Şimdi Ara

Galatasaray, Fenerbahçe notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galatasaray, Fenerbahçe notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IQt -- 3 Şubat 2007; 17:09:19 >

• bunu vestel mi böyle üretmiş, yoksa birisinin aklında gelip kaplama mı yapmış

özellikle gs ve fb kapakları naylon poşet gibi olmuş, formayı direk koycaklarına daha şık tasarım yapılsa olur, acer ferrari gibi..
  • Fenerbahçe nin rengi sarı lacivert olması gerekirken sarı mavi yapmışlar resmen. Her iki notebookta şık durmuyo. Defter kaplama kaplarıyla kaplamışlar gibi duruyo.
  • Laptoplari satan firma yapmis sanirim,cok cirkin gozukuyolar.Bjk`nin ki guzel durmus gri laptopta.
  • haha..yeni bir düşünce fanatik bilgisayarcıları kandırmk amacıyla mı yapılmış acaba

ayrıca fenerbahçeliyim ama en güzel beşiktaşınki duruyor..zorlu beşiktaşlı mı yoksa
  • gerçekten beşiktaşınki çok güzel duruyor Galatasarayınki naylon gibi olmuş
  • Bir GS li olarak en iyi BJK durmuş kesin

ama bu Fener inki neden Mavi onu anlamadım zaten fenerlilerin çoğu da mavi diye biliyordur Lacivert olduğunu bilmiyordur
  • berbat tasarım bjk hariç..
  • Bencede BJK güzel olmuş
  • Herhalde Besiktas =) bu adamlar isini iyi biliyo nereden para gelicek, kimin neresini somurucez..Helal olsun, besiktasda tonlama olarak yari beyaz yari siyah ortada da kurban oldugumun amblemi olsaydi kartalim.
  • Ferrari ya da diğer laptopları görmüşsünüzdür, coğunlukla kaplamaları deri veya kaliteli kumaştan olmakta. bunları da plastik yerine bu şekilde döşelermiş bence daha şık olurmuş.
  • fb li olmama rağmen bjk ninkileri daha çok beyendim.. insan fb ninkileride güzel yapar
  • alinirmi yaaa birakin allah askna
  • VESTEL KULUPLERDEN İZİNSİZ BU İŞİ YAPAMAZ YOKSA MAHKEMELİK OLURLAR
  • gereksizlik abidesi.
    "ancak görüldüğü üzere, sadece BJK şık duruyor her zaman her yerde olduğu gibi" diyerek bi futbol geyiği patlatmadan geçemedim
  • galatasarayın 2 farklı deseni ver diğerlerninbir ama bjk'nin ii durmuş.
  • Trabzonun niye yok kardeşim bu olmadı . Hakkaten en güzel bjk ninki olmus.
  • Renklerde sorun yok aslında, ben bizzat gördüm cihazları başbakanın açılışında sergide.
    Bunlardan başka bir sürü tasarım var, renklerdeki anormallik sanırım ışık ve foto çekiminden kaynaklanıyor. Kaplama değil, çok pahalı bir uygulama yapılan.
    Yeni fotolar yolda, soonn :)
  • TABİ Kİ DE BEŞİKTAŞIMIZIN Kİ DAHA GÜZEL OLACAK.RENKLERİMİZ YETER ZATEN
  • BUNDAN KOTU BI TASARIM OLAMAZDI GALIBA (BESIKTAS HARIC)
    AMA BESIKTASA HER TURLU SEY YAKISIR

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.