Şimdi Ara

Galatasaray imzalı formalar 49.90 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baskı zaten imzaların hepsi 1e1 aynı yerde.. ayrıca yukarda xs soran bi arkadaş olmuş 1.80 boyla.. kolun içine girmez arkadaşım
  • baskıysa satarken baskı diye belirtmeleri gerekirdi bence eğer baskı ise 1tanesini iptal edicem. bunla ilgili mesaj attım siteye cevap bekliyorum. ayrıca çok yavaş işliyor site
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

baskıysa satarken baskı diye belirtmeleri gerekirdi bence eğer baskı ise 1tanesini iptal edicem. bunla ilgili mesaj attım siteye cevap bekliyorum. ayrıca çok yavaş işliyor site

Baskı olmama ihtimali var mı yahu, adamlar o kadar formayı mı imzalayacaklar işleri güçleri yok mu bunların :)
  • İMZALI GS 09 Red Jsy SS (Kırmızı - XL) ve İMZALI 2009 MAJESTY JSY SS (2288 - L) siparisi verdim az önce.İmzalar kesin baskıdır.
  • Bende imzalar baskı diye düşünüyorum ama alt tarafı imza keşke gerçek ıslak imza olsaydı:)O yüzden almadım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Bende imzalar baskı diye düşünüyorum ama alt tarafı imza keşke gerçek ıslak imza olsaydı:)O yüzden almadım ...

Amcam , GalataSaray futbolcularının tedavi edildiği hastahanede (AcıBadem'de) Fizik tedavi doktoru. Bundan 3-4 sene önce , ISLAK İMZA ALMIŞTIM Fatih Terim bile var , o yüzden 49 tl'lik baskı imzaya para vermeyi düşünmüyorum

Fatih Terim'in imzasını amcam kıskanmıştı formayı vermeyi düşünmüyordu bana (3 tane imzalattı.Bana -Kuzene -Kendinsine)

Zor bela formayı almıştım , isteyene fotoğrafını çeker atarım. Bunu yazmamın nedeni ISLAK - GERÇEK İMZANIN FARKLILIĞIDIR

• kaç gün oldu siparişleri verdikte forması gelen oldumu arkadaşlar. kendimi bağış yapmış gibi hissettim. adamlara msg attım cvp ta gelmedi. şu anki futbol takımı gibi store da aksıyor sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyido

kaç gün oldu siparişleri verdikte forması gelen oldumu arkadaşlar. kendimi bağış yapmış gibi hissettim. adamlara msg attım cvp ta gelmedi. şu anki futbol takımı gibi store da aksıyor sanki...

aynen katılıyorum. mesajlara cevap vermiyolar. bu akşama kadar kargoya verilmezse iptal edicem
  • Cuma gecesi sipariş verdim.Hala tedarik sürecinde diyor.Ayrıca sipariş ekranında hazırlanış 02.01.2011 diye bi tarih var acaba ogünmü kargoya vericekler?
  • Hazırlanış : 31.12.2010

olarak gözükmekte, sanırım Cuma günü kargoya verilecek,Pazartesi elimize ulaşacak.

Bu arada yeni bir indirim var ve ben hediye ederim düşüncesi ile 2 tane farklı beden aldım.

Galatasaray imzalı formalar 49.90

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=6668

• Takım bu durumdayken formasını almak mı asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkasbeyi

Takım bu durumdayken formasını almak mı asla

Takım iyi giderken herkes alıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_anil

quote:

İyi olsunlar canımı yesinler ama bu durumdayken bide forma alamam kusura bakmasınlar.Ben böyle taraftarım her şey hak hukuk meselesi bana göre.

Takım rezalet olucak ben arenaya kombine alıcam senin dediğin buna geliyor.İyiyken alıcam tabi...Desteğin küçüğü büyüğü olmaz,ama tepkinin olur ben her hafta resmi siteye sitem mailleri yazıyorum ki benim gibi kaç kişi vardır allah bilir.Takımda mali başarı önemlidir bu kesin ama sportif başarı olmadı mı taraftarın tepkisi bitmez ki o zaman da mali başarıyı kimse görmez.Bilmem anlatabildim mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkasbeyi -- 28 Aralık 2010; 16:09:35 >

• valla bende de aldım hazırlanıs 30,12,2010 görünüyor sipariş tarihi 23,12,2010 bu kadar bekletiyorlar bari harbiden imzalayıp gönderseler de beklediğimize değse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ua_anil

quote:

İyi olsunlar canımı yesinler ama bu durumdayken bide forma alamam kusura bakmasınlar.Ben böyle taraftarım her şey hak hukuk meselesi bana göre.

Takım rezalet olucak ben arenaya kombine alıcam senin dediğin buna geliyor.İyiyken alıcam tabi...Desteğin küçüğü büyüğü olmaz,ama tepkinin olur ben her hafta resmi siteye sitem mailleri yazıyorum ki benim gibi kaç kişi vardır allah bilir.Takımda mali başarı önemlidir bu kesin ama sportif başarı olmadı mı taraftarın tepkisi bitmez ki o zaman da mali başarıyı kimse görmez.Bilmem anlatabildim mi.

Herkes kendince haklı tabii ki. Sen bir an önce sportif başarı bekliyorsun ve durumdan memnun olmadığından destek vermek istemiyorsun, ben UEFA döneminden sonra ilk kez doğru düzgün bir mali altyapı ile yeni bir başlangıç yapacağımıza inandığımdan, sportif başarının da birkaç doğru transferle geleceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

quote:

Orijinalden alıntı: seyido

kaç gün oldu siparişleri verdikte forması gelen oldumu arkadaşlar. kendimi bağış yapmış gibi hissettim. adamlara msg attım cvp ta gelmedi. şu anki futbol takımı gibi store da aksıyor sanki...

aynen katılıyorum. mesajlara cevap vermiyolar. bu akşama kadar kargoya verilmezse iptal edicem

iptal etmekte sıkıntı olabilir:) adamlar msglere cvp vermiyor ve iptal ekranı da yok. acaba diyorum jest yapıp ıslak imzalımı yolluyacaklar ama neyse bizim takımdan beklenmez böyle jestler... Biz yine takımımız için kalkar gideriz Telekom arenanın açılışına Antalyadan...

• 26 aralıkta verdim siparişi,2 ocak hazırlanış tarihi yazıyor. iki tane sipariş ettim yılbaşı hediyesi olsun diye eşimle oğluma ama bu gidişle olmayacak müşteri hizmetleri(taraftar hizmetleri)de cevap vermiyor. İslak imza olsa bari formalarda :)
  • sitenin telefon numarası varmı. okkalı bir mesaj attım. bu akşama kadar cevap gelmezse arayıp gerekeni söylicem
  • telefonda yok bende hazırlanış tarihide yok ne biçim iştir anlamadım. Bari burada üzme bizi gs
  • senin gibi sitenin ben... ulan heves ettik rezillik çekiyoruz. iptal etsen edilmiyo. mesaja cevap atan yok. telefon numarası yok

bankayı arayıp iptal ettirmeyi deniycem. limitimde kalmadı kart kullanamıyorum bunların yüzünden..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.