Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
22
Favori
126.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3-4 ay önce note 2 ekranımı kırdım ve doğubankta bir yere yaptırdım. Yapıldıktan sonraki gün rezil bir şekilde ekranda sıvı lekesi vardi arayıp sorduğumda normal olduğunu söylediler ve mecburen böyle kullanmaya devam ettim. Her neyse geçtiğimiz haftalarda tekrar yere düştü ve ekran kırıldı. Bu sefer artık komple ekran değişimi düşünürken Uğur bey ile konuyu paylaştım ve kendisi sadece kırık camı ve kasa değişimi yaptı. Şu anda telefonum 0 'dan farksız kendisine çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Emir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkScreamer -- 8 Kasım 2013; 13:58:12 >
  • DarkScreamer kullanıcısına yanıt
    intifada61 ve DarkScreamer,
    telefonlarınıza tekrar aşık olduğunuzu görmek ne güzel.....
    Emir bey, ben de Rom konusunda bana verdiğiniz bilgi desteği için çok teşekkür ederim.
  • İste tam da bu sebepten, köşe kısımları açıkta bırakan flip cover modeller çok kullanıssızdır. kılıf alırken özellikle köşelerin sıkı sıkı korunduguna emin olun. S3 için olan Spigen Neo Hybrid kılıfları inceleyin, kendi telefon modelinize uygun o şekilde bir kılıf varsa oyle kılıflar alın. Resımde de görüldüğü gibi ekranın en kolay kırıldığı yer köşeler, oraları korumanız en önemlisi. Yüzüstü düşmeye karsı da kılıfınızın telefonunuzun ekranından biraz yüksekte kalmasına dikkat edin ki yüzüstü düşerse ekran kılıfın gerisinde kalacagından hasar oranı daha az olur. düz zemine düşme durumunda tabi..
  • Merhabalar bundan 2 ay fln önce ekranımı kırmıştım. Önceki gönderimde görebilirsiniz. Uğur bey sağolsun gelip yaptı. Fakat önceki gün tekrar kırdım :((
    Neysi ki Uğur Bey in telefon numarası vardı ve hemen kendisine ulaştım. Gün içerisinde telefonu aldı ve yerine bi telefon bıraktı
    Hem ekranı değiştirdi hem de kameramı değiştirdi (bayağıdır kameram bozuktu nedenini bilmiyorum) şimdi ilk günkü gibi gerçekten!! :D
    Hiç düşünmeden Uğur Bey i (kalimera) arayıp danışın derim. Bu sefer cidden ilk günkü gibi ekranda donma fln da olmuyor yeni silikonlu uygulama yapmış adeta muhteşem !! @KALIMERA

• EMRAH ALTUN
    selam uğur bey biraz geç oldu forma dönüşüm ama olsun kesinlikle internette tanıdığım sağlam iş yapanlardan biri ilk başta şüpheyle gönderdim ama sonrasında çok yanıldımı anladım üstelik çoğu servis ağı bulunan büyük şirketlerden daha kaliteli bi el işçiliği var ve ayrıca hoşuma giden diğer bir hususta garantili iş yapması malzemeden kaynaklanan ufak bi sorunu belirttim ve onunda gönderin hallediyim dedi ve öylede oldu tekrardan tşk ederim emeğinize sağlık işin karşılığını kesinlikle hak ediyorsunuz
  • Bugün kendisine bi note 2 göndereceğim bakalım hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de diğer arkadaşlar gibi Uğur beyi forumdan buldum ve telefonu gönderdim. ve kısa sürede geri teslim aldım.

daha kutuyu açarken ne kadar özenli işçilik yapıldığını anlıyorsunuz. telefonu kutusuna öylesine koyup göndermiştim. baloncuklu naylon ve köpüklere sarılı hatta ekran koruyuculu bir şekilde geri aldım.

ekran deneyimine gelince: telefonda Uğur bey orjinal cam kullandığını söylemişti. ama açıkçası "o kadar da değil" diye düşünmüştüm.

2005 yılından beri sadece dokunmatik telefon kullanmaktayım. ve aradaki farkları çok net hissedebiliyorum. telefon gerçekten orjinali gibi olmuştu.

acaba banamı öyle geliyor diye düşündüm. ve çevremdeki 2-3 tane note 2 i denedim.

yaşattığı dokunma deneyimi aynıydı.

sonuç olarak: içiniz rahat bir şekilde 1000 TL lik telefonunuzu Uğur beye emanet edebilirsiniz. ben Antalya dan kargo ile Uğur beyin adresine göndermiştim.

ANTALYADAN MEHMET , TEŞEKKÜRLER UĞUR BEY

• arkadaşlar note1 in camı kırıldı.telfon çalışıyor dokunmatikte flanda problem yok.Bu durumda cammı değişiyor.led ekranmı?
  • mmtsun,
    Hauntedd,
    cesitli
    dekunet,

Telefonlarınızı bir daha kırmamanızı ve güle güle eskitmenizi diliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,

bende 27.09.2013 de note 2 min ekranını kırdım. Yaklaşık 1,5 metre yükseklikten arabanın kapısını kapatırken elimden düşürdüm ve ekranım kırıldı. daha önceleri çok kez düşürüp çercevesine zarar vermeme rağmen ekran sağlam kalmıştı fakat bu sefer direk ekran üzerine düşünce Protective Cover koruyucu olmasına ve orjinal olmasına rağmen fayda etmedi.

servise dünya para vermemek için direnip kendim yapmaya çalışsamda başaramadım. Ve forumda dolaşırken Uğur abi ile tanışarak telefon ile görüştüm. Telefonumu hafta içerisinde kargo ile kendisine gönderdim ve hafta sonu ailemle beraber akraba ziyaretine gittiğimde elden teslim aldım. Telefonum tıpkı eskisi gibiydi hassasiyetinde veya herhangi bir özelliğinde sıkıntı ve problem yok. Şehir dışından telefonu kargo ile göndermesi gerekenlere tavsiyem güven konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi temin ederim ve servise dünya para vermenize değmeyeceğini söyleyebilirim. servis de veya başka telefoncuda dünya para vermektense insanları kazıklamak yerine faydalı olmaya çalışan ve yaptığı işin hakkını kesinlikle veren Uğur abiye çok teşekkür ederim.

@KALIMERA

• 500-600 arasi para isterler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENİMDE YARDIMA İHTİYACIM VAR

2 günlük note2 cihazım yanlış şarj cihazı takmamla daha acilmaz hale geldi.

elinde anakart olan yada kırık ekranını yaptırmak istemeyenler olursa
    satın alabilirim

0505 431 68 12

durum cok acil....
  • quote:

Orijinalden alıntı: timeclup

Merhaba arkadaşlar,

bende 27.09.2013 de note 2 min ekranını kırdım. Yaklaşık 1,5 metre yükseklikten arabanın kapısını kapatırken elimden düşürdüm ve ekranım kırıldı. daha önceleri çok kez düşürüp çercevesine zarar vermeme rağmen ekran sağlam kalmıştı fakat bu sefer direk ekran üzerine düşünce Protective Cover koruyucu olmasına ve orjinal olmasına rağmen fayda etmedi.

servise dünya para vermemek için direnip kendim yapmaya çalışsamda başaramadım. Ve forumda dolaşırken Uğur abi ile tanışarak telefon ile görüştüm. Telefonumu hafta içerisinde kargo ile kendisine gönderdim ve hafta sonu ailemle beraber akraba ziyaretine gittiğimde elden teslim aldım. Telefonum tıpkı eskisi gibiydi hassasiyetinde veya herhangi bir özelliğinde sıkıntı ve problem yok. Şehir dışından telefonu kargo ile göndermesi gerekenlere tavsiyem güven konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi temin ederim ve servise dünya para vermenize değmeyeceğini söyleyebilirim. servis de veya başka telefoncuda dünya para vermektense insanları kazıklamak yerine faydalı olmaya çalışan ve yaptığı işin hakkını kesinlikle veren Uğur abiye çok teşekkür ederim.

@KALIMERA

Kendisine note 2 telefonumu gönderdim ardından hiç tereddüt etmeden ücreti yolladım. Kendisi hemen aynı gün kargoya verip tarafıma cihazı yolladı ve sıfır gibi oldu telefon hiç bir sorun bulunmamakta. Gerçekten çok ilgili birisi kendisine buradan teşekkür ediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasarslan -- 13 Aralık 2013; 15:11:13 >

• Ben İzmirde Elektronik Teknik Öğretmeniyim.
    Üç gün önce Samsung Galaxi Not 2 cep telefonum düştü ve ekran ön camı kırıldı.
    Telefonum çalışıyor ve tüm fonksiyonlarını yerine getiriyordu. Sadece camı parçalanmış oto camı gibi üzerinde dağılmadan duruyordu.
    İlk anda panik oldum. Yaptırmaya değmez diye düşündüm. Sonra internetten biraz araştırma yapınca insanların Uğur bey'den bahsettiklerini gördüm.
    Biraz araştırınca; Türkiye'nin çeşitli yerlerinden çok olumlu şekilde memnuniyet bildiriyorlardı.
    Bunları okudukça ben de başka bir araştırma yapmaya gerek duymadan Uğur bey'i telefonla aradım. İlk izlenimim çok pozitif oldu.
    Bana e-posta ile iletişim bilgilerini gönderdi. Çarşamba akşamı telefonu İzmir'den İstanbul'a gönderdim.
    Perşembe günü akşamı Uğur bey telefonumu onarıp kargoya teslim ettiğine dair bir mesaj gönderdi. Mesajda kargo takip numarası da vardı.
    Cuma günü (bugün) sabah erkenden kargoya gidip telefonumu teslim aldım.
    Telefonumu bir kaç saat kullandıktan sonra orijinalinden farksız olduğunu gördüm.
    Bu devirde böyle düzgün, namuslu iş yapan insanlar olduğunu görmek telefondan çok, moralimi düzeltti.
    İnsanlara faydalı omaya çalışan, işinin ehli Uğur beye buradan çok teşekkür ediyor, minnetlerimi sunuyorum.

Ayrıca; çok hızlı (bundan hızlısı mümkün görünmüyor), paket ve ambalaj oldukça korumalı, işçilik mükemmel!

Uzun lafın kısası; aynı durumda olup, telefonunun ekranı kırılmış, panik halinde araştırma yapanlara naçizane tavsiyem: çok şanslısınız.
    Çünkü bu yazıyı okuyorsanız, işiniz çözülmüş demektir. Hiç başka yere bakmayın, zerre tereddüt etmeden hemen Uğur beyi arayın: 05322754691

ÖNEMLİ NOT: Uğur beyle önceden herhangi bir tanışıklığım yoktur. Üç gün önce telefonumun camı kırıldığında bu forumda yazılanlardan etkilenip aradım.
    Telefonum orijinalinden farksız geldi. Memnun kaldığım için başkalarına da faydam dpkunsun diye uzun uzun yazdım.

Saygılarımla
    Metin Bereket

• bugun beni dertten kurtaran not 2min kırılan camını degiştiren ugur beye çok teşekkur ederim ellerine saglık .
  • selam arkadaşlar gecen hafta sabah kalktım telefonu actım telefon kendi kendine pin girmeye başladı ekrana ben hakim olamıyordum benim dokunmamı algılamıyordu neyse hemen kapattım tekrar actım düzeldi öğlene dogru kendi kendine menüye girmeye başladı kısacası kendi işlem yapmaya başladı ve ben engel olamadım. garantiye götürdüm bugün aradılar ekranı değiştirmemiz lazım 425 tl :( bu ne ekranım catlak değil kırık değil darbe yok ama kullanıcı hatası. sabah kalktıgımda tel bu şekildeydi ekranla ne gibi alakası olabilir? burda arkadaşların tarifine göre format falan da attım ama bir süre düzelip tekrar yaptı bende aynı gün hemen tekrar kapattım hattımı hafıza kartımı cıkarttım kutusuna koydum..
    ankaradayım bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iletişime geçelim lütfen.. ne olmuş olabilir bu tele :( ve daha 9 aylık telefon :( elimde patladı anlamadım gittii
    v
  • timeclub, metber, cagdasarslan, adonisbey,

Telefonlarınızı güle güle kullnmanızı diliyor düşünceleriniz için teker teker teşekkür ediyorum.
  • Samsung Galaxy S3-S4-S5-S6-Note2-Note3 note4 Ekran Cam Değişimi

www.kırıkekran.com
    0555 5894449 dan ulaşabilirsiniz...
    ŞOK KAMPANYA FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ !!!

Gurur duyuyoruz !!!
    DONANIM GSM ...dünyanın en iyi ve en ileri makina teknolojisiyle üretim yapmaktadır. Bu teknoloji ile kaliteyi biz DONANIM GSM ile yaşayabilirsiniz.!

Ekranınız kırıldıysa doğru yerdesiniz..

yoğun ilginize teşekürler 3 yılımızda 15000 taneye yakın lcd onarım gerçekleştirdik..
    lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz..

TAKLİTLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

profilimiz açıktır şirketimiz hakkında bir adet olumsuz yorum yoktur. referanslarımıza bakabilirsiniz.

https://www.facebook.com/donanimgsm/?fref=nf

Telefonunuzun camimi kirildi..
    KORKMAYIN..!!!
    TELEFONUNUZ DÜŞTÜ VE CAMI MI ÇATLADI? BUNUN İÇİN KOMPLE EKRANINIZI DEĞİŞTİRMENİZE GEREK YOK.
    EĞER KIRILAN CAMIN ALTINDAKİ EKRANDA GÖRÜNTÜ VAR SADECE ÜSTTEKİ CAM ÇATLAK İSE YALNIZCA CAM
    DEĞİŞTİREREK TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.(Eğer ekranda görüntü hiç yoksa komple ekran değişimi gerekmektedir)
    bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz... firmamız hakkında bir tane olumsuz yazı yorum bulamazsınız biz %100 müşteri mennuniyeti ile çalışan bir firmayız.
    Artik yuksek meblaglar ödemek zorunda degilsiniz ..
    Infrared Rework Station yötemi ile cam söküm işlemini yapıyoruz ve yenı cam işlemi için yurtdışından yüksek maliyetlerle getirttiğimiz özel makine ve ekipmanızla Oca glue silikon yöntemi ile cam değişimlerini yapıyoruz...
    ( dokunmatik dış cam degiştikten sonra içine toz giriyor,screen shot, sensör sorunu,mesaj yazarken donma vs vs gibi sorunlar KESİNLİKLE YAŞANMAMAKTADIR !!!! ) cihazı ilk gün aldıgınızda nasıl ise aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

*** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Uzman Teknik servisimizin titiz işçiliği sayesinde işlem sonrasında cihazınız orjinal gibi olacaktır

Mesai çalışma saatlerimiz 10:00 22:00 lütfen 22 :00 den sonra aramayınız.

whatsup tan iletişim kurabilirsiniz. Kontürünüz yok ise çaldırıp kapatınız biz ararız. 

Tel: 0555 5894449 SONER SÜRER
    www.kırıkekran.com

şirketimizi gelip yerinde görebilirsiniz. !!!

cep telefonu servislerine kasko şirketlerine toplu cihaz onarımı yapılır..

Cihaz geldigi gün yapilip tekrar aynı gün kargoya geri verilecektir.

Gelis kargosu sizden dönüş kargosu benden karsilanacaktir.

ekranınız degişirken çayınızı ve kahvenizi yudumlayıp iş yerimizde bekleyebilirsiniz

SIFIR EKRAN FİYATLARINI YAZAYIM SERVİSLERDE YÜKSEK FİYATLARA YAPTIRMAYIN !!!!

SIK SORULAN SORULAR..

SORU 1
    dokunmatik cam degiştirken ekran kırılırsa ne yapıyorsunuz?

CEVAP1
    yeni komple yeni ekran dokunmatik cam ücretine takılır yani .sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.

SORU2
    dokunmatik cam degiştikten sonra sorun yaşarmıyım ?

CEVAP2
    Kesinlikle sorun yaşamıyacaksınız.Sorun yaşarsanız firmamız tarafından ücretiniz iade edilir.

SORU3
    firmanınıza nasıl güvenebilirim.

CEVAP3
    referanslarıma bakabilirsiniz.
    Bilgilerim Silinir Mi?

Kesinlike Servis Sonrası Hiç Bir Bilginiz Silinmeyecektir. Ekran Tuş Kilidi Dahil Açılmayacaktır. İşlem Sonrası Cihazınızın Dokunmatik Hassasiyetinde, Ekran Parlaklığında, Canlılığında... vs. Hiç Bir Kayıpla Karşılaşmayacaksınız

Aklınıza Takılan Veya Sormak İstediğiniz Tüm Soruları Aşağıdaki "YORUM YAZ" Kısmından, Sağ Alt Taraftaki "ÇEVRİMİÇİ" (Canlı Sohbet) Bölümünden Veya Sol üst Taraftaki "SORU SOR" Bölümünden Bize cihazınız Hakkında Her Türlü Soruyu 7/24 Sorabilirsiniz. SAYGILAR...
    DONANIM GSM

Türkiye Geneli "ÜCRETSİZ KARGO" Hizmeti Vermekteyiz.

Kargo ile Bize Gönderilen Cihazlar Bize Ulaştığı Gün içinde Onarımı Ve Testleri Yapılıp Tarafımızdan Aranmaktasınız. ücret Banka Hesap Numaralarımızdan Birine Aktarıldığı Taktirde Aynı gün içinde Kargoya Verilip Size gönderilmektedir. Banka Hesap Numaralarımız Ve KargoGönderi Kodlarımız iletişim bölümünde Mevcuttur. KARGO HİZMETİMİZ "ÜCRETSİZDİR". Tüm Ekran Veya Cam Değişimi Yapan Müşterilerimize ÜCRETSİZ BAKIM ONARIM TEST TEMİZLİK YAPILMAKTADIR ".

Size Nasıl Güvenebilirim

DONANIM GSM Olarak Bizi "Google"den Araştırabilirsiniz. 13 Yıllık Tecrübemiz, Donanımlı Teknik Servis Ekibimile Ve Sabit Mağazamızla Cep Telefonu Ekran Değişimi, Tamir bakım Ve Onarım Hizmeti Vermekteyiz. 3 Yıllık Vergi Levhamız ve Vergi numaramızla (12721681222) GAZİOSMANPAŞA Vergi Dairesine Bağlı Resmi Olarak Çalışmaktayız. Google'den "DONANIM GSM " Olarak Bizi Araştırabilirsiniz. Mağazamız Ve Teknik Servisimiz kapalı devre Kamera Kayıt altındadır. Telefonuz Mağazamıza Girip,Onarımı Yapılıp Size Teslim Edilene Kadar Herşey Kamera Kayıt Altına Alınmaktadır, Biz Cep Telefonu Tamirati Hassasiyetinin Farkındayız. Çünkü Güvenilir, Müşteri Memnuniyeti, %100 Orjinal Parça Desteği, Profesyonel Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz, Beğenmeme Durumunda Sorgusuz ücretiniz iade Edilmektedir. Dilerseniz Yeniden Ekran Değişimi Sağlanmaktadır. %100 Müşteri Memnuniyetini Ve Sürekliliğini Dikkate Almaktayız.

Çalışma Saatlerimiz, Sabah 09:00 Akşam 20:00

0212 5643900 calan telefon 05555894449

Size Nasıl Gelebilirim. ULAŞIM Çok Rahat Noktadayız.

magaza önünde araç için park yeri vardır( ÜCRETSİZDİR ) kendi aracınız ile gelebilirsiniz.

DİKKAT : MAĞAZAMIZ SARIGÖL CAMİİ "TAM" KARŞISINDAKİ MAĞAZADIR.
    GAZİOSMANPAŞA Belediye binasına Ve Evlendirme Dairesine Çok Yakınız. KIZILAY TIP MERKEZİ (ALİ KÜLÜNK TIP MERKEZİ ) Durağının Tam Yanındayız. İSKİ GAZİOSMANPAŞAYA 50 metre mesafedeyiz.

METROBÜS İLE NASIL GELEBİLİRİM

METROBÜS ile EDİRNEKAPI metrobüs durağında inip AKSARAY-GAZİOSMANPAŞA veya TOPKAPI-GAZİOSMANPAŞA minübüslerine binip SARIGÖL CAMİİ VEYA KIZILAY TIP MERKEZİ (ALİ KÜLÜNK TIP MERKEZİ ) Durağının Tam Yanındayız.

OTOBÜS İLE NASIL GELEBİLİRİM

37Y - YILDIZTABYA - VEZNECİLER
    37E - YILDIZ TABYA - EMİNÖNÜ
    55Y - GAZİOSMANPAŞA-YENİBOSNA METRO
    37A - YILDIZTABYA- AKSARAY

38G GAZİOSMANPAŞA DEVLET HASTANESİ - MECİDİYEKÖY

55B GAZİOSMANPAŞA - BEŞİKTAŞ

55T GAZİOSMANPAŞA - TAKSİM

99A GAZİOSMANPAŞA - EMİNÖNÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi www.kırıkekran.com -- 12 Nisan 2016; 11:32:01 >

• metber M kullanıcısına yanıt
    Metin Bey,
    Bende güveniniz için çok teşekkür ederim. Yorumunuzun güzelliği gibi telefonunuzu da güzel güzel kullanmanızı diliyorum.
  • Birkaç gün önce ben de maalesef Note 2 camını kıranlar kervanına katıldım. Bu konudan Uğur Bey'i görüp iletişime geçtim ve bugün öğlen saatlerinde kendisi ile buluştuk. Güzel bir sohbet eşliğinde kendisi kısa sürede sorunu halletti. Aklımda acaba ilk günkü kadar kaliteli olur mu gibi sorular vardı ama gerçekten orjinalinden hiçbir farkı yok. Dokunmatik hassaslığı ve kalite harikulade. Ayrıca Uğur Bey de gerçekten hoş sohbet biri. Kendisi ile ortak ilgi alanlarımız da çıktı. Güzel bir sohbet eşliğinde hallettik. Kendisine teşekkür ediyorum. Aklında soru işaretleri olanlar varsa da rahatlıkla güvenebilirsiniz kendisine.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.