Şimdi Ara

Galatasaray'a gelmiş en iyi yabancı forvet ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
3.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

saundersı izlemeyen çok şey kaybetmiştir.
  • saunders vardı birde kosecki vardı eskilerde

• Jardel o dönemin Falcaosu gibiydi.
  • Jardel iyi bir golcü iyi bir bitirici ancak drogba ile kıyaslamak Drogba için saygısızlık olur...

Jardel içinde şu var küçümsememek gerek tabi ki tek bizde patlayan gol atan biri değil bizden sonrada lizbonda oynayıp altın ayakkabı aldığını biliyorum...
  • jardel ve drogba yı yanyana düşünemiyorum
  • drogba
  • Drogba başka bir şey. Gerçekten onun gibi bir insanın takımda olması muazzam bir şey. Ama Jardelde ayrı bir topçuydu. Döneminin en iyi forvetleri arasındaydı. Yerleri ayrı ikisininde.
  • Drogba,havaya hakimdir,puyolu peşine takar 70 metre koşturur,2 kişi tutar,orta yapar, pas atar,defansa gelip yan toplarda top çıkarır,takıma liderlik yapar,antreman sonrası stat görevlileri ile oturup sohbet eder ve gol atar.

Jardel,gol atar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Abi şu bitiriciliğe bak ya. Tartışmam bile.

Ben burda olayı tam olarak anlayamadım. Önüne gelen topa vurmuş videoda. Ya videodan ya benim gözlerde sorun var.

Bu videodaki espri nedir ki ?

ironi diye bir sey duydun mu?
    jardel de burak gibi sadece gol atardı ama drogba hem atar hem attırır takıma liderlik yapar komple bir santrafor bizde olduğu için çok sanslıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Abi şu bitiriciliğe bak ya. Tartışmam bile.

Ben burda olayı tam olarak anlayamadım. Önüne gelen topa vurmuş videoda. Ya videodan ya benim gözlerde sorun var.

Bu videodaki espri nedir ki ?

ironi diye bir sey duydun mu?
    jardel de burak gibi sadece gol atardı ama drogba hem atar hem attırır takıma liderlik yapar komple bir santrafor bizde olduğu için çok sanslıyız

Herkes Jardelin yeri ayrı jardel en iyisi gibi açıklamalar yapmış ne biliyim kafam karıştı sordum.

• Hakan Sukur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jardel golcüyse, Drogba ilahtır.
  • Jardel
  • Burak YILMAZ

•  Galatasaray'a gelmiş en iyi yabancı forvet ?
  • Kıyasladıklarınızdan biri efsane kadronun forveti Altın Golümüzün sahibi Jardel, diğeri Didier Drogba dünyanın en iyi golcüsü kimine göre, kimine göre ilk 5'te ama Dünya'nın ilk 10'a koyduğu forvet.

İkisinin de yeri ayrı karşılaştırmak anlamsız...
  • Jardel'in kariyerinde 345 golü var.Dünya gol kralı olduktan sonra girdiği psikolojik bunalımın ardından sonraki 5 yılda sadece 6 gol atabildi.Jardel kafasını oyuna verebilseydi dünyanın en iyi 1-2 golcüsünden biri olarak anılabilirdi.

Daha istikrarlı kariyeriyle ve istasyon özelliği görmesi nedeniyle Drogba diyorum ama dediğim gibi Jardel kafasını verebilseydi ortalığı dağıtırdı.Yamulmuyorsam sadece Real Madrid'e 9 golü var Jardel'in.
  • ne zeus ne perseus asıl tanrı bu deyyus >>DROG:BA
  • Eski drogba jardelden tabi ki de iyi adam tüm zamanların efsaneleri arasında şimdiden ancak şunu da kabul etmek lazım bu sene bizde ki hali çeyrek drogba anca eder kendiside sürekli söylüyor bunu seneye çok iyi olacam gerçek drogba vs... Diyor bakalım ancak şu hali bile yetiyor adamın.

• Pino
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.