-gb-ana-konu--147849308

Yukarıdaki forum ana konusu telefonlarımızın soru, sorun ve bilgi paylaşımı amacıyla açılmış konu başlığı ama pek hareketli konu başlığı değil, o konu etrafında bilgi paylaşımı yapsak nasıl olur

• Bugün kargosu teslim olan veya dağıtıma çıkan var mı? Kolay Gelsin takip sayfasında 1 Ağustos Pazar görünüyor tahmini teslimat ama dünden beri hareket yok. Amazon siparişlerimi getiriyorlardı Pazar günleri aslında. Boşa bekledik

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Üründen vazgeçen olursa aldığı fiyata talibim 4899 tl trink para

• Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt

5200 e alıcısı hazır. Sana ekmek çıkmaz buradan 😀

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.