Şimdi Ara

Galatasaray'a gelmiş en iyi yabancı forvet ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
3.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki arkadaşlarının cogunun yaşı jardeli videolardan bilecek kadar olduğu için böyle konuşmaları normal.
    Jardel geldiği zaman yer yerinden oynadı. Adam o dönemin en parlak santraforu gibiydi.
    Şuan ki falcao statüsündeydi yani.

Ama yine de benim de oyum Drogba dan yana.. Keşke erken yaşlarda alabilseydik..
  •  Galatasaray'a gelmiş en iyi yabancı forvet ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Jardel ve Drogbayı karşılaştırıp Jardel diyen bir topluluğun ileri gitmesinde ihtimal göremiyorum..

geçende de jardel iyidir diyenlerde ihtimal görmüyordun....

yüzdebinbir görülecek trolll

?????

yanlış anlaşıldım galiba.. Jardel drogbanın eline su dökemez hatta bırak ayaklarını bile yıkayamaz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Jardel ve Drogbayı karşılaştırıp Jardel diyen bir topluluğun ileri gitmesinde ihtimal göremiyorum..

geçende de jardel iyidir diyenlerde ihtimal görmüyordun....

yüzdebinbir görülecek trolll

?????

yanlış anlaşıldım galiba.. Jardel drogbanın eline su dökemez hatta bırak ayaklarını bile yıkayamaz..

Sana gereken cevabı dün ve bu konuda verdim, bu arada nedir bu Jardel düşmanlığı sende anlayamıyorum ?? Futboldan anlamadığın aşikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Sen dün Jardel'i kötüleyen değilmisin ? Allah aşkına Galatasaray'a Jardel gibi neredeyse ayağına gelen her topu gole çeviren bir golcü geldimi ? 1996-2003 yılları arasında oynadığı 198 maçta 205 gol atmış adam Jardel, varmı bunun gibisi ? Sende Jardel koşmuyor yeaaa kötü futbolcu o diyen tiplerdensin sanırım.

arkadaşım madem o kadar süper bir futbolcuydu da diğer büyük kulüpler mal mıydı? Siz sadece kendi gözünüzde büyütüyorsunuz.. Dedik dünde son vuruşları iyidi, hava hakimiyeti iyidi ama 10 kişi oynamayı kabul etmen gerekiyordu diye.. Modern futbolda hiç bir takım tek eksik oynamayı kabullenemez.. Jardel ayrıca 2 metere yanındakine bile pas vermekten aciz bir topçuydu..

• lukunku der geçerim
  • quote:

quote:

quote:

Sen dün Jardel'i kötüleyen değilmisin ? Allah aşkına Galatasaray'a Jardel gibi neredeyse ayağına gelen her topu gole çeviren bir golcü geldimi ? 1996-2003 yılları arasında oynadığı 198 maçta 205 gol atmış adam Jardel, varmı bunun gibisi ? Sende Jardel koşmuyor yeaaa kötü futbolcu o diyen tiplerdensin sanırım.

arkadaşım madem o kadar süper bir futbolcuydu da diğer büyük kulüpler mal mıydı? Siz sadece kendi gözünüzde büyütüyorsunuz.. Dedik dünde son vuruşları iyidi, hava hakimiyeti iyidi ama 10 kişi oynamayı kabul etmen gerekiyordu diye.. Modern futbolda hiç bir takım tek eksik oynamayı kabullenemez.. Jardel ayrıca 2 metere yanındakine bile pas vermekten aciz bir topçuydu..

Kısmen sana katılıyorumda ayağına gelen topları gole çevirmiyormuydu ? çeviriyordu, zaten tek forvet oynuyorduk o zaman. Daha ne yapmasını istiyorsun ? «WhiSKy»'ninde dediği gibi 5 gol krallığı,2 altın ayakkabı,2 kez şampiyonlar ligi gol krallığı, defalarca yılın futbolcusu seçilmiş ve 1996-2003 yılları arasında oynadığı 198 maçta 205 gol atmış bir futbolcu Jardel, karısı yüzünden hayatı bitti daha düzgün biri ile evlenseydi şuan çok daha farklı yerlerde olurdu emin ol

• Adrian Ilie

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ozamanla bu zamanki dortmund bayernin oynadığı futbolu mu kıyaslar gibisin, neyin modern futboluymuş bu :D
    Böyle bir oyuncuya sahipsen 10 kişi oynamayı kabulleneceksin ki Hakan Şükür pres yapar oynardı da ne oluyordu 10 net pozisyondan 3 nü değerlendirirdi bu adama top geldiğinde biz gol diye direk ayağa kalkardık ki gol olurdu zaten.

Sorun adamı adeta Guiza yerine koyman bu adam toplamda 25 m dolara tranfer oldu aldığı para da herkesten fazlaydı

Sistemde filan değildi sorun zaten Gs ozaman teknik adam değişmiş oyuncular değişmiş neyin sisteminden bahsediyoruz
    Hatta ozaman Galatsaray 10 kişi değil 9 kişi oynardı Hagi nedeniyle bu gazetelere de manşet olurdu hep, hatta gazetelerde yer aldığını hatırlarım ozamanlar internet yoktu böyle doğru mu bilemem ama emre b. antremanda yumruk yumruğa kavga etmişti jardelle herkes emreye fenere gidince kıl olmaya başladı ben ozamandan biliyorum çirkef olduğunu

Sonuçta Türkiyedeki takımlar henüz böylesine bir yıldıza ve oyuncularda bu adamın aldığı ücrete hazır değillerdi kıskanıyorlardı zaten gidişi de geçinme sorunlarından oldu...

• 2000li yılların başında jardel idi tartışmasız. Fakat, 2000li yılların Hagi görevini Drogba devraldı bu yıllarda forvet olarak.

İkisi de bize çok katkı yapan futbolcular. En iyi olarak seçim yaparsak diğerine haksızlık olur.

• laa sen jardeli drogbayla beraber oynarken düşünsene

heralde kariyerinde attığı bütün golleri bi sezonda atardı tr de
  • jardel o donem acayip kiskaniliyordu emre-okan ikilisi yedi adamin basini buna ragmen 43 macta 34 golu vardi.jardel ile drogba cok farkli tipte oyuncular eger jardel oynayacaksa ona gore sistem kurulmali brezilya milli takimindada bu yuzden cok az sans buldu.jardel gol makinesiydi.drogba kariyenin en iyi donemlerinde bile jardel kadar gol atamadi farkli bir rolu var.

25-26 li yaslarda jardel-drogba arkalarinda hagi of of

• Ayrıca jardeli bize telsim aldı diye hatırlıyorum kupayı alırsak söz vermişler ((ozaman ki gazetelerde okumuştum)) 1 yıldız futbolcu için bizde eklemişizdir tabi üç beş kuruş 25m dolar şimdi ne kadar yapıyor 15 m euro filan mı şimdi bile böyle bir parayı öderken 10 kere düşünürüz herhal ozaman için yer yerinden oynamıştı, hatta bizden gittikten sonra ki takımında da 40 gol mü ne atmıştı yine ozamanki gaztelerden hatırlıyorum... Yani hakkı olanın hakkını verelim ozaman için Drogbayı 5-6 yıl önce 27-28 yaşında almışız gibi flaş bir olaydı
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşım adam portada 125 maçta 130 gol attı sansayonel bir şekilde de galatasaraya geldi. Sağolsun uzan kendi özel helikopteriyle getirdi ve ozaman turkiye şartlarında kimsenin hayal bile edemeyeceği miktarı ödedi.
    Bu adamı almak için kimler kimler araya girdi de öyle geldi galatasaraya.
    Yoksa bu adamı getirmek şuanki drogbayı getirmekten kat ve kat daha zordu.
    78 doğumlusun benden büyüksün, senin daha iyi bilmen lazım.
    Jardel hakkında yok büyük kulüpler istemedi, yok sıradan, yok vasat demek çok büyük ayıp olur.
    Drogba da ki kişilik bu adamda olsaydı bu adam şuan Drogbadan cok daha iyi yerlerde olurdu.
    Malesef brazilyalıların kronik problemi futbol kişiliksizliği.

Bkz : N.Ronaldo , Ronaldinho, Rivaldo diye gider..

• quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Abi şu bitiriciliğe bak ya. Tartışmam bile.

Ben burda olayı tam olarak anlayamadım. Önüne gelen topa vurmuş videoda. Ya videodan ya benim gözlerde sorun var.

Bu videodaki espri nedir ki ?

• Jardel'in yeri ayrı aga.
  • drogba iyi tamamda jardel in de hakkını yemeyin.

• Galatasaray'a gelmis en buyuk forvet degil, Turkiye'ye gelmis en buyuk futbolcudur Drogba

• Jardel bize geldigi zaman gol ortalamasi 1in uzerinde olan ender futbolculardandi, atiyordu, sadece atiyordu. Drogba dunyanin en iyi 5 forverinden biri, belki hala en iyisi ama, o tek sezonda adam bizi tek basina ceyrek finale goturmustu. Ben Jardel diyorum.

• Jardel tam bir pivot santrafordu. Drogba ise komple bir forvet. Kıyaslama yapmak istemiyorum, ikisi de çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.