Şimdi Ara

Galatasaray imzalı formalar 49.90 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim forma gelmiş. 22.12.2010 da vermiştim siparişi. sitede hala hazırlanıyor görünüyor. cuma günü teslim etmişler. ben şehir dışında olduğumdan işyerindeki arkadaşlar teslim almış. forma güzel. kampanya olsa bir tane daha alasım var.
  • Ben de 24 aralıkta sipariş vermiştim, bugün mecidiyeköy gsstore ı aradım. Kadın çok yoğun olduğu için geciktiğini ama bu hafta içinde mutlaka teslim edileceğini söyledi hadi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Nar

Hangi numarayı aradın hocam?

Ben de 23 Aralık'ta verdim siparişi ve hala hazırlanıyor gözüküyor. Mesaj attım sitede 2 kere bilgi için, cevap vermeden sildiler hemen. Çıldıracam bende artık.

durumu adnan polata ilettim ilgilenecekler kadir
  • Arkadaşlar aradığınız numarayı söylermisiniz. Bende aramak istiyorum numarayı bulamadım..
  • sabah sabah ürün kargoya verilmiş.şükür bakalım bide elimize gecerse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy1925

sabah sabah ürün kargoya verilmiş.şükür bakalım bide elimize gecerse...

Kargoya verildiğini nasıl öğrendiniz. Ben hiçbir cevap alamıyorum siteden.
  • Evet ben de şimdi gstore sitesinden ürün takibe baktım kargolandı yazıyor.
  • Ürün kargolandı yazıyor sitede yarın gelcek. Dedikleri doğru çıktı ürün yarın kargoya verilcek ve ertesi gün gelicek demişlerdi yarında gelir formaa
  • Benim ürün kargolanmış bugün. Herhalde yarın gelir. Zaten bugün kargoyu online takip etme şansımız yokmuş anca ertesi iş günüymüş. Zaten yarın da gelir ne gereği kalırsa artık. Sonunda bitti bu çile.

@demircibu

Neo, sen Adnan'ı aradın hallettin herhalde.
  • Şuan Yurtiçi kargo'nun sitesinden takip edebiliyorum.
  • Sistemden nasıl takip ediyorsun benimkide kargolandı gözüküyor ama numara falan yok
  • Kargosu verilenler sipariş tarihlerini de yazabilirler mi?
  • 23,12,2010 sipariş tarihi.sipariş takibine tıklayıp sipariş numarasına tıklayıp açılan sayfada yine sipariş numarasına tıklayınca takip edebiliyorsun.sabah verilen sipariş bugun 18:00de baktıgımda da takip edilebiliyordu:)
  • ürünü gelenler ürün hakkında yorum yapabilirler mi?
  • ödeme tipinde gönderici ödemeli yazıyorda ben kredi kartıyla kargo ücreti dahil herşeyi ödemiştim, benden para istemezler tekrar dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TargetMan

ödeme tipinde gönderici ödemeli yazıyorda ben kredi kartıyla kargo ücreti dahil herşeyi ödemiştim, benden para istemezler tekrar dimi

Gönderici kim ? Gs store

Benimde kargom yola çıkmış yarına teslim edilir. Bu arada bir arkadaşımız sormuş, 24 Aralık'ta verdim siparişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoStDeviLz

quote:

ödeme tipinde gönderici ödemeli yazıyorda ben kredi kartıyla kargo ücreti dahil herşeyi ödemiştim, benden para istemezler tekrar dimi

Gönderici kim ? Gs store

Benimde kargom yola çıkmış yarına teslim edilir. Bu arada bir arkadaşımız sormuş, 24 Aralık'ta verdim siparişi.

Teşekkürler tarih veren arkadaşlara, benim de yarın verilir o zaman kargoya. 25'inde vermiştim siparişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

ürünü gelenler ürün hakkında yorum yapabilirler mi?

yorumlarımızı okuyabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoStDeviLz

quote:

Gönderici kim ? Gs store

doğru ya formanın yarın elime ulaşacağını duyunca panik oldum bi an
  • 28 Aralık tarihli bir siparişim daha var ve 4 Ocak hazırlanış olarak gözüküyor. Sanırım Ocak Ayı sonuna kadar anca gelir :)

Bu arada resim koyamabilecek arkadaş varsa seviniriz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.