Şimdi Ara

Galatasaray maçına nasıl bilet alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Arkadaşımla birlikte galatasaray beşiktaş maçına gitmek istiyoruz ama daha önce türktelekom arenaya gitmedik bilet nasıl alınır bilet bulabilirmiyiz ne yapmamız gerekiyor vs vs hiçbirşey bilmiyoruz. Eğer bilet bulabilirsek izmir den gelicez onun içinde uçak bileti falan almak gerekicek o yüzden biraz acele etmemiz gerekiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Bilet fiyatları tahmini ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• passolig kart sahibi olmanız lazım. passolig sitesine girin. ordan başvurunuzu yapın. içine de alacağınız bilet kadar tl yükleyin. sonra passo.com.tr den biletinizi alın nereden istiyorsanız. istanbula geldiğinizde stada girmeden gişelerden tek geçişlik kartınızı alıp girebilirsiniz. kale arkaları satışa çıkmıyor. kaldıysa doğu tribününden alabilirsiniz.kişi başı 70 lira üstüne çıkacaksınız en kötü. maçtan en az 1 saat önce gişelerde olmanız lazım. ancak alırsınız biletinizi.
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam yalnız bir iki sorum olacak. Kale arkalarının çıkmayacağından emin misiniz hocam? Sizce bilet bulma ihtimalimiz var mı hemen tükenir mi? Son ve en önemliside fiyat skalası kaç ile kaç arasında olur sonuçta öğrenci adamız 250-300 tl veremeyiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam yalnız bir iki sorum olacak. Kale arkalarının çıkmayacağından emin misiniz hocam? Sizce bilet bulma ihtimalimiz var mı hemen tükenir mi? Son ve en önemliside fiyat skalası kaç ile kaç arasında olur sonuçta öğrenci adamız 250-300 tl veremeyiz :)

Daha bu aksam bakmistim. Sadece ve sadece 1.2.3. Kategori satisa cikiyor. Fiyatlarda 1 ve 2 300 tl 3. Kategori 250 tl. Yemekli vip. bunlar disinda satisa cikan bilet yok. Biletler satisa carsamba cikti galiba. Kalmazdi zaten. Sadece dogu dan kaliyordu onlar da satilmis. bende ogrenciyim derdini de anlarim. Malesef resmi olarak alacaklarin bunlar. Ayrica biletini devredenler kara borsacilar v.s bilet bulabilirsin. Heryerden satis oluyor onlar da. Kale arkalarindan da. Ama fiyat konusunda birsey diyemem. Kimisi gise fiyatindan satar. Kimisi vip ile ayni fiyattan satar. Kimisi hayrina bedavadan devreder. Kisilere bagli birsey sonucta. Durumlar boyle. Soracak sorularin varsa cevaplayabilirim.

hocam benim passolig im var.Passo.com da bilet alırken Vakıfbank ın world kredi kartından bilet alamaz mıyım? İlla ki passolig kartına para yükleyip o karttan mı almam Lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

hocam benim passolig im var.Passo.com da bilet alırken Vakıfbank ın world kredi kartından bilet alamaz mıyım? İlla ki passolig kartına para yükleyip o karttan mı almam Lazım

Hocam o konuda tam bilgim yok yanlis bilgi vermeyeyim. Ama tahmin ettigim kadariyla kredi karti da olsa passo uzerinden islemi yaptigindan yani bileti o kartin uzerine tanimladigindan kredi kartindakini de passolig kartina aktarman gerekiyor bence.

• Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    karta para yükleyip almanız lazım başka türlü olmuyor. internet bankacılığından atarsanız parayı geri çekemiyorsunuz o yüzden bol keseden yüklemeyin derim böyle saçma kuralları var. bir de gsbonus olmadan zor alırsınız gibi geliyor.
    Hocam sizin dediğiniz ticketbis diye bir site o sanırım ama galatasarayın resmi sitesinde gençlerbirliği maçına biletlerin satışa sunulduğuna dair bir bilgilendirme var ama beşiktaş maçıyla ilgili böyle bir bilgi yok emin misiniz maç biletlerinin çarşamba çıktığına ve bittiğine

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

Daha bu aksam bakmistim. Sadece ve sadece 1.2.3. Kategori satisa cikiyor. Fiyatlarda 1 ve 2 300 tl 3. Kategori 250 tl. Yemekli vip. bunlar disinda satisa cikan bilet yok. Biletler satisa carsamba cikti galiba. Kalmazdi zaten. Sadece dogu dan kaliyordu onlar da satilmis. bende ogrenciyim derdini de anlarim. Malesef resmi olarak alacaklarin bunlar. Ayrica biletini devredenler kara borsacilar v.s bilet bulabilirsin. Heryerden satis oluyor onlar da. Kale arkalarindan da. Ama fiyat konusunda birsey diyemem. Kimisi gise fiyatindan satar. Kimisi vip ile ayni fiyattan satar. Kimisi hayrina bedavadan devreder. Kisilere bagli birsey sonucta. Durumlar boyle. Soracak sorularin varsa cevaplayabilirim.

Carsamba gunumu satisa cikmis?? Eminmisin ?????

• arkadaşlar çok çok özür dilerim. ben gençlerbirliği maçı ile soruyorsunuz sandım. yazdıklarım sadece gençlerbirliği maçı ile alakalı. yanlış anlaşılma olmasın. bjk maçının biletleri hakkında hiçbir bilgim yok.
  • BJK maçı biletleri daha satışa çıkmadı. Aman arkadaşlar kalbime indirecektiniz ulan yandık şimdi dedim bir an. salı günü kupa maçı var sonrasında çıkar satışa heralde
  • Beşiktaş maçı biletleri ilk 3 kategori (fiyatları 200'den başlar) haricinde genel satışa kalmaz dostum. GSBonus'un varsa öncelikli satıştan alabilirsin. Gençlerbirliği maçı biletleri dahi dün bitti maça 2 gün kalmışken.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.