Şimdi Ara

Galatasaray imzalı formalar 49.90 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
7.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GS az önce Colin Kazım'ı aldığını açıkladı bir süre GS li ürün almamaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

GS az önce Colin Kazım'ı aldığını açıkladı bir süre GS li ürün almamaya karar verdim.

Hani diyorlar ya biz bu klübü başarısı için sevmiyoruz diye. Gittim en kötü zamanında isteyerek forma aldım ama pişman oldum resmen. Transfer yapamıyorsun söyle kardeşim kimse birşey demez sana, taraftar zaten kızgın gidip milletin artık çöplerini topluyorlar. Keitayı disiplinsiz diye yolladılar güya gidip sirk topçusunu alıyorlar yerine.
  • zaten imzadakilerin hepsi gelip geçiyor.
  • Ben Galatasaraylı mıyım? Evet. Bu formayı taşımak bana mutluluk, gurur veriyor mu? Evet. Gerisi beni hiç ilgilendirmez. Takıma Kazım veya herhangi bir sevilmeyen oyuncu geldi diye desteğimi kesecek değilim.

Ne diyor taraftarlar oyuncuları protesto ederken: "Aşkımız renklere, sizlere değil."
  • en az sabri kadar başarılı bir transfer
  • forma geldi imzalar çok gerçekçi ama dokununca baskı olduğu belli oluyorda baya bi gerçekçi yani
  • Benim ilk siparişim teslim edildi. Yoğunluktan daha bakamadım. 4 Ocak günü çıkması gereken kargo ne zaman çıkacak ve ulaşacak onu merak ediyorum.
  • 25 aralıkta verdiğim siparişi bugün kargolamışlar yarın elime ulaşır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

GS az önce Colin Kazım'ı aldığını açıkladı bir süre GS li ürün almamaya karar verdim.

Kelepçede satılmaya başlanır artık
  • arkadaşlar siparişimde kargolandı yazıyor fakat ne bir numara mevcut ne de hangi kargo ne zaman verildiği yazıyor.
  • Sanırım yurt içi kargo ile gönderim yapıyorlardı.
    Siteye giriş yapın gsstore.org/eDestek.asp adresinden yeni başlık konu bölümüne kargo seçin
    Konu : Sipariş xXxXx Hakkında
    yazın yardımcı olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyido

arkadaşlar siparişimde kargolandı yazıyor fakat ne bir numara mevcut ne de hangi kargo ne zaman verildiği yazıyor.

Sipariş numarasına tıkla, açılan sayfada bir kez daha tıkla. Yurtiçi kargo takip sayfası geliyor.
  • 26 aralıkta verdim siparişi 2 forma isim yazılacaktı.
    Bugün kargoda yazıyor.
  • Kargom geldi bugün forma şahane. Maç forması climacool adidas kumaş süper teşekkürler gs taraftar gülmeye başladı :)
  • seyido arkadaşım senin forma neydi cesaret mi?imzalar nasıl duruyor benim de kargolandı yazıyor biraz önce baktım...
  • Beyaz olandı unuttum adını ama süperrrrr
  • 2XL almıştım ama zannettiğim kadar kilolu değilmişim :D Mesaj attım varsa XL ile dğeiştiricem, yoksa da iade edicem artık, çok da güzel formaydı...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.