Şimdi Ara

Galatasaray imzalı formalar 49.90 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BynSeytAn

butun formalarda butun bedenler var gorunuyor aslinda siparis verdikten sonra mi bitti uyarisi yapiliyor :s
    neyse ben de aldim bi tane ama gsstore un hangi kargo sirketiyle calistigini bilen var mi acaba?

Yurtiçi kargoyla çalışıyorlar galiba.
  • Alan Arkadaşlara soruyorum:

Acaba kumas hakkında bilgi verebilir misiniz? Yani Maç forması mı yoksa taraftar forması kumaşında mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

Alan Arkadaşlara soruyorum:

Acaba kumas hakkında bilgi verebilir misiniz? Yani Maç forması mı yoksa taraftar forması kumaşında mı???

mor formanın replikası çıkmadı diye biliyorum... ama kargo gelince kesin cevabı veririm...
  • XS Başarı almayı düşünüyorum.

L beden Cesaret var baya büyük geliyor ve bol giyinmeyi sevmiyorum. XSmall çokmu ufakki içine sığılırmı.(boy-180-kilo 75)alıyımmı sizce.

olmasa bile manevi değeri var. takım ne kadar bu aralar kötüysede destek olmak lazım
  • 3taksit olduğunu görünce hatırası ve manevi değeri olduğu için 2tane kaptım. XS Cesaret + 2XL Başarı

tabi ileride maddi değeride katlıycaktır.bir anlamda yatırımda sayılır.acaba 1tanede mormu alsaydım diye düşünmüyor değilim bu fırsat herzaman gelmez bence. ayrıca 2009 formalarının kumaş kalitesi sevdiğim gibi İpek tarzında. bu senekiler çok dandik BENCE.

aldığım bedenler tam olmasada çerçeveletip asmak bile güzel olucak. Ayrıca Hagi ve Tugay gibi efsane isimlerin imzası olan temiz hatta sıfır bir forma bulmak kolay olmasa gerek

Umarım soruncuzca en kısa sürede ulaşır.Teşekkürler GS Store!

Not: keşke 100lira üstü ücretsiz kargo olsaydı. neyse sağlık olsun

• formalar güzelde bedenler tükenmiş nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Yurtiçi kargoyla çalışıyorlar galiba.

tesekkur ederim, evet yurtici kargoyla calisiyorlarmis ;)
  • arkadaşlar bedenler gelmiş . bişi soracam bunlar maç forması mı taraftar forması mı ? normal de 80 TL gibi rakama satılan maç formasıysa alacam bi tane .
  • evet tüm bedenler gelmiş tekrar. bende aldığım 2formanın M veya S beden olarak değiştirilmesi için mesaj attım. umarım değiştirirler en azından başarı formasını
  • gsstore'nin yavaş işlemi nedeniyle siparişimi iptal ettim.
  • illa internetten mi almamız gerekiyor gs storelarda satılmıyor mu?
  • Sadece internet demiş..
  • Ah login olabilsem alacağım forma..

Edit: 1 forma da ben aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 24 Aralık 2010; 15:55:53 >
  • bir tane bende kaptım bakalım...
  • fotoğrafa bakılırsa imzalar da baskı gibi sanki, böyle ise bir esprisi kalmaz bence...
    öyle midir gerçekten?
  • Dün gece stoklar bitti diye alamamıştım ve çok üzülmüştüm.Stok eklemeleri süper olmuş.1,82 81 kiloyum L beden çok dar olmaz inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerymz

Dün gece stoklar bitti diye alamamıştım ve çok üzülmüştüm.Stok eklemeleri süper olmuş.1,82 81 kiloyum L beden çok dar olmaz inş.

aldık ama baskı ise kötü olur m beden aldım 1,85 boy 82 kilo yanlış mı yaptımki? bende eski gs forması var l beden çuval gibi oluyor şu formaların bedenleri acayip
  • fotolara bakılırsa imzlar baskı, 3 formada da hepsi aynı yerde...
  • yine bitmiş cesaret m ve s bedenleri.. biraz daha bekliyecez artık.. umarım tekrar gelir.
  • Bence baskı, aksi aklıma bile gelmedi.. o kadar tişörtü nasıl imzalayacaklar :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.