Şimdi Ara

Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
37.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde pil konusunda Motorola toz yutturmuş tüm telefonlara :) Ama diğer stabilite özellikler S3 ü alınacak kılıyor tabii :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

batarya teknolojisinde milim gelişme yok

herşey gelişirken batarya teknolojisi neden gelişmez anlamadım gitti!
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Selç|

http://9gag.com/gag/4160270

• Herkes ısı gücü bıraksın, su pil sorununu çözsün. Bu ne ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HABERİN ORJİNAL KAYNAĞI: (watermark kaldırılmış, referans verilmemiş, bu mu habercilik)
    http://blog.gsmarena.com/samsung-galaxy-s-iii-battery-test-is-ready-does-very-well/
    ayrıntılar ilgi çekici bu arada, incelemenizi tavsiye ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executioner -- 14 Mayıs 2012; 20:37:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: meegoPentila rgb karışımı bir ekran olan süper amoled HD bence çok iyi oldu,süper amoled hd plus çok enerji tüketen bir ekrandı, maliyeti de yüksekti bu ekranı kullanmalarının daha iyi oldugunu düşünüyorum.Şarj degerleri HD bir ekrana göre orta seviyede daha iyi olabilirmiş.Motorola gibi 3000mAh koysaymış iyi olurmuş.Ben galaxy S3 alınca batarya yerine sonynin CP-ELS harici şarj ünitesi almayı düşünüyorum hem arka kapagı tak çıkarla ugraşmam hemde 2000mAh yanımda batarya bulundurmuşum gibi olur.Fiyatıda iyi 45TL.4 Saatte şarjı yapıyor.ürün resmi
    Galaxy S III için pil ömrü test sonuçları açıklandı
    Hangi telefonda SAP HD ekran var?

tizenin uygulama telefonunda superamoled hd plus kullanıldı ancak enerji tüketimi ve maliyeti yüzünden vazgeçildi.
    Haberi bile çıktı
    burdan bakabilirsinhttp://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Tizen-cihazinda-Samsungun-Super-AMOLED-HD-Plus-ekrani-denedigi-iddia-ediliyor.htm

• Bir akıllı telefona göre yeterli gibi.
  • Bir akıllı telefona göre yeterli gibi.
  • Arkadaslar lutfen gerçekçi olalım pil konusu en önemli olay iphone da kullandım android telefonlar da ama bu sarj sorunu yüzünden sattım nefret ettim telefonlardan kullanamadıktan sonra istedigi kadar ozellik olsun 1 yıldır normal tel kullaniyorum yani akilsiz ama sarj sorunum yok kafam rahat. Son olarak alacagim tek akilli tel motorola maxx geldigi gün alacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhemir

quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX
    .
    o eller bi insana mi ait ? masallah ya... duzeltme:eger o telefon s3 ise?

losttaki hurleyin elleri.
  • Bir gün herkez doğru yolu bulacak herkez iphone lu olacak. iphone 5 çıkınca görcem S3 cüleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrowmaster

Bir gün herkez doğru yolu bulacak herkez iphone lu olacak. iphone 5 çıkınca görcem S3 cüleri

inşallah bluetooth, flash player, kamera özellikleri ile oynayabilme, birçok formattaki videoları oynatabilme, ve özellikleri gelirse görüşmek isterim. fakat bunların birkaçı yada en azından biri gelmez ise... neyse bişey demiyorum. tartışma olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuK

quote:

Orijinalden alıntı: |Selç| http://9gag.com/gag/4160270

Photoshop olduğunu da belirtseydiniz keşke. Ciddiye alanlar olabilir ;)

Bu arada S2'nin ısınması hakkında soru sorulmuş, bilgi vereyim. Internette dolanma, müzik dinleme, download yapma, video oynatma vs. türü şeyleri birlikte yapsanız dahi telefonda anormal ya da rahatsız edici bir sıcaklık hissetmiyorsunuz. Bahsi geçen ısınma olayı yoğun CPU-GPU kullanımında kendini hissettiriyor, eğer cihaz bu sırada bir de şarj oluyorsa işte o zaman 45 dereceye kadar çıkabiliyor sıcaklık. Ama bahsettiğim gibi günlük kullanımda; -multi tasking'i de hesaba katarak konuşmak gerekirse- hiçbir aşırı ısınma durumuyla karşılaşmıyorsunuz. An itibariyle sensor 27 derece gösteriyor. Umarım bu konuda yardımcı olabilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aboxzux

Razr Maxx tokatlamış hepsini bildiğin 3300 mAh bataryası ile.

Galaxy S3 tokatlamış hepsini bildiğin işlemcisi ve ekranı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Herkes ısı gücü bıraksın, su pil sorununu çözsün. Bu ne ya.

yazan ellerin dert görmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

Bence agirligi 200 grama ciksin sorun degil muhim olan batarya gucu yoksa razr maxx cift cekirdegi ile gayet yeterli sonuc verecektir. Galaxy s2 kadar performans gosterse yeter ki onuda basarir herhalde. S3 hem pahali hemde kasa kalitesi olarak razr maxx'a gore basit. Hersey teknik izelliklerden ibaret degil ben razr maxx diyorum ama sahibinden.comda daha bir tane bile satista yok kimseninde getirecegi yok sanirim.

RAzr maxx şebeke çipi nedeniyle sadece ABD de satışa sunuldu heveslenmeyin.
    Alsanız da TR de çalışmaz
  • HTC One X niye listede yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

HTC One X niye listede yok?

gerek görmemişler karşılaştırmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: idrisou

quote:

Orijinalden alıntı: meego

Pentila rgb karışımı bir ekran olan süper amoled HD bence çok iyi oldu,süper amoled hd plus çok enerji tüketen bir ekrandı, maliyeti de yüksekti bu ekranı kullanmalarının daha iyi oldugunu düşünüyorum.Şarj degerleri HD bir ekrana göre orta seviyede daha iyi olabilirmiş.Motorola gibi 3000mAh koysaymış iyi olurmuş.Ben galaxy S3 alınca batarya yerine sonynin CP-ELS harici şarj ünitesi almayı düşünüyorum hem arka kapagı tak çıkarla ugraşmam hemde 2000mAh yanımda batarya bulundurmuşum gibi olur.Fiyatıda iyi 45TL.4 Saatte şarjı yapıyor.ürün resmi

http://sp.sony-europe.com/da/491/169556.jpeg

cp-a2ls 4000mAh aldım. 85 tl ye. htc one x %92 kadar doldurabiliyor. yani 2000mAh alırken iyi düşün derim

TR DE NEREDE SATILIYOR?

ayrıca marka model filan nedir bu sony harici şarj ünitesinin... son olarak galaxy s2 için bu mu alınmalı yoksa 2000 mah lık orjinal bataryası mı?

burdan bulabilirsiniz
    http://www.sonysepetim.com/?urun-1503-Sony-CP---ELS-Akilli-telefonlar-icin-USB-Tasinabilir-Guc-Kaynagi.html

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.