Şimdi Ara

Galatasaray'a gelmiş en iyi yabancı forvet ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
138
Cevap
1
Favori
2.950
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray'a gelmiş en iyi yabancı forvet ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Abi şu bitiriciliğe bak ya. Tartışmam bile.

zamanında pazardan lukunku forması almıştım.
    |
    |

• Yarbay
    2159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Milli takımda oynamış olsa dahamı iyi olacaktı yani ? 198 maçta 205 gol falan bunlar hikaye yani

Ya birader saçmalamaktan başka yaptığın birşey yok yeter uzatma yazdıkça batıyorsun

Her dediğini cürütüğüm için olabilir mi bu sözler? sizin abarttığınız kadar iyi bir santrafor olsa önce kendi milli takımında oynardı hiç olmazsa yedek medek giderdi değil mi? 10 defa ittire kaktıra gitmiş, en iyi döneminde yaş 27 iken porto dan Galatasaraya gidebilmiş, başkacada bir takım almamış üst düzey, oradan da yok pahasına 5 çöp futbolcu için yollanmış sonra siz bu adama büyük topçu deyip duruyorsunuz.. Halı saha maçlarında maç başına 10 gol atanlar var, keza amatör küme maçlarında Hattrick yapanlar var her maç. Onların istatistiği jardelciğimden iyidir.. Futbolda istatitik hiç bir şeydir.. Bulunduğun takım, oynadığın konum, oynadığın zaman, beraber oynadığın kadro önemlidir. Keza bu sene biz rakip kaleye yakın bir yere odun diksek ona çarptırsak en az 20 gol atardı.. Bu o ODUNU iyi golcü mü yapar?

şaka gibi yaw, bence sen futbol izleme, basketbol izle orada herkes katkı yapıyor
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    bir beşiktaşlı olarak beni bile delirttiniz ya helal olsun. JARDEL !!!

görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış.

yıllar sonra tv den izledikleri drogba çinden gelince illa drogba daha iyi olacak sanıyorlar.

jardel gol atma makinası idi. drogba kadar koşmasına ve mücadele etmesine gerek yoktu bu adamın.

1 saniye gözünü üzerinden ayırman yeter. bu jardel yüzünden milanın kaptanı maldini saçlarını yoluyordu sahada. (milan 2 - 2 gs)

jardel her şeyi kolay gibi gösteriyordu adamı ondan beğenmediniz. jardelin koşup çalım atanına messi diyorlar günümüzde.

jardel her gittiği takımdan gönderildi, sebeb? koşmuyormuş. ulan insan niye koşsun peki? gol atmak için. bu adam koşmadan atıyorsa bunun suçu ne birader?

futboldan anlayan taraflı tarafsız herkes jardel deyince büyük golcü ifadesini kullanır.
    |
    |
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım adam portada 125 maçta 130 gol attı sansayonel bir şekilde de galatasaraya geldi. Sağolsun uzan kendi özel helikopteriyle getirdi ve ozaman turkiye şartlarında kimsenin hayal bile edemeyeceği miktarı ödedi.
    Bu adamı almak için kimler kimler araya girdi de öyle geldi galatasaraya.
    Yoksa bu adamı getirmek şuanki drogbayı getirmekten kat ve kat daha zordu.
    78 doğumlusun benden büyüksün, senin daha iyi bilmen lazım.
    Jardel hakkında yok büyük kulüpler istemedi, yok sıradan, yok vasat demek çok büyük ayıp olur.
    Drogba da ki kişilik bu adamda olsaydı bu adam şuan Drogbadan cok daha iyi yerlerde olurdu.
    Malesef brazilyalıların kronik problemi futbol kişiliksizliği.

Bkz : N.Ronaldo , Ronaldinho, Rivaldo diye gider..

Bu adamı almak için kimler kimler araya girdi de öyle geldi galatasaraya.Yoksa bu adamı getirmek şuanki drogbayı getirmekten kat ve kat daha zordu.

Gerçeğe dayanmayan bir yorum.. Zaten porto satmak istiyordu alacak kimsede yoktu üst düzey ve bu kadar para verecek.. (Adamlar sattılar 3 sen sonra uefa ve Cl yi aldılar)

Jardel hakkında yok büyük kulüpler istemedi, yok sıradan, yok vasat demek çok büyük ayıp olur.

Bana isteyen bişr büyük klüp söylesenize, kim istemişte alamamış, Millet futboldan anlıyor, Maçı Tv kamerasının gösterdiği yerden izlemiyor.

Drogba da ki kişilik bu adamda olsaydı bu adam şuan Drogba dan cok daha iyi yerlerde olurdu.

Jardel kişiliksiz miydi? uyumsuz muydu? ne zaman takım içinde olay çıkartmış, ne bizde nede başka bir yerde. Bir tek eş porblemleri vardı o kadar.. Adam 27 yaşında portodan Galatasaray'a geliyor ve zaman Tük futbolunun gücü lig olarak ligin maddi gücü olarak avrupanın kat be kat gerisinde.. Üsttede yazdım 27 yaşındaki Drogbanın trasnfer fiyatı ne olurdu ve hangi klüplere giderdi.. Elmasla altınla tenekeyi ve cam parçalarını karıştırmayın.

Herşeyi geçtim, bu adamın neredeyse ayağına gelen her top gol olmuyormuydu ? oluyordu. Niye ısrar ediyorsun bu kadar ? Jardel'in işi gol atmaktı işini fazlasıyla yaptı ve kötü bir şekilde gönderildi. Eminim süper kupa'da attığı altın golden sonra sende sevindin

Elbette sevindim.. Ama onun yerine Hakan Şükür olsa, Veya drogbanın adı geçiyor o takımda Drogba olsa biz o sene CL de final oynardık ve 5 nci şampiyonuluğu da alırdık.. Gol atmasını kabul ettik, ama bir santraforun tek görevi gol atmak değildir.. Eğer Drogbadan sadece gol bekliyorsanız onun şu takıma şu haliyle yaptığı katkının ancak 10 da 1 inin görüyorsunuz demektir.. Drogba gol atmanın çok ve çok ötesinde katkıda bulunuyor futbol olarak bu takıma..

Hakan Şükür'ün şut başına gol ortalaması Jardel'inki nin çeyreği etmez attığı kadar kaçırıyordu Hakan Şükür vede sen CL finalinden bahsediyorsun şaka gibi
    Şurdaki yorumları okusan bile yeter sana
    http://eksisozluk.com/mario-jardel--80977?p=1

Sen hakanla oynarken rakibin üstüne çöreklenirsin, kalene 2 veya 3 defa gelebilirler en az da 7-8 pozisyon bulursun rakip kalede.. Jardel beyle oynarken kalene 4-5 defa gelirler sende 4-5 defa gidersin.. Eğer jardel gibi oyuncular makbul olsa şimdi bütün takımlarda onlardan olurdu ama onun tipinde kaç oyuncu var şu an dünyanın büyük takımlarında. Ondan birisi intere gider 29 unda diğeride, Galatasaray ordan da kovulur sporting lisbon'a 28 inde ..

Bir laf vardır Jardel için, Ayağına 2 kez top gelir 3 gol olur
    Sana ne desem boş adamın oynadığı maç sayısından fazla golü var altın ayakkabı ödülü, cl gol krallığı, dünyanın en iyi futbolcusu tabi bunlar önemsiz şeyler.......

dünyanın en iyi futbolcusu? komedi dans üçlüsü yapmaz bunu be, ha bu arada bu arkadaş kaç defa breziyla milli, takımında oynamış caba bu dünyanın en büyük futbolcusu, hani bu önüne gelenin milli takımda oynadığı brezilya milli takımında kaç kez yer almış?

süper kupa finalini hakan la oynasaydınız jardelin gol attığı pozisyonda sadece hayal kurardı.
    |
    |

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Yahu rezil olmak içinmi yorum yazıyorsun ? Ona bakarsan Pele ve Maradona dünyanın en iyileri fakat onlarda büyük klüplerde oynamadı sadece Maradona Barça'da oynamış ama 30 maç civarı Jardel'in kariyeri 2003 yılında bitti karısı yüzünden ve bu adam 2003 yılına kadar şut başına ve maç başına gol ortalaması en yüksek olan futbolcuydu senin gibi futboldan anlamayanlar anlayamıyor bunu nedense koşmuyor yeaaa kötü futbolcu o diyen tiplerdensin belliki Şu konudaki Jardel ile ilgili yorumları oku

Futbolun endüstrileştiği bir dönemde büyük markalar bir futbolcuyu almıyorsa ve talip olmuyorsa o futbolcu büyük filan değildir.. Ayrıca Maradonayı Barcelona gibi bir marka almış.. Ya arkadaşım 2 metre yanındaki adama pas atmaktan aciz bir adam futbolcu olamaz.. Ha golcu golcü, takım üretir o yer, bir önceki attığın golden fazlamı atarsın hayır ama göze çarpar. Odun öneğindeki gibi, golcu olabilir ama büyük futbolcu asla.Ne milli takımı almış oynatmış, nede büyük klüpler para vermiş ki santraforlara verilen 30-40 milyon eurolar para bile sayılmıyor, bu adama 10 milyon euro veren olmamış.. Dünya bilmiyor bi siz biliyorsunuz..

• Yüzbaşı
    660 Mesaj
    Geriye gidip okumadım, lakin Jardel den başka isim veren yoktur herhalde.

|
    |
    PEŞİNDEYİZ HERYERDE
  • Yarbay
    5197 Mesaj
    quote:

quote:

Yahu rezil olmak içinmi yorum yazıyorsun ? Ona bakarsan Pele ve Maradona dünyanın en iyileri fakat onlarda büyük klüplerde oynamadı sadece Maradona Barça'da oynamış ama 30 maç civarı Jardel'in kariyeri 2003 yılında bitti karısı yüzünden ve bu adam 2003 yılına kadar şut başına ve maç başına gol ortalaması en yüksek olan futbolcuydu senin gibi futboldan anlamayanlar anlayamıyor bunu nedense koşmuyor yeaaa kötü futbolcu o diyen tiplerdensin belliki Şu konudaki Jardel ile ilgili yorumları oku

Futbolun endüstrileştiği bir dönemde büyük markalar bir futbolcuyu almıyorsa ve talip olmuyorsa o futbolcu büyük filan değildir.. Ayrıca Maradonayı Barcelona gibi bir marka almış.. Ya arkadaşım 2 metre yanındaki adama pas atmaktan aciz bir adam futbolcu olamaz.. Ha golcu golcü, takım üretir o yer, bir önceki attığın golden fazlamı atarsın hayır ama göze çarpar. Odun öneğindeki gibi, golcu olabilir ama büyük futbolcu asla.Ne milli takımı almış oynatmış, nede büyük klüpler para vermiş ki santraforlara verilen 30-40 milyon eurolar para bile sayılmıyor, bu adama 10 milyon euro veren olmamış.. Dünya bilmiyor bi siz biliyorsunuz..

Forumun yeni trollüsün sen galiba inan bıktım sana cevap vermekten, pas atmaktan aciz demiş aç izle eski maçları gör bakalım atabiliyormu atamıyormu İzlemeyen biri inanacak senin bu saçma sapan laflarına futboldan gram anladığın yok saçmalıyorsun kendince. Biraz üstteki mesajları okusan bile yeter sana Hakan Şükür ile CL finali oynarız diyen adama ben niye cevap veriyorum ki belliki kendince sorunların var.

• Yarbay
    4078 Mesaj
    Bitiricilik ve golcülük olarak Jardel leblebi gibi gol atıyordu
    |
    |

Golf 7.5 Tungsten Gri 1.0 TSi / Manuel Forever...
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Süper Mario Jardel
    |
    |

Forumun yeni trollüsün sen galiba inan bıktım sana cevap vermekten, pas atmaktan aciz demiş aç izle eski maçları gör bakalım atabiliyormu atamıyormu İzlemeyen biri inanacak senin bu saçma sapan laflarına futboldan gram anladığın yok saçmalıyorsun kendince. Biraz üstteki mesajları okusan bile yeter sana Hakan Şükür ile CL finali oynarız diyen adama ben niye cevap veriyorum ki belliki kendince sorunların var.

Bana göstersene bir tane pas atabildiği görüntüyü.. atamaz abi.. İzlemiş olsan o zamanki yazıları vs bilirdin.. Ayağına büyü yaptırmış diyorlardı.. Çünkü bu kadar yeteneksiz ve aciz bir topçu nasıl o kadar gol atıyor diye.. al bak 2 tane maç hemde bu arkadaşın gol attığı maçlar izle bakalım kameraya kaç sn girebilmiş o büyük santrafor. birisi Real madrid maçı 3-2 diğeri monaco macı 3-2.. Zaten onun olduğu yerde gol yemezssen ayıp olur.. Hele bir 4-2 yenildiğimiz monaco maçı varki elimde olsa koyacağım.. Monacoda Simone nin takımına katkısı ile bu arkadaşı karşılaştır.. Kazanılacak maç kaybedildi..

http://www.youtube.com/watch?v=Y_4pwgkT5iI

http://www.youtube.com/watch?v=K2SPryIOJts

• Binbaşı
    1415 Mesaj
    Tartışmasız Drogba. Tamam Jardel kadar gol atamıyor ama ondan çok daha fazla takıma yararlı. Özellikle o fizik yok mu o fizik. İnsan Drogba'yı izlerken Jardel'den daha fazla zevk alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Bana göstersene bir tane pas atabildiği görüntüyü.. atamaz abi.. İzlemiş olsan o zamanki yazıları vs bilirdin.. Ayağına büyü yaptırmış diyorlardı.. Çünkü bu kadar yeteneksiz ve aciz bir topçu nasıl o kadar gol atıyor diye.. al bak 2 tane maç hemde bu arkadaşın gol attığı maçlar izle bakalım kameraya kaç sn girebilmiş o büyük santrafor. birisi Real madrid maçı 3-2 diğeri monaco macı 3-2.. Zaten onun olduğu yerde gol yemezssen ayıp olur.. Hele bir 4-2 yenildiğimiz monaco maçı varki elimde olsa koyacağım.. Monacoda Simone nin takımına katkısı ile bu arkadaşı karşılaştır.. Kazanılacak maç kaybedildi..

http://www.youtube.com/watch?v=Y_4pwgkT5iI

http://www.youtube.com/watch?v=K2SPryIOJts

Eğer gerçekten susacaksan al sana pas attığı görüntü milan maçından:

ŞUT BAŞINA VE MAÇ BAŞINA GOL ORTALAMASI EN YÜKSEK OYUNCUYDU JARDEL KAFAN BASMIYORMU RAHATSIZMISIN ?

Yahu şu rezilliğe bak sayesinde belki bir daha alamayacağımız süper kupayı aldığımız adamı beğendiremiyoruz beyefendiye, harcanıyorsun sen buralarda git telegolde falan yorumcu ol çok var senin gibilerden orda
    |
    |

• Teğmen
    195 Mesaj
    Jardel ve Drogbayı karşılaştırmak RonaldoNazario ve Messiyi karşılaştırmak gibi birşey. Adamların yaptıkları işler farklı. Jardel ayağında top varken kaleyi görürse gol olur. Drogba 2 kişiyi devirip kafaya çıkıp gol atar, sırtına aldığı stoperi yerlerde sürükler, defansına yardım eder, adam eksiltir gol pozisyonu hazırlar asist yapar top indirir.
    |
    |
    |
    |

İstanbul Teknik Üniversitesi
    Civil Engineering & Economics
  • Yarbay
    15035 Mesaj
    ALİ LUKUNKU

DEĞİL TABİİ

JARDEL'DİR...
    |
    |

Dunya futbolu olarak bakarsam tabiki drogba ama galatasarayli olarak bakarsam jardel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2 dakkada bitirmişsiiniz la adamı
    bize en büyük katkıyı yapan en iyisidir benim için.

Drogba başka tabi ona laf yok
    |
    |

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    quote:

Jardel ve Drogbayı karşılaştırıp Jardel diyen bir topluluğun ileri gitmesinde ihtimal göremiyorum..

Oyuncu kıyaslamasını devlet sorunu yapmışsın resmen
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.