Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24682469247024712472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: walt09

Sanki bizim takım birkaç haftaya küme düşme potasında sürünmeyecekmiş gibi bu şekilde niye gider yapıyorsan millete!

Maçı izlemedim ve iyi ki izlememişim diyorum.PSG maçının ertesi günü bu maç seçen eyt mağduru sürü ve yaşlanmanın getirdiği korku karakterini yerle yeksan etmiş bitik şahsı muhteremin olduğu takımın o maçta ki mücadele gücünün fazla abartıldığını,bu GB maçında yine aynı tas aynı hamam devam edileceğini yazmıştım ve sosyal medyada okuduğum yorumlara göre de yanılmamışım.Böyle yürüyerek sağa sola kaleciye paslaşarak maçları oynayan gamsız dedeler sürüsü ve diğer ismi lazım değil ve çetesi defolup gitmezse sezon başından beridir dile getirdiğim ve yukarıda alıntı yaptığım arkadaşa da espri yollu yazdığım mesajın içeriğinin maalesef gerçek olacağını da göreceğiz büyük ihtimalle!

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum hangi takımı tutuyorsun ama Galatasaray'ın küme düşme potasının oralara düşeceğini düşünüyorsan bi yüzünü yıkayıp gelmeni tavsiye ediyorum

Senelerdir aynı şeyleri yaşıyoruz hala kimse akıllanmadı, klasik Terim Galatasaray'ı. İlk 10 hafta yatar son 10 hafta şampiyonluk modunu açar, aradaki haftalar da ortalama oyun oynar.

Kaldı ki kendi rezil durumunu bırakıp Falcao'nun maaşının üzerinden laf sokmaya çalışan Beşiktaşlılarla nerde olsa dalga geçilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin torun sevme zamanın hoca ne işin var artık gs de sal şu takımı bizde rahatlıyalım sende artık
  • Belhanda konusunda hep kararsızdım. Kızdığım çok oldu. Ama onsun olmuyor dediğim de çok oldu. Yok bitti artık. Terbiyesiz, umursamaz, vurdum duymaz, formamıza yakışmayan bir oyuncudur. Tarihimizin en kötü 10 numara pozisyonunda oynanan oyuncudur. 8 veya 6 oynuyorsa aynı şekilde söylediklerim geçerlidir.

Ama haftalardır sahada yürürken, hiç bir halta yaramazken devamlı 11 oynatan hoca daha da suçludur. Nasıl ki Babel ruhsuzunu 90 dakika seyredip emre mor u son 4 dakika alan hoca esas suçluysa.

Taylan, Ömer Bayram varken leş şelçuku oytanan hoca esas suçludur.

Bunların anlamı ve açıklaması yok. Bence hoca Alzaymır falan oldu. Geçen hafta kim sahada yürüdü, kim leş, kim çöp hatırlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Sezon başı babel, jimmy ve adem le olmaz dediğimde bu isimleri yere göğe sığdıramayanlar vardı.

Marcao ve luyindama hayranlarını, bu ikiliyi a sınıfı stoper kategorisine sokan arkadaşları hiç saymıyorum bile.

Terim 2 sezondur tudor un kurduğu takımın ekmeğini yedi.

2 sezondur ozan kabak hariç tudor un yaptırdığı transferler satılıp kaynak oluşturuldu.

Geldiğinden beri alınan hangi oyuncuyu en azından aldığımız ücrete satabiliriz.

Defansın yükünü fernando çekiyormuş. Nzonzi de iyi ama top kullanmada iyi. Fernando gibi sert bir oyuncu değil. O yüzden daha kırılgan kaldı defans hattı.

Bir de tudor sezonu erken açtı tempolu futbolun sebebi bu diyen arkadaşlar vardı 7. hafta bitti ortada tempo falan yok olmazda.

Çok bilen arkadaşlara selam olsun
    Belhamdaya laf getirmemek için herkesi gömmüş hatta nzonziyi bile

Bu adam Fenerli herkes biliyor inadına buraya yazıyor ya

• Taylanı felan geçtim de Atalay babacan artık direk 11 başlamalı. Atalayda cok iyi kumaş var. Hayır bu fatih hoca tamam düşünemedi selcuku koydu ulan teknik ekipte bir tane adam yokmu diyecek hoca selcuk sene sonu bırakıcak yürüyecek hali yok gel biz genç kazanalım oraya atalayı koyalım Taylanı koyalım. Yok abi ya hata yapar insan ama göz göre göre de hata yapılmaz be kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de kimse futbol oynamazken, ve bir takım aleyhine hiç hakem hatası yokken ve lehine hakem hataları olurken biz oyun oynamadık hakem penaltıyı vermediyse vermesin diyemeyiz. Oyun oynammak başka bir şey saha hakkın olan pozisyonun verilmesi başka..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Fatih hoca basın toplantısında lakayıt oynayan futbolculara çok sinirlendi. Açık açık maç seçen oyuncularla Ocak ayında yolların ayrılacağını söyledi.

Galatasaray'a sadece Avrupa maçlarında oynamak için gelen futbolcular yerine biraz daha genç ve başarıya aç futbolculara yönelmemiz gerekiyor. Fatih hoca da durumun farkında olduğunu gösterdi. Takım öyle veya böyle düzelecektir. İçinizi ferah tutun.
    Biraz geç fark etmedimi hoca ???

Biz burda 1 aydan fazladır söylüyoruz olmaz bu oyuncularla diye ama hoca inat etti

• quote:

Orijinalden alıntı: intwine

Son 3-4 maçın en iyilerinden olan Seri kesik yiyor, lig başından beri yokları oynayan Nagatomo, Mariano hatta Babel her maç 11 başlıyor, bunun sebebi nedir hocam? Söz konusu oyuncunun dinlenmesi ise çok daha kötü durumda olan oyuncular neden dinlendirilmiyor? Takımda dinamizm eksik ve gayet de dinamizm katabilecek Emre Mor, Şener, Ömer, Taylan, Andone, Seri ligde neden bu kadar az süre alıyorlar veya hiç almıyorlar? Dünkü açıklamaları da facia benim için, yeni mi anladık hoca bazı şeyleri?
    Babel i sol açık oynatırsan katkısı olur. Hem kanat olarak hemde top tutan adam olarak.. Ama adamı ikinci santrafora çekersen o katkı gittikçe azalır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nil2014

Terim kendini keser Belhandayı kesmez. Belhanda maskeyle önünü bile göremezken kesmedi
    O konuda bende çok kızıyorum.. İnş bu sefer kesilmesi gerekenler kesilir..
  • Mustafa Kapı nın fenerbahçeli olduğu doğru mu? Eğer öyle ise bence hiç üzerinde durulmadan yollansın.. Oyuncu yetiştirip adamlara hediye etmeyelim..
  • mourinho hazır boşta o gelse fatih terim yönetime geçse güzel olmaz mı? hem karakter olarak Türkiyeye çok uygun biri bizim lige bir yabancı dokunuşu da lazım çok memleket ligi içe kapanık bir lige döndü, başarısızlıkta cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Mustafa Kapı nın fenerbahçeli olduğu doğru mu? Eğer öyle ise bence hiç üzerinde durulmadan yollansın.. Oyuncu yetiştirip adamlara hediye etmeyelim..
    Yanlış düşünüyorsun hocam. Fenerli bile olsa biz parlatıp satalım avrupaya sonra isterse gitsin fenere fark etmez. Zaten bu adam olacak da bizde olmaz gider başka takımda olur kazanacağımız paradan oluruz boş yere. Ki bence uydurma haberdir.

• Fatih Terim den sonra güzel günler göreceğine inanan taraftarlar bjk taraftarının Güneşten sonra gördüğü güzel günlere özenen taraftar gurubudur.
  • quote:

Mustafa Kapı nın fenerbahçeli olduğu doğru mu? Eğer öyle ise bence hiç üzerinde durulmadan yollansın.. Oyuncu yetiştirip adamlara hediye etmeyelim..
    Fenerliymiş hocam bana kalsa 1 dk tutmam futbol hayatını bitiririm bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Yanlış düşünüyorsun hocam. Fenerli bile olsa biz parlatıp satalım avrupaya sonra isterse gitsin fenere fark etmez. Zaten bu adam olacak da bizde olmaz gider başka takımda olur kazanacağımız paradan oluruz boş yere. Ki bence uydurma haberdir.

Alıntıları Göster
    emre belözoğlu örneği ortada.. hiç para kazanamadık, birde beş sene üst üste şampiyon olacakken o oyuncu sayesinde şampiyonluğu taraftarı olduğu kulübe verdik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtrameBOY27 -- 6 Ekim 2019; 10:54:42 >
  • O kadar berbat ki takım, verilmeyen penaltı bile konuşulmuyor hiç.

• Hoca da biraz adalet duygusu olsa belhanda mariano nagatomo Babel feguili yi kesip gençleri oynatırdı .

Zaten hocanın adaletinin bittiğini linnesi kadro dışı bırakırken anladım

Dün maçı dikkatli izleyin , nzonzi ve donk u focuslanın. Sanki böyle takım içinde sorunlar , memnun olunmayan şeyler varmış gibi bu iki oyuncunun yüzü aşırı asık ve mutsuzlardı

Takımın bulunduğu halden hiç memnun değiller gibi . Ama onların haricinde diğer tüm futbolcular vurdum duymaz takılıyor

• quote:

emre belözoğlu örneği ortada.. hiç para kazanamadık, birde beş sene üst üste şampiyon olacakken o oyuncu sayesinde şampiyonluğu taraftarı olduğu kulübe verdik..

Alıntıları Göster
    Aynen hocam haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

O kadar berbat ki takım, verilmeyen penaltı bile konuşulmuyor hiç.
    konuşulmalı.. herkes berbat bir biz güzel futbol sevdalısı olduk.. fener aleyhine hiç kara yok aksine lehine tonlarca.. bizim hep aleyhimize.. şampiyonluk yarışı aramızda geçecek..
  • Bu kadro nasıl olur sizce? Bunu denemek lazım.
    Şener ile Emre mor da değişebilir.

Falcao andone

Ömer Atalay nzonzi seri Şener

Marcao donk lyindama

MUSLERA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 6 Ekim 2019; 10:59:27 >
  • 
Sayfa: önceki 24682469247024712472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.