Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım ofansta bir şey vaat etmediği gibi geride de rezalet ötesi. Sağlı sollu geliyor adamlar. Luyindamadan ötürü Yusuf kanat değiştirdi ve attı golünü. Resmen ayağında topu tutamadı, ileride sürekli kaptırdı atak bitiremedi. İleri taşıdığımız her top kalemizde tehlikeyle bitiyor.

Ayrıca Feghouli çok çok kötü. Arda da çok kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 4 Ekim 2020; 19:50:15 >
  • Şu Terim e hala TD diyen varsa futbol izlemekten vazgeçsin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linnes vurdurmazdı onu

Takım çöp oğlu çöp marcaoyu satmak lazım oyun kuran stopermiş de bilmem neymiş alt tarafı sağ sola pas atcak onu sattığın paraya iyi bir pasör orta saha ve defansif orta saha al yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Hocam gol yedik oyuncu değiştirme skili açıldı hadi bakalım yine iyisin

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Aytaç da Yusuf'da bedelsiz transfer oldu. Boşta iken söyledim alalım diye. Aytaçla ilgilenmedim, Yusuf'un forma giymiş fotosu basına sızdı diye veto etti. Bak rakip takımın en etkili iki oyuncu oldular.

• elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Golun gelecegi belliydi. Ne diye mudahale edilmez anlamiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belhanda ve Feghuli mac başı para veriyor hocaya herhalde başka izahı yok. Üçü beraber resmen satıyorlar kulübü.
    Yusuf Erdoğani gecen sene sırf forma ile fotoğraf çektirdi diye aldırmadı adam yürüyen ego.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerboy-h kullanıcısına yanıt

allahım daha 1 yıl sözleşmesi var

• Spoiler yedim iyi mi 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Haketmişti Paşa golü zaten Yusufta en çok çabalayan adamdı o da haketmişti. Şimdi golde şut iyi falan da Fatih hatalı bence ama size soruyorum bizim takımda çizgi civarında topu alıp içeri girip çekip kaleye bu tarzda vurabilecek adam var mı ? Babel sayılmaz o durduğu yerden sağa çekip vuruyor 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Böyle Robben gibi hareket ederek vuracak

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Şu Yusufun yapabileceğini bizim takımda yapabilecek yok şuan.

Eskiden ne yazardı böyle goller.

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Geçen sene yusuf'u istemeyip, emre mor'u isteyenler vardı, ki o kişiler geçen sene Adem'i de istemiyorlardı. İki oyuncuyu da savunmuştum. Hala daha Yusuf'un bedavaya alınmamış olmasını hatalı buluyorum.

Bizde arda kötü, feghouli biraz daha kötü, ama en kötü de belhanda. iki maç idare ettikten sonra kendi normaline dönüş yaptı adam.

Arda yerine babel bile olsa daha iyi olurduk, ki, bir de yusuf'un onlarda değil bizde olduğunu düşünün.

• Etebo Belhanda dan daha iyi 8 numara oynuyor.

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Alma mazlumun ahını...

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Fener bu sene şampiyon olamazsa kilidi vursun dükkana gitsin

Alanya geçen senenin Başakşehiri olabilir valla adamlar çok korkutucu. Siz de toparlarsınız bence milli aradan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Bu foto yüzünden çocuğu almamıştık.

Yazıklar olsun.

• Kontenjan senatörü gibi sahada lakayıt bir şekilde dolaşan belhanda ve feghouli yerine ömer ve emre oynasa daha mı kötü olurdu ?

fatih terim nasıl bunları göremiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Ilk haftalarin ikinci yarilari alarm veriyordu son 3 maçta bu ilk yariya da tasindi. Gecen seneki kanser futbolu izliyoruz hem de daha iyi oyuncularla takviye edilmesine ragmen. Terim beni hic sasirtmiyor sagolsun

Daha iyi oyuncularla takviye hangisi acaba? Bu sene kadromuz daha da kötü. Orta sahada seri vardı, kalede muslera. İleride yolladığımız adem şuan olsa en iyi forvetimiz olurdu. Kanat zaten onyekuruyu söylemiyorum bile. Bu omar da tam fos bence. Kısacası lyundama dışında kadro acayip kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

Linnes vurdurmazdı onu

Takım çöp oğlu çöp marcaoyu satmak lazım oyun kuran stopermiş de bilmem neymiş alt tarafı sağ sola pas atcak onu sattığın paraya iyi bir pasör orta saha ve defansif orta saha al yeter

Ya 5m dan fazla etmeyecek adam bizim taraftara kalsa en az 20m eder. Bu kafayla bu futbol bile fazla zaten.

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.