Teğmen
11 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1.78 boy 92 kilo yaş 22 yağlar göbek ve basende toplanmış aşırı büyük bir göbeğim var 45 dakka cardiodan sonra kendimi zorlayarak ağırlık çalışıyorum bu zararlımıdır tecrübelilerden cevap bekliyorum yağ oranım %22 bu arada
arkadaşlar sorunu yazdım ışık yanıp sönüyor gözümü alıyor yardım edebilecek varmı
arkadaşlar sorunu yazdım ışık yanıp sönüyor gözümü alıyor yardım edebilecek varmı
arkadaşlar 60 oldum velikadaki kadından 60 kıyfetlerını aldım kaldım oyunda napcam sımdı

bi arkadaş bi savaştan kazandıgın itemlerle devam et dedi 60 level 15v15 savasına katılmaya calısıyorum bırturlu gelmıyo mıllet ekıpmı gırıyor anlamadım

dungeonlara insta matching atıorm onada mıllet anlasmalı gırıyor ıtemı dusuk olanla gırmıyolar nabacouk

bi salak kale savasına gırıp duruorm ondanda teranın karakterslıgımııdır benım sanslıgımmı full yenılıyoz

biri yol göstersin
Evet beyler
tek maç beyler en güvendiğin oran yüksek düşük farketmez 1-0-2 alt üst farketmez

edit bu arada 580 21:30 Zulte Waregem - Oh Leuven üst
evet beyler buraların bilgili arkadaşları yardımcı olabilirmi
arkadaşlar babamın arabasını kullanmak durumunda kalıcam yalnız farklı bi el freni sistemi var nasıl kullanılcağını bilen varmı acaba
Arkadaslar internetimle ilgili bir sikinti yasiyorum 2 3 gune kadar hic bi sikinti yokken dun once 130ms ping 1mb indirme hizi falan oldu surekli kesilip kendi kendine geliyodu o ara telefondan hiz testi yapiyorum 20ms ping 7mb indirme suan pcden hic kullanilmiyor telefondan sikintisiZ telefondan yaziyorum zaten reset attim wireless sifre deistim sistemi geri yukledim fayda etmedi yardimci olun lutfen
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.004
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 57.904 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.