Şimdi Ara

Galatasaray 9 maçtır 3 puan göremiyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Trabzonspor'un ahı mı tuttu acaba
  • Bu takım Hamza hocanın gidişiyle batmadı, onun gidişi süreci hızlandırdı. Mevzunun başlangıcı sezon başında hem yönetim hem teknik heyet adam gibi planlama yapamadı.
    Ellerinde var olan takımı dahada beter hale getirdiler.

Sezon başında çıkıp uefa tepemizde mali olarak sıkıntılıyız deseydiler, daha gerçekçi plan ve hamleler yapıp sezonu kurtarabilirlerdi. Fakat onun yerine İbrahimovic esprileri yapıldı, ha geldi ha gelecek saçmalıklarıyla taraftara gazı pompaladılar...

Zaten giden hiç bir futbolcunun yeri doldurulmadı.

Son kalan malzemeyi iyi kötü idare eden Hamza hoca gönderilince, takım başsız tavuk gibi debelenmeye bataklığa batmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Hamza ya kalsa Umut yerine Sinan oynayacaktı ama adam umuttan umudunu kesemedi bir türlü. Şu anki durumumuzdan Hamzanın suçu büyük sütten çıkmış ak kaşık muamelesi yapmayalım boş yere hamzaya. Yönetimiyle hocasıyla tencere kapak mükemmel uyumdalar. Sonraları kapak biraz genleşip şişince! attılar kapak uydurmaya çalışıyorlar neticede tencere hala aynı tencere.

Ne gibi bir suçu var mesela? bu adam takım sırf ceza almasın diye en önemli oyuncularını gönderdi transfer de ilk defa galatasaray az da olsa kar yaptı. geçen seneye göre maaşlar düştü. ve bunlara rağmen takım çok kötü bir oyun ortaya koymuyordu yavaş yavaş oturuyorduk ligin en çok gol atan en çok pozisyona giren takımıydık. bu beşiktaş bile bu leş defansıı ile şampiyonluğa oynuyor. oysa bizim defasımız isim bazında onlardan bile iyi. hamza hoca'nın elbette suçu var mesela en büyük suçu burakı' yazın satmamaktı. ne diyordu bu yönetim gignacı alacaktık hamza hoca izin vermedi falan. yahu gignac haberini ortaya atan hamza hocaydı zaten. yazın açıklama yaptı bu adam dedi ozanı istiyorum diye niasseyi istiyorum diye bu yönetim alamayınca suç adama kaldı forvet aldırmadı diye. ne diyordu yönetim konoplyankayı alacaktık hamza hoca veto etti hahahahaha. adam şuan yeni takımın da 6m euro maaş alıyor sen bunu nasıl karşlıyabileceksin?

Hamza gitti diye göbek atan tayfanın takım başarısız diye ağlama hakkı yok ya.

Hamza degil miyfi transfere gerrk yok diyen. Transferde az da olsa kar etsek nolur etmesek nolur 10. Olduktan sonra. Basari para getirir giderleri kismak icin transfer yapmamak degil. Basaridan gelen parayi cukkaliyorlarsa galatasaray tabii batar. Kimse kimseyi kandirmasin.Maaslar dustu diyorsun sabrininki iki katina cikti. Abuk subuk transferler yapildi. Bunlar daha buyuk kayip degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

üzülemiyorum ki

Niye uzulesin ki? Fener sike olayindan dolayi dususe gectiginde de biz uzulmemistik. Cok normal

• quote:

quote:

Hamza ya kalsa Umut yerine Sinan oynayacaktı ama adam umuttan umudunu kesemedi bir türlü. Şu anki durumumuzdan Hamzanın suçu büyük sütten çıkmış ak kaşık muamelesi yapmayalım boş yere hamzaya. Yönetimiyle hocasıyla tencere kapak mükemmel uyumdalar. Sonraları kapak biraz genleşip şişince! attılar kapak uydurmaya çalışıyorlar neticede tencere hala aynı tencere.

Ne gibi bir suçu var mesela? bu adam takım sırf ceza almasın diye en önemli oyuncularını gönderdi transfer de ilk defa galatasaray az da olsa kar yaptı. geçen seneye göre maaşlar düştü. ve bunlara rağmen takım çok kötü bir oyun ortaya koymuyordu yavaş yavaş oturuyorduk ligin en çok gol atan en çok pozisyona giren takımıydık. bu beşiktaş bile bu leş defansıı ile şampiyonluğa oynuyor. oysa bizim defasımız isim bazında onlardan bile iyi. hamza hoca'nın elbette suçu var mesela en büyük suçu burakı' yazın satmamaktı. ne diyordu bu yönetim gignacı alacaktık hamza hoca izin vermedi falan. yahu gignac haberini ortaya atan hamza hocaydı zaten. yazın açıklama yaptı bu adam dedi ozanı istiyorum diye niasseyi istiyorum diye bu yönetim alamayınca suç adama kaldı forvet aldırmadı diye. ne diyordu yönetim konoplyankayı alacaktık hamza hoca veto etti hahahahaha. adam şuan yeni takımın da 6m euro maaş alıyor sen bunu nasıl karşlıyabileceksin?

Kardesim tek zeki sen misin allah askina?

Bu kadar adam nefret ediyor da neden acaba diye dusunuyor musun?

Mesela 1.5yil takimin basinda kaldi yaklasik. Surekli agzindan 'kendi icimizden halledicez' laflari cikti. Sinan gumusu 1kere bile oynatmadi ligde. Umutu bile sag kanatta oynatti sinani oynatmadi. Bana bunu aciklayamazsin. Neymis forveti yokmusta umutu savunuyormus. Abi adam umutu elinden gelse stopere bile koyar. Umutsuz maca cikmamaya yemin etmiscesine oynatiyordu.

Korayi neden semihin yerine denemedi hic. O semih denen kepaze yuzunden astanayla berabere kaldik.

Atl macinda hakan balta.emre colak. Selcuk inan ortasahasiyla cikmak nedir? Hakan balta ilk defa onlibero oynadi o macta. Dusun iste adamin mantigini. Ustune ustluk emre colak gibi iyi bir yedek oyuncuyu oyle riskli bir macta 11 baslatip dk 30da cikardi. Rezil etti adami. Emreyi de kaybetti.

Icimizden hicbirseyi halledemedi. Denemedi bile.

Poldiye her mac sonu sovdu. Ki bu adam takimda top oynayan tek adam. Ama umutu ove ove bitiremedi.

Yektayi para verip yolladi ustune imza parasi vererek jpk aldi. Dzemaili yolladi parasini oderken gitti joseyi aldi. Bilal elle tutulur tek transferi o da 90dk mac yapamiyor.

Takimin hepsi sakatlandi. Hakan.selcuk.sino.poldi.ched.sinan. bunlarin neredeyse hicbiri darbeye bagli degil. Adele sertlesmesi veya cekmesiyle olan sakatliklar. Yani bu ne demek? Takim yazin duzgun hazirlanmamis demek.

Bu durumda olmamizin butun sucu dengenin degil ama kimse dengeyi aklamaya da calismasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

quote:

Hamza degil miyfi transfere gerrk yok diyen. Transferde az da olsa kar etsek nolur etmesek nolur 10. Olduktan sonra. Basari para getirir giderleri kismak icin transfer yapmamak degil. Basaridan gelen parayi cukkaliyorlarsa galatasaray tabii batar. Kimse kimseyi kandirmasin.Maaslar dustu diyorsun sabrininki iki katina cikti. Abuk subuk transferler yapildi. Bunlar daha buyuk kayip degil mi?

hamza hoca takım da olduğu zaman 10. değildi ki? hamza hoca da atleticoya 2-0 yenildi ama o maçta bile yenilgiyi kabul etmedi. 2. yarı bir sürü atağa girdik net pozisyonlarr yakaladık. senin transfer yapacak bütçen yok ki? bak devre arası 2 oyuncu aldın uefa kesti cezayı hemen. sabrinin maaşına zamı veren cüneyt tanman. abuk subuk transferler yapılmadı ki. carole,jose,jem rotasyon için alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

quote:

quote:

Kardesim tek zeki sen misin allah askina?

Bu kadar adam nefret ediyor da neden acaba diye dusunuyor musun?

Mesela 1.5yil takimin basinda kaldi yaklasik. Surekli agzindan 'kendi icimizden halledicez' laflari cikti. Sinan gumusu 1kere bile oynatmadi ligde. Umutu bile sag kanatta oynatti sinani oynatmadi. Bana bunu aciklayamazsin. Neymis forveti yokmusta umutu savunuyormus. Abi adam umutu elinden gelse stopere bile koyar. Umutsuz maca cikmamaya yemin etmiscesine oynatiyordu.

Korayi neden semihin yerine denemedi hic. O semih denen kepaze yuzunden astanayla berabere kaldik.

Atl macinda hakan balta.emre colak. Selcuk inan ortasahasiyla cikmak nedir? Hakan balta ilk defa onlibero oynadi o macta. Dusun iste adamin mantigini. Ustune ustluk emre colak gibi iyi bir yedek oyuncuyu oyle riskli bir macta 11 baslatip dk 30da cikardi. Rezil etti adami. Emreyi de kaybetti.

Icimizden hicbirseyi halledemedi. Denemedi bile.

Poldiye her mac sonu sovdu. Ki bu adam takimda top oynayan tek adam. Ama umutu ove ove bitiremedi.

Yektayi para verip yolladi ustune imza parasi vererek jpk aldi. Dzemaili yolladi parasini oderken gitti joseyi aldi. Bilal elle tutulur tek transferi o da 90dk mac yapamiyor.

Takimin hepsi sakatlandi. Hakan.selcuk.sino.poldi.ched.sinan. bunlarin neredeyse hicbiri darbeye bagli degil. Adele sertlesmesi veya cekmesiyle olan sakatliklar. Yani bu ne demek? Takim yazin duzgun hazirlanmamis demek.

Bu durumda olmamizin butun sucu dengenin degil ama kimse dengeyi aklamaya da calismasin.

yo bu forum da benim gibi hamza hocayı savunanlar da var. onların nefret ettikleri şey ne söyleyim mi sana? omo yozon ibrammoviçççi almadıı köylü hamza :((((. bundan öteye gidemiyorlar. ya ben bu adamın hatası yok demiyorum ki sinan konusunda haklısın daha fazla süre almalıydı bu konu da ben de bazen sinirleniyordum. bu adam kendi içimizden hallederek yasini çıkarttı o yasin o sene şampiyonluğu getirdi belki de. abi bu adam gerizekalı mı? sana birşey soracağım. sen yıllarca GS çalıştırma hayalleri kur bu hayalin gerçek olsun ama 1 yıl bile tanımadığın etmediğin umut yüzünden sabri yüzünden sırf onlar oynasınlar diye yak bu hayalini? ne kadar mantıklı? hamza hoca hergün bu oyuncularla çalışıyor antreman yapıyor emin ol teknik adamlar kimin daha iyi oynayacağını senden benden iyi biliyorlar. bu adamlar haftanın 7 günü bu oyuncularla beraber çünkü. haklsıın o semih denen sarı kafa yüzünden astana maçında puan kaybettik ama ondan sonra da forma yüzü göremedi zaten semih. hakan-chedjou oynattı hep ondan sonra. koray demek ki yetersizmiş de ondan alamamış formayı. atl maçına hakan baltayı önlibero oynattı da siz adama sallıyordunuz ya bir aralar burada herkes birbirini yırtıyorudu chedjou önlibero oynamalı diye. emin ol o maç hakan değil de chedjou önlibero başlasa yine aynısı olacaktı ikisi de aynı tip oyuncular çünkü.bu adam önlibero açığını kapatmak için birşeyler denedi olmadı devre arası 1 ortasaha alacaktı. içimizden birşey halledemedi derken? adam geçen sene içimizden yasini çıkardı şampiyonluğu aldı. poldiye her maç sonu sövdü umutu hep övdü demişsin. şimdi umutun yeteneği belli değil mi? yani umut en fazla bu kadar top oynayabilir çünkü adam yeteneksiz elinden gelen bu daha fazlası yok sen bu adamı eleştirirsen bu adam daha iyi performans vermez. ama poldi öyle mi? poldi hala daha fazlasını verecek güçte yetenekte ve alman. sen poldiyi eleştirirsen poldi daha fazlasını yapmak için uğraşır hırslanır ama sen umutu eleştirirsen birşey yapamaz çiünkü adamın elinden gelen bu. yektaya para verip yolladı iyi de yaptı bir çöpten kurtulduk hem de yektaya gram ihtiyacımız yoktu. onun yerine önlibero jemi melo'nun yedeği olarak getirdi. yıllık 600 bin euro yaş 26 premier lig tecrübesi var bir zamanlar çok potansiyelli olan sakatlıklar yüzünden bu halde olan ama kazanılabilecek bir oyuncu jemi getirdi. bak jem ne kadar kötü olursa olsun maaşı az olduğundan elinden çıkarabiliyorsun rahatça. yıllardır şu takım da melo'nun bir tane yedeği adam yoktu. hatırlayan var mı? melo'nun yedeği yoktu şu takım da kaç senedir. bu adam meloya yedek olarak jemi getirdi. dzemalliyi gönderdi yerine bilali getirdi bilal rotasyon için geldi melo son gün gidince orada oynamak zorunda kaldı ve elinden gelenin fazlasını yaptı forma karşısında ezilmedi. ama dzemalli böyle oynayamazdı emin olun. bilal 600 bin euroya dzemalli'den çok daha faydalı oynuyor. dzemalli şuan gitti genoya genoa kümeye oynuyor ve dzemalli oraada bile şans bulamıyor. takımın hepsi sakatlandı diyorsun da bana bunun hamza hoca ile alakasını göster? mesela diyorsunuz ki denayer hep sakat hem hamza hocanın suçu. yahu iyide bu adam city de kamp yaptı geldi? bu adam akhisarı da 3 sene çalıştırdı ben şuan da akhisarın sakatlık tablsouna bakıyorum hamza hoca takım da olduğu zaman hiç böyle birşey yok. ne oldu bu adam 1 sene de takım nasıl çalıştırılır onu mu unuttu? bu adam giideli 6 ay oldu yeni gelen kondisyoner hiç mi etki edemedi?

• Ne yalan söyleyim dün elle atılan gole kadar "biz bu antalyayı yeneriz" diye düşünüyordum . Uzun zaman sonra geriye düştüğümüz maçı çeviririz hissine katıldım .

Kimse konuşmuyor ama Antalyanın siyahi bekinin Yasina arkadan kayarak yaptığı bir hareket varki kesin penaltı . Allah korusun adamın ayağı kırılır o nasıl giriş öyle .

Eto nun gol zaten net el . Birde son gollerinde Emrah , Eto pası verdiğinde topun önünde o golde ofsayt .

Yahu hakem bozuntusu bir ara 5-6 saniyeliğine Poldiye pres yaptı maçı dikkatli izleyenler farketmiştir . Poldi maçı bırakıp sen ne ayaksın gibi hareketler çekti hakeme .

Aylarca ağladıkları Trabzon maçında bile hakem maça bu kadar etki etmemişti .
  • Aradaki puan farkı 28 oldu.Ama şöyle bir şey var sivassporu yenerek galatasarayı matematiksel olarak küme düşmekten kurtardık buda ebedi dostumuza armağan olsun.Arkadaşlar kızacaksınız fakat kızacak bir şey yok bu doğal şeyler zamanında sizde dalga geçtiniz herkes geçer bu böyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paprika55

Aradaki puan farkı 28 oldu.Ama şöyle bir şey var sivassporu yenerek galatasarayı matematiksel olarak küme düşmekten kurtardık buda ebedi dostumuza armağan olsun.Arkadaşlar kızacaksınız fakat kızacak bir şey yok bu doğal şeyler zamanında sizde dalga geçtiniz herkes geçer bu böyledir.

Niye kızalım ki sanki bizi yaklayacak kapasiteye sahipsiniz fener olsa belki kızardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

quote:

Orijinalden alıntı: Paprika55

Aradaki puan farkı 28 oldu.Ama şöyle bir şey var sivassporu yenerek galatasarayı matematiksel olarak küme düşmekten kurtardık buda ebedi dostumuza armağan olsun.Arkadaşlar kızacaksınız fakat kızacak bir şey yok bu doğal şeyler zamanında sizde dalga geçtiniz herkes geçer bu böyledir.

Niye kızalım ki sanki bizi yaklayacak kapasiteye sahipsiniz fener olsa belki kızardım

Bu daha ağır oldu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.