Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29332934293529362937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARRIVAL

Galatasaray'ın bu seneki talihsizlikleri geçen seneki gibi kayıpların aynı zamanlarda olması ve zorlu fikstürler.

Zorlu fikstürler : Zorlu deplasmanlar, CL ve kritik maçların yakın zamanda oluşması.

Şimdi şöyle bir şey var; ligin ikinci yarısında iç saha maçları ve CL kaygısı olmadan sadece iki kulvarda oynayacağı için, hem ZTK'da rotasyon oyuncularını deneme fırsatı hem de ligdeki tam kadro ile (+Onyekuru) zirveyi zorlamak olacak.

Sezonun şampiyonunu konuşmak için Galatasaray'ın devre arasından sonraki performanslarına bakılarak değerlendirme yapabiliriz. Şampiyonluk potasında geçen seneye kıyasla Fenerbahçe girdi, o da geçen senelerdeki berbat performansından daha iyi vaziyetteler, ama ilk 3'e girebilirler mi belirsiz.

Beşiktaş sadece kolay fikstür dediğim deplasmanları rahat takımlarla, iç sahalarda da avantajlarıyla iyi sıradalar. Ama ilk 3 kesin.

Başakşehir patlar diyorum ama bu hali bile Fenerbahçe'den iyi.

Mayıs Tahminim
    1-Galatasaray
    2-Başakşehir
    3-Beşiktaş
    4-Fenerbahçe
    5-Sivasspor
    6-Trabzonspor
    fener birinci veya ikinci olacak.. birinci olsun diye çok uğrasacaklar hemde baya çok..

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi oynamıyor çok büyük dezavantaj ama çalışmalara başladı, devre arası kampı ile birlikte dönmek için sabırsızlanıyordur, şu an kendisi futbola aç, bizimde böyle futbolcuya ihtiyacımız var. Belhanda ruhsuzunu seyredeceğime 23891891893 kere Emre Akbaba izlemeyi tercih ederim. Umarım devre arasında satılır.
  • şaka maka bizim kalan maçlar kolaymış

antalya ve ankaragücünü rahat yenelim bir zahmet.

göztepe'ye 1 ya da 0 yazıyorum ama 1 daha olası. hatta orada 2 senedir kazandığımız düşünülürse 3 dahi olabilir ama biliyorsunuz bize belli olmuyor bu sene.

alanya'yı da içeride rahat geçiyoruz hep. puan vereceğimizi düşünmüyorum.

yani ilk devreyi 29 ya da 30 puanla tamamlamamız olası.

çöplerin temizlenmesinin ardından bu takım yine şampiyon olacak gibi.

dur bakalım.
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    omo emrö akbabo, bölhando'nun yeründe oynomuyo kü muhahaha...
    onlar yazmadan ben yazayım dedim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

şaka maka bizim kalan maçlar kolaymış

antalya ve ankaragücünü rahat yenelim bir zahmet.

göztepe'ye 1 ya da 0 yazıyorum ama 1 daha olası. hatta orada 2 senedir kazandığımız düşünülürse 3 dahi olabilir ama biliyorsunuz bize belli olmuyor bu sene.

alanya'yı da içeride rahat geçiyoruz hep. puan vereceğimizi düşünmüyorum.

yani ilk devreyi 29 ya da 30 puanla tamamlamamız olası.

çöplerin temizlenmesinin ardından bu takım yine şampiyon olacak gibi.

dur bakalım.
    Hocam daha 2 gün önce "bu sene şampuyon olmayalım" falan diyordunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala Emre Akbaba’dan beklentiye giren adamlar var. Adam iki kere büyük sakatlık yaşamış, diyorsunuz ki dönünce takımda akıp kaçacak. Gerçekçi beklentiler kurun.

• Emre akbaba tek bacakla belhanda'dan iyi oynar..

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Emre akbaba tek bacakla belhanda'dan iyi oynar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Emre akbaba tek bacakla belhanda'dan iyi oynar..
    Aynen oynar.

• galatasaray'ın son 2 sezonda olduğu gibi tek rakibi kendisi,

bu büyük bir şans lakin her geçen hafta tepiyoruz
  • Belhanda'nın gönderilme zamanı geldi ayrıca Feghouli'de satılabilir artık çok faydalı değiller yenilenme zamanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Belhanda'nın gönderilme zamanı geldi ayrıca Feghouli'de satılabilir artık çok faydalı değiller yenilenme zamanı.
    ikisi de devre arasında yollanmalı.. bonservis getirileriyle de adam gibi transferler yapılmalı..
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Alanya iyi bu sene. İyi oynayan takımlara karşı çok takılıyoruz. Oyunu açacak adam yok. Forvet yok. Bu emre mor ne zaman top oynamasını öğrenecek acaba. Onyekuru ve dönerse falcao ile belki biraz kıpırdanırız. Şu futnolla bile hala iyi yerdeyiz bence. Ligin en iyi top oynayan takımı trabzona kaybetmedikya ona seviniyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sihirli bir takım ortaya çıkıp muslera hariç tüm adamlarımızı parayı basıp satın alsa ve bize yeni bir takım kurma şansı verse kimse hayır demez sanırım..

• Telif hakları konusunda sonunda yönetimden bir adım. Muhteşem olmuş bence. Ortalığı yaygaraya vermeden mesajlar verilmiş. Süper çalışma

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Telif hakları konusunda sonunda yönetimden bir adım. Muhteşem olmuş bence. Ortalığı yaygaraya vermeden mesajlar verilmiş. Süper çalışma

Müthiş
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Fatih hocanın "nerede kalmıştık" twiti ile kapışır
  • Dışarıdan gelen topa gol verdiler , enteresan

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar nasıl gönderilecek çok merak ediyorum ? Kazandıkları paraları kim verecek ? Verse bile nasil bonservisn kazanacaklar? Ben gitmelerine ihtimal vermiyorum açıkçası.

• Ocak gelsede bı temizlik yapsak.Artik hızlı kanat hızlı forvet görmek istiyoruz.Dikine oynamayı bı türlü öğrenemedik.İlla o top kaleciye değecek

• 
Sayfa: önceki 29332934293529362937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.