Şimdi Ara

Galatasaray Bruma''yı harcayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene sonunda burdayım arkadaşlar takipte kalın.Bu sene yada öbür sene şutlucaklar.Mancini adamı beğenmiyormuş.9 maçta 2 asist yaptı bu adam 18 yaşında oturda bi düşün 18 yaşında bu adam bunları yapabiliyorsa 22-23 yaşında neler yapar!?Adam genç oyuncu sevmiyor.

• Ya zaten yönetimin saçmalığı Bruma transferi. Neden derseniz bir genç oyuncuya bu kadar yatırım yapıyorsanız teknik direktörünüz onu istediğinden emin olmanız şart. Ee madem Terim i illa göndermeyi planlıyorsun o zaman niye ona güvenerek böyle bir yatırım yapıyorsun? Mancini zaten kimi niye beğeniyor belli değil. Ceyhun u herhalde fiziği iyi diye oynatıyor. Kanatta Burak tan ne bekliyor belli değil. Amrabat ı her ne kadar çok beğenmesem de niye hiç denemiyor. Yani düşünün iki açık olarak Bruma Amrabat oynasa mı daha fazla heyecan duyarsınız yoksa Burak Aydın (hatta Umut) oynarsa mı? Sadece ligde oynatsa Burak ı bu şekilde tamam diyecem ama CL maçlarında da böyle. Gel de anla adamı
  • Yabancı sınırı devam ederse Bruma için kötü olacak.. Eğer yerli kalitesi ve alternatifi yükseltilebilirse Bruma eğer hak ediyorsa zaten Mancini ona 11 de şans verir.. Şuan oynayamamasının tek sebebi yabancı sınırı ve yerli kalitesinin düşük olmasından kaynaklı 11'deki hiç bir yabancının yerli ikamesi olmayışı.. Başka birşey değil....
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim düşüncem Ünal Aysal,Fatih Terim'i gönderme sebebi şampiyon olup,şampiyonlar liginde başarı yakalanınca herkes Fatih Terim büyük imparator diyor.Ünal Aysal hep 2.planda kalıyor.Bu konuşmamdan sakın demeyin Fatih Terim in gönderilmesine sevindim.Kesinlikle hayır.Ünal Aysal kendi egosu yüzünden yaptı böyle bişey.
  • Hadi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun anladık. Bari buraya yazma.
  • cok doğru yazmişsin.terime 1+1+1 diye sözleşme sunan kurumsal?????? yapi manciniye her nedense 3 yillik sözleşme yapti.

1+1 diye devam ederken bi yerleri tutuşunca hocaya sormadan sözleşme imzala dediler .emrivaki denir buna.

benim için bitmiştir aysal .ben fatih terimide sevmem ama gsliliğindan şüphem yok.

ben oynattiği futbolu sevdim terimin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumdaa küçük yaştakinleri iyice küçültüp büyük yaştakinleri yice büyültüyorlar. Kuyt yeri geldimi 35 bruma 18 oluyor.

adam daha 2 ay önce 19una girdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu takımda gönderilmemesi gereken 3 yabancıdan birisidir bruma bence. Digerleri de sneijder ve musleradır. Diğerlerinin hepsine alternatif bulunabilir.
  • Neden sayılara takıldın anlamadım.. Bence konuda daha dikkate değer şeyler var..
  • Brumanın burda gelişebileceğini sanmıyorum.Ofansif özelliklerinin gelişmesi için Hollandaya filan kiralanmalı
  • Brumadan baska oyunu hızlandıram adam gecen bir adamımız var mı da brumayı begenmiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Brumanın burda gelişebileceğini sanmıyorum.Ofansif özelliklerinin gelişmesi için Hollandaya filan kiralanmalı

Türk futbolcularla karıştırdınız sanırım, 18 yaşında ki bir oyuncu zaten taktik teknik anlayış, pozisyon bilgisi vb. konularda gelişimini tamamlamış olur/olmalıdır, zaten daha ilersi geç sayılır. Bu yaştan sonra fiziki gelişim ve tecrübe kazanması lazım, tecrübede oynadıkça olur, zaten bu yüzden buraya geldi devamlı oynamak.. Sneijder gibi Drogba gibi kariyerli kişilerden bu tecrübeyi almak, öğrendiği bilgileri bu tecrübeyle birleştirmek vs. vs. Zaten Türkiye'de dahil (her zaman değil tabi) olmak üzere Avrupada genç takımlar 18 yaşından sonra oyuncuları ya A takıma alır yada oynaması için kiralar .. Ama Türkiye'de 25 yaşına gelene kadar gelişim tamamlamasını beklediğimiz için bunlar bize garip geliyor yadırgıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Brumanın burda gelişebileceğini sanmıyorum.Ofansif özelliklerinin gelişmesi için Hollandaya filan kiralanmalı

Türk futbolcularla karıştırdınız sanırım, 18 yaşında ki bir oyuncu zaten taktik teknik anlayış, pozisyon bilgisi vb. konularda gelişimini tamamlamış olur/olmalıdır, zaten daha ilersi geç sayılır. Bu yaştan sonra fiziki gelişim ve tecrübe kazanması lazım, tecrübede oynadıkça olur, zaten bu yüzden buraya geldi devamlı oynamak.. Sneijder gibi Drogba gibi kariyerli kişilerden bu tecrübeyi almak, öğrendiği bilgileri bu tecrübeyle birleştirmek vs. vs. Zaten Türkiye'de dahil (her zaman değil tabi) olmak üzere Avrupada genç takımlar 18 yaşından sonra oyuncuları ya A takıma alır yada oynaması için kiralar .. Ama Türkiye'de 25 yaşına gelene kadar gelişim tamamlamasını beklediğimiz için bunlar bize garip geliyor yadırgıyoruz.

Oynayamıyor ki Sneijder Muslera sakat olmasa tribünde çekirdek çitlicek Devre arası ilk 11 e direk oyunucak yabancı alırsanız neredeyse hiç oynayamıcak.Onun yerine katı defansların olmadığı Hollanda da 6 ay kiralansa kendine gelir hemde güven kazanır.

Sezon başındaki maçlardaki Bruma ile şimdi arasında bile fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

Şu takımda gönderilmemesi gereken 3 yabancıdan birisidir bruma bence. Digerleri de sneijder ve musleradır. Diğerlerinin hepsine alternatif bulunabilir.

+1905
    GS nin Buruma ve Sneijder dan gerektiği gibi faydalanabileceğine imkan ihtimal vermiyorum. oyun anlayışımız ve saha dizilişimiz buna imkan vermiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Oynayamıyor ki Sneijder Muslera sakat olmasa tribünde çekirdek çitlicek Devre arası ilk 11 e direk oyunucak yabancı alırsanız neredeyse hiç oynayamıcak.Onun yerine katı defansların olmadığı Hollanda da 6 ay kiralansa kendine gelir hemde güven kazanır.

Sezon başındaki maçlardaki Bruma ile şimdi arasında bile fark var.

Yabancı sınırıyla alakalı değişikliğin gerçekleşeceğine inanıldığı için transfer yapıldı, değişiklik gerçekleşince ilk 11'in değişmezi olur. Elimizde ondan iyi kanat oyuncusu yokken başka takıma kiralamak yapılabilinecek en mantıksız hamle olur.

• Bruma = Tonia Tisdell. Aşağılamak için değil ikiside müthiş genç yetenek tek fark bruma 10 milyon euro Tisdell 500 bin euro.
  • Her şeyden evvel Bruma harcanacak kadar büyük bir yetenek mi bu düşünülmeli. Rize maçının ilk yarısı haricinde-2 şl maçını izlemedim-vasatı aşan bir futbolu yok. Ki Rize maçında Drogba bomboş kale beklerken kaleciyi çakılmamalı gidip o maçta giden 2 puanın mimarlarından oldu. Aynısını Juve maçında da yapmış sanırım.
    Evet hızlı ve çevik ama yıldız olabilmek için bundan çok dahaki fazlası gerek. Özellikle top sürme konusunda tam randımanlı değil. Kaç kez ayağından açıp açmamayı ayarlayamadı bizim maçta. Mental özellikleri de demin anlattığım yönden halen zayıf.
    Bu forum Salih ve Brukmaya karşı eleştirilere hiç açık değil ama gene de yazmak istedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın şuan ki performansı mükkemel derecede demiyorum,bir zahmet fiziği olmasın bir kiraya versinler.Ama mancini zihniyeti bunu yapmıycak adama direk yolu verecekler.Zaten Mancini takımıda çok yanlış yönetiyor.2.5 sezon ofansif oynayan takımı 5 maçta defansif yapmaya çalışıyor.Kesinlikle yanlış bir seçim Mancini.He Mancini iyi bir teknik direktördür bişey demem ama Galatasarayı yönetecek bir adam değil.
  • Biz Arda gibi adami Bruma ile ayni paraya sattikki Ardanin yeteneklerini Brumo ile karsilastirmam bile.
    Adam Kopenhag macinda attigi golde (Ofsayt) arkadasindan 30 santimetre geride kalmayi akil edemeyecek zekaya sahip, topu aliyor 2 kisi geciyor onuda belli tarz oyunculara karsi pasmi atayim sutmu atayim derken hayri dokunmuyor.
    Onun attigi calimi Arjantinden bir ara bir ocuck almislardi oda atiyordu.
    Terimin kazigidir bunlar Amrabat, Bruma, Yigit, Culiodan kaybettirdigi para, Fransadan 2 sefer aldirdigi stoperler vs vs devam eder.
    Fb maci öncesi Bruma oynarsa yeneriz diyecek sivri zekalilar bile cikmis adam acemi caylak ileride calisirsa iyi oyuncu olma potansiyeline sahip ama su haliyle anadolu takimlarinda ondan daha iyi fayda sagliyacak 1 2 milyonluk oyuncu kayniyor.
    Taminin yapilan transferler ile anasi agladi ses eden yok Terimciler ve anti Terimciler arasi kavga ortami.
    Takim kuruyorum diye Hamit, Riera, Yigit, Fransadan alinan stoper, ayarttigi Culio, Sercan, Drogba, Sneijder, Bruma. Chedjou vs vs daha aklima gelmeyenler var ve ortada takim yok adam gibi top oynadigimiz mac aklimda gelen ilk Kopenhag maci düzgün gecen sene bu sene seyredebildigimiz mac yok nerdeyse.

• xakah74 X kullanıcısına yanıt
    Acaba Terim neden o futbolculara şans veremiyordu(aydın,bir ara oynattı hamit geldi yolu verdi) .Hamit ve Burak sevdası yüzünden.Düşünün bunları biraz Bruma iyi futbolcu adam adam eksiltiyor,kart göstertiyor(YAŞI 19) kopenag maçında gidip Brumayı eleştiriyosun adam ne yapsın Beyinsiz Asalak burak atıcak orda golü.Amrabata gelince tabiki terimin kazığı.Herşeyi bir kenarı bırakalım gerçekleri konuşalım Mancinili galatasaraydan bir cacık olmayacak bunuda söyliyim(Galatasaraylıyım)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.