Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bu foto yüzünden çocuğu almamıştık.

Yazıklar olsun.

Alıntıları Göster

Öyle deme arda Turanı aldık genç yıldızımız o. Form tutsun of neler yapacak arda izleriz.. Gençleri ne güzel harcıyor terim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Terimin bu kadroyla çıkmaya utanması lazım.

Yönetim hocaya al bu kadro ile oyna derken utanmıyor hoca çıkarken mi utanacak?

Terim'in elinde Messi, Ronaldo var o bu kadro ile çıkıyor haklısın.

• DemirAtlıAdam kullanıcısına yanıt

2011-12 yılında yine böyle 4-1-4-1 başlamıştı 3 4 maç leş gibiydi takım. 442 ye dönünce efsane oynamaya başlamıştık. çok keyif veriyordu oyunumuz. neyi diretiyor anlamadım ki denese en azından o da yok. manevi oğlu arda , belhanda , yılanın oglu feguli ile takılsın

• Yüz yıl önceki pozisyonu bahane edip adamların golünü vermedi var ama sonunda adalet yerini buldu bakalım ikinci yarı ne olacak.

• defans göbeği iyi diyorduk bu maç onlar da kötü, marcao ne güzel pas hataları yaptı öyle, madem avrupa bu kdar önemliydi niye ranger a hakkını vererk oynamadı bu takım, mmaşları da o parayla yatardı hem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haala terimi savunanlar var vallshi öldüresim geliyor bu cahilleri

• ULAN SABRİ YORUMCU PUHAHAHA

• fatihle etebo tirnaklariyla kazirken araplarin simarik oyununa sinirlenmemek elde degil. belhanda belhanda dediniz al 2 mac oynadi yine kafayi cekmis gibi sahada dolaniyor. feghouli desen biz bunu hizli kanat diye aldik. sanki futbolda top surmek hic varolmamis gibi oynuyor. kontraya cikarken bile geri pas yapti. sanki topla 3 adim ileri cikarsa steps sayilacagina inanmis. bu ikili dururken ben ardaya sira gelmez kusura bakmayin. en azindan cift forvet denesek diyecem dk 75 e kadar oyuncu degistirmez simdi terim

• Yusuf-Belhanda feghuli +500k euro takas edelim daha faydalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arda turan bile bile lades resmen

fatih ise kötü kaleci

birde uzun yıllardır takımın başında olan bir fatih terim var

bu kadar uzun süredir takımla çalışan bir hoca var iken savunma setlerinin bu kadar kötü olmaması lazım

avrupadanda bu yüzden elendiniz savunma setleriniz sıkıntılı

hücum konusuna girmiyorum orada bireysel performanslar çok değişiklik gösteriyor o düzeltilebilir ama hocanın savunma setlerini düzeltmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Daha iyi oyuncularla takviye hangisi acaba? Bu sene kadromuz daha da kötü. Orta sahada seri vardı, kalede muslera. İleride yolladığımız adem şuan olsa en iyi forvetimiz olurdu. Kanat zaten onyekuruyu söylemiyorum bile. Bu omar da tam fos bence. Kısacası lyundama dışında kadro acayip kötü.

Alıntıları Göster

Etebo, ve Omar. Gecen sezonun cogunda sakat olan Luyindama. Hatta Marcao. Gecen sezon dogru durust sans bulamayip su an 11'de yeri garanti Taylan. Bunlar transfer etkisi gibidir.

Giden Seri pandemi öncesi Selcuk'tan farksizdi kimse kendini kandırmasin. Surekli sakatlanan Lemina'dan da bu yuzden cok fayda goremedik.

Sadece Onyekuru'yu ariyorum o da zaten devre arasi gelmsti. Simdi 2 hucumcun dondu biri Diagne digeri Babel ne yap ne et faydalan. Gecen seneden kafasina gore takilan Feghouli'de bu kadar israr etme. Belhanda artik prensin olmasin.

Hele hele Emre Tasdemir. Soylenecek hicbir sey yok gecen sezonun Selçuk vakasi. Yok hicbir sekilde Terim'le bir yol olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

2011-12 yılında yine böyle 4-1-4-1 başlamıştı 3 4 maç leş gibiydi takım. 442 ye dönünce efsane oynamaya başlamıştık. çok keyif veriyordu oyunumuz. neyi diretiyor anlamadım ki denese en azından o da yok. manevi oğlu arda , belhanda , yılanın oglu feguli ile takılsın

4-4-2 nin sağında ve solunda kim oynayacak? Engin baytar gibi cigersiz adam vardı. Bir de elmander gibi savaşçı forvet. Şimdi dede falcao ve bitik diagne mi 2 forvet olacak? Hiçbir işe yaramaz 4-4-2 bu oyuncu grubu ile.

• Etebo da dümdüz topçu takım o kadar çöp ki etebo göze batıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Yüz yıl önceki pozisyonu bahane edip adamların golünü vermedi var ama sonunda adalet yerini buldu bakalım ikinci yarı ne olacak.

yusufun bu golünden öncede faul var dk 39 da arda turana faul yapıldı kural ihlali var

• quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Reziller, Feghouli Belhanda direkt çıkmalı, oynat gençleri sok Kerem'i, Oğulcan'ı dön 4 4 2 al Falcao'yu.

Kerem ve oğulcan da hücum oyuncuları kanada koyarsan buna benzer bir görüntü oluşturur. Yani bu dediğin 3 oyuncu ile 4 4 2 çok zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde başka teknik direktor varken takımda kötü oynarsak teknik direktor istifa.

Fatih Terim varsa başımızda ve kötü oynuyorsak yönetim istifa.

• İlk maglubiyetimiz hayirli olsun beyler. Bu yilin net sampiyonu fener bizde artik arkalarda bi yerlerde aglariz. Daha taraftar olarak ne kadar susup yonetimi destekleyecegiz. Takik bitmis okeye donuyor. Yillardir aynisi. Mustafa cengiz yonetimi bariz basarisizdir. Topcu satamayan alamayan bi yonetim ile karsi karsiyayiz.

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.