Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24662467246824692470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanser olmak istiyorsan daha etkili yöntemler var hocam. Mümkün olsa ben 1,5 saatimi geri isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Arkadaşlar ben gs liyim yalnız. Ben sadece Marianonun hareketine odaklandığım için belki de yanlış yorumluyorum bilemem ama ayitenin yaptığı kırmızılık gibi gelmedi bana.
    Tekrar izleyince bir daha yorum yapıcam
    2'si de tartışmasız kırmızı kart, Ayite'ye kart vermeyip Mariano'ya sarı vermesi tamamen saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Bana göre kesmeyeceği 3 oyuncu var. Muslera, nzonzi ve belhanda.

Alıntıları Göster
    Konumuz Belhanda değil ama hala araya sokuşturuyor sunuz. Adam def olup gitmesi gerekenlerden tesbih yapsak, imamesi olur. Neyi, nasıl izliyor sunuz? Ne aşkmış arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Konumuz Belhanda değil ama hala araya sokuşturuyor sunuz. Adam def olup gitmesi gerekenlerden tesbih yapsak, imamesi olur. Neyi, nasıl izliyor sunuz? Ne aşkmış arkadaş

Alıntıları Göster
    Okuduğunu anlayamıyor musun? Ben isteğimi değil düşündüğümü söylüyorum.

Terim belhanda yı kesmeyecek. Sebebi ne dersen mantıklı bir cevap veremem. Kimse de veremez.

Yazmadan önce anlamaya çalış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Fatih hoca basın toplantısında lakayıt oynayan futbolculara çok sinirlendi. Açık açık maç seçen oyuncularla Ocak ayında yolların ayrılacağını söyledi.

Galatasaray'a sadece Avrupa maçlarında oynamak için gelen futbolcular yerine biraz daha genç ve başarıya aç futbolculara yönelmemiz gerekiyor. Fatih hoca da durumun farkında olduğunu gösterdi. Takım öyle veya böyle düzelecektir. İçinizi ferah tutun.
    Pardonda hoca neyi gördü acaba! (Sonuna kadar Fatih Terimciyim bu arada)
    Amaa hoca sadece laf cambazlığı yapıyor. Gence yönelmemiz lazım başarıya aç vs. Bugün Taylan Antalyalı Selcugun yerinde babalar gibi oynar. Gence genç, başarıya açsa aç. Geçen sene oynadığı takım Erzurumspor. Dünkü maçımız lig sonuncusuyla, bu maçta oynamayacak da ne zaman oynayacak bu adam.
    Sonra Emre Mor, dakika 86 oluyor her maç oyuna sokuyor. Emre gibi bir oyuncu sadece 4 dakika mı oynatılır. Genç işte, hemde kendini ispatlamak zorunda.

Dünkü maçta lakayıt ariyorsa tüm kadroyu satması gerekir. (Muslera Nzonzi Andone) sadece bu 3 ü ciddi oynuyor.
    Getirdiği 2 stoper lakayitin lakayıtini oynuyorlar her maç. 10 numarayı verdiği arap sanki hali saha oynuyor. Babel zaten ayrı bir alem. Say say bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 6 Ekim 2019; 2:32:15 >

• Dinamith D kullanıcısına yanıt
    2 toplantıda takımın rezil olduğunu anladı hatta Sezon başından beri rezil olduğunu biliyor bunun sonucu Terim değil oyuncuların yorgun ve fizik olarak yetersiz olmaları bakıyorum kadroda +30 5-6 oyuncu var dedim hızlı futbolu unut öylede çıktı hee +30 olan kağnı arabası kaplumbağa olcak diye bir şey futbol bırakma yaşı önceden 35 ti şimdi 40 lara dayandı sebebi kendine bakarsan iyi sonuç alırsın olay bundan ibaret bu takımın geçen senede kondisyonu düşüktü koşmuyordu pres yapmıyordu sonra İtalyan kondisyoner geldi de toparladılar bu kondisyon olayı bir an önce çözülüp herkesin koşması lazım.

Hoca bence şaşkın bu kadar kötü performans beklemiyordu bide Onyekuru ve Ndiaye gidince bir şey daha Mariano ve Nagatomo nun pili bittiği için oyunun bu kadar kötü yavaş olmasının sebebidir geçen sezonda iyi top oynamadık lakin gol atıyorduk en azından ataklar ve gol pozisyonları oluyordu bu sene yokları oynuyoruz Hoca kısacası şunu diyor:Ocak a kadar sabır edin oyun planı ve taktik oturacak oturmazsa eğer sistemi bozan topçular var bunları ya listeden silcem ya da sezon sonuna kadar kescem inşallah doğru anlamışımdır.

Devre arasında 1 tane dbblingi güçliü kanat 1 tanede bek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Babel'den memnunmu Galatasaray taraftarı?

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bitik Selçuk'la sözleşme imzalatıp, sonra onu ilk 11'de sahaya sürüp, sonra da futbolculardan şikayetçi olan Terim kadar kafamız karışık bu konuda hocam

Elimizde el freni kanat Feghouli varken, ikinci bir el freni kanat alıp, kanatları komple işlemez hale getirmemizden Terim dışında memnun olan yoktur herhalde. İlk onun transferini istemiş diyorlardı. Forvet, forvet arkası falanda oynatırım diye düşünmüştür. Sever öyle alakasız işleri. Yanlız adamlar tef çalıp, Terim'i oynatmaya başladı o kötü oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Falcao oynamamasına rağmen maç başı prim aldı

Falcaonun 1 gol maliyeti milyon euroya gelecek.
    Fikret Orman'a paralar nerde diye sormayıp Falcao'nun alacağı parayla daha çok ilgilendiğiniz için bu haldesiniz. Beşiktaş'ın ciddi ciddi küme düşme tehlikesi yaşayabileceği sezonda Falcao'nun maaşından önce konuşmanız gereken daha önemli şeyler yok mu?

• Belhanda-Babel-Fegh üçlüsünü kadrodan kesene kadar maç izlemek yok.

Taylan, Emre Mor, Yunus bu maçta oynamıyorsa sorun var demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Fikret Orman'a paralar nerde diye sormayıp Falcao'nun alacağı parayla daha çok ilgilendiğiniz için bu haldesiniz. Beşiktaş'ın ciddi ciddi küme düşme tehlikesi yaşayabileceği sezonda Falcao'nun maaşından önce konuşmanız gereken daha önemli şeyler yok mu?

Alıntıları Göster
    Sanki bizim takım birkaç haftaya küme düşme potasında sürünmeyecekmiş gibi bu şekilde niye gider yapıyorsan millete!

Maçı izlemedim ve iyi ki izlememişim diyorum.PSG maçının ertesi günü bu maç seçen eyt mağduru sürü ve yaşlanmanın getirdiği korku karakterini yerle yeksan etmiş bitik şahsı muhteremin olduğu takımın o maçta ki mücadele gücünün fazla abartıldığını,bu GB maçında yine aynı tas aynı hamam devam edileceğini yazmıştım ve sosyal medyada okuduğum yorumlara göre de yanılmamışım.Böyle yürüyerek sağa sola kaleciye paslaşarak maçları oynayan gamsız dedeler sürüsü ve diğer ismi lazım değil ve çetesi defolup gitmezse sezon başından beridir dile getirdiğim ve yukarıda alıntı yaptığım arkadaşa da espri yollu yazdığım mesajın içeriğinin maalesef gerçek olacağını da göreceğiz büyük ihtimalle!

• quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Alıntıları Göster
    Aradaki puan farki mac fazlasiyla 5, daha 7. haftadayiz rakibe carptirip attiginiz 3 gol olmasa simdi kacinci siradaydiniz bi onu dusun her seyden once :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Belhanda-Babel-Fegh üçlüsünü kadrodan kesene kadar maç izlemek yok.

Taylan, Emre Mor, Yunus bu maçta oynamıyorsa sorun var demektir.
    Hocam Babel daha bu yıl geldi belhanda ve feghuli efendiler gibi yıllarca bu takımda olup gram ilerlemeyen adamlar değil. Bunların arasında en kazanabileceğimiz babel 4-4-2'nin sol forveti olmalı sağda da Falcao
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

prensi belhandayı keser mi dersin?

Alıntıları Göster
    Birilerini keser ama kimler bilmiyorum
  • Jimmy ne kadar istekliydi, ne kadar umut vermişti hepimize ama formsuz Feghouli oynasın diye adamı kesti şimdi sıradan bir oyuncu oldu.

Emre Mor hepimizin istediği hızlı kanat olur derken bencillik abidesi Babel e kurban etti onu da.

Takım lakayt oynuyorsa bunun sebebi oyunculardan çok hocanın bunu gördüğü halde göz yummasi.

Resmen Beşiktaş in 3. yılını yaşıyoruz. Sezon sonu ayrılacağını bilen Şenol Güneş ten farkı kalmamış terimin.

Allah'tan bu sene şampiyon olacak takım 69 puanları zor bulacak ta hala bir şansımız var toparlamak için.

• Benim bildiğim Terim bu maçtan sonra çok radikal kararlar alır. Gider Nzonzi'yi keser, Taylan'ı ve Adem'i de kadro dışı bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre0721

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bende diyorum ki Galatasaray zamanında yapmış bişeyler başarmış bukadar kredisi de olsun. Siz ne halt ettiniz ne kattınız bu ülkeye de gelip Galatasarayı yargılıyorsun????

• 
Sayfa: önceki 24662467246824692470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.