Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24672468246924702471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nil2014

Benim bildiğim Terim bu maçtan sonra çok radikal kararlar alır. Gider Nzonzi'yi keser, Taylan'ı ve Adem'i de kadro dışı bırakır.
    bende ondan korkuyorum.. leminayıda yollayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımda acayip bi disiplin zafiyeti oluştu o yüzden birilerinin kesilmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lemina, Falcao ve Seri'yi bir arada doğru düzgün izleyebilseydik.

• Muslera nzonzi lyindama lemina Falcao ve andone bunların haricinde herkes sanki Bi rahat Bi lakayit olsada olur olmasada olur ay sonu gelsin maaşı alalım kafasında. Kesiceksin hocam artık. İstesekte istemesekte Emre mor bu takımda muslera nzonzi gibi direk yazılmalı. O olmayınca hareket yok takımda net. Babelin yerine çift forvet andoneyi koyabiliriz bir müddet. Yani biseyler denenmeli. Koy oynat yunusu abi solda hata yaparsa o yapsın 33 lük babel değil. Babel hata yapmıcak abicim bir dünya para alıyor hele o hatayı şlde hiç yapmıcak. 1 değil 2 değil yetti artık. Burası diğer takımlara benzemez gol atmadan bişey yapmadan maaşımı alıp gideyim sonra monaco ya gidip gol show yapayım bknz slimani, Van persie böyle bir dünya yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 6 Ekim 2019; 9:10:59 >
  • Fatih Terim yine yeniden her başarısızlık sonrası olduğu gibi faturayı kendisi hariç herkese keser.

Haftaya daha berbat bir kadro izlemeye hazır olun.
    Yeniden rotasyon geliyor.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    kadrodaki kalas ve futbolun terk-i diyar eylediği Terim'e bakarsak eli ayağı düzgün ve elde patlamayan 2-3 topçudan birisi.

Sezon başında söyledik Terim gelsin başkanımız olsun ama TD olmasın diye. Knedi kudugu kadroyu dahi oynatamayacak, dsiplin sorunlarının oldugu vasat takım olmusuz

Son 5 maçta 2 gol atabilmişiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 6 Ekim 2019; 9:21:59 >
  • Kusura bakmayın ama takım çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her puan kaybında hakem konuşmadan edemiyor. Yok perşembe günü Avrupa Ligi maçı yönetmiş, bu maç için başka hakem mi yokmuş... Bu maçın ardından hakem konuşmak kadar yersiz bir şey olamaz benim gözümde. Bu maçta puan kaybının bir numaralı sebebi kendisidir. Emre Mor, Taylan, Ömer, Şener gibi isimler oynamalı artık.

• Turkiye'de futbolun gelismemesinin tek neden sıgınılan bahaneler. Hakem, penaltı, mac gunu, mac sayisi sacma sapan bahaneler. Futbol denen bir sey yok ama kaybedilmenin nedeni hep farklı seyler. Taraftar kitlesi de koyun gibi gidiyor bu bahanelerin pesinden.

Benim iddiam su ki terim'in gelmesi gerekli olabilirdi fakat tudor'un gonderilmesi cok yanlıştı. Terim ile bir gelecek kuramayiz fakat tudor ile kurabilirdik.

Puan istatistigi olarak cok merak ediyorum tudor ile terim'in ne kadar farkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

prensi belhandayı keser mi dersin?

Alıntıları Göster
    Bu takimda eli ayagi düzgün, izlenebilir bir futbol bekliyorsan kesilecekler listesinin başına belhanda gamsizini koyacaksın. Yoksa yönetim terimi kesecek. Adamin hicbir meziyeti yok, asist yapamaz, pres yapamaz, top kaptirma konusunda zaten liderligi kimseye birakmiyor, futbol adına sahada hicbir dogru hareketi yok.
    Ayrica terim toplantida yonetime hakemlere ve futbolculara giydirdi, inat ettigi anlamsiz kadro secimleri konusunda ise yüzeysel bir şekilde kendine dokundurdu. Ben yaptiysam dogrudur inadi bu rezil futbolun sebebi, bakalim bunu gorebilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 6 Ekim 2019; 10:4:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Aradaki puan farki mac fazlasiyla 5, daha 7. haftadayiz rakibe carptirip attiginiz 3 gol olmasa simdi kacinci siradaydiniz bi onu dusun her seyden once :)

Alıntıları Göster
    Tuttuğun takım şuan 5 puan ile düşme hattında sende onu bi düşün sonra gel buraya yaz

• Benim kanaatim.. Mariano, nagatomo ve feghouli kesik yiyecek.. belki belhada da yiyebilir..
  • Basın toplantisinda Ocak i bekelyin diyor şaka gibi.bitmedi agustosu Ocak ı 2 yildir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Her puan kaybında hakem konuşmadan edemiyor. Yok perşembe günü Avrupa Ligi maçı yönetmiş, bu maç için başka hakem mi yokmuş... Bu maçın ardından hakem konuşmak kadar yersiz bir şey olamaz benim gözümde. Bu maçta puan kaybının bir numaralı sebebi kendisidir. Emre Mor, Taylan, Ömer, Şener gibi isimler oynamalı artık.

Hakem konusunda haksız değil ve tüm suçu hakeme atmadı terim.. Suç futbolculardq diyor kaldık Chelsea bile nasıl yolladı mourinhoyu biliyoruz. Benim anladığım ocak ayında mariano nagatomo fegouli belhanda Selçuk gibi oyuncular şutlanır çünkü sanki yalancı performans gösterip devam ettiğim isimler var benzeri konuştu bunlarda direk belhanda fegouli mariano akla geliyor.. Devre arası bunlarla yol ayrılsa çokta güç kaybetmeyiz aksine güçleniriz yeter ki oynamasınlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Hocam Babel daha bu yıl geldi belhanda ve feghuli efendiler gibi yıllarca bu takımda olup gram ilerlemeyen adamlar değil. Bunların arasında en kazanabileceğimiz babel 4-4-2'nin sol forveti olmalı sağda da Falcao

Alıntıları Göster
    Yanında bomboş duran adama pas atmayan Babel'i mi kazanacağız? 33 yaşına girecek oyuncu yerine Emre Mor'u izlemeyi tercih ederim.

Onyekuru gibi bir örnek var karşımızda, Emre yüzünden puan kaybetsek bile bir yerden sonra kazanacağımızı düşünüyorum.Gerçi Emre oynamasa da puan alamıyoruz ya neyse.

• Fatih Terim'in konuşmalarından anladığım alt yapıdan bir kaç oyuncu oynatabilir, muhtemelen ciddi bir revizyon gelecek.

• Son 3-4 maçın en iyilerinden olan Seri kesik yiyor, lig başından beri yokları oynayan Nagatomo, Mariano hatta Babel her maç 11 başlıyor, bunun sebebi nedir hocam? Söz konusu oyuncunun dinlenmesi ise çok daha kötü durumda olan oyuncular neden dinlendirilmiyor? Takımda dinamizm eksik ve gayet de dinamizm katabilecek Emre Mor, Şener, Ömer, Taylan, Andone, Seri ligde neden bu kadar az süre alıyorlar veya hiç almıyorlar? Dünkü açıklamaları da facia benim için, yeni mi anladık hoca bazı şeyleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Basın toplantisinda Ocak i bekelyin diyor şaka gibi.bitmedi agustosu Ocak ı 2 yildir
    Terim hiç bir zaman futbolcu konusunda başarılı değildir. Yönetim futbolcuyu alacak al oynat diyecek yoksa bu kadroda mariano nagatomo selçuk belhanda nasıl oynuyor?? Geçen sene yedi cihan biliyordu bu 3lü ne oynarsa takım oydu bu sene onlara Babel eklendi

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Terim kendini keser Belhandayı kesmez. Belhanda maskeyle önünü bile göremezken kesmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Aradaki puan farki mac fazlasiyla 5, daha 7. haftadayiz rakibe carptirip attiginiz 3 gol olmasa simdi kacinci siradaydiniz bi onu dusun her seyden once :)

Alıntıları Göster
    Beşiktaş'ın hakem yardımı olmadan herhangi bir maçtan puan alması mucize, geçen seneki Fenerbahçe'den kötü oynayan hatta oyun moyun oynamayan bir Beşiktaş var.

Beşiktaşlılar Falcao' un maaş muhabbetini yapacak durumda değiller, maçlarınızı izlemiyorsun sanırım şu Beşiktaş'ın ilk yarıyı ilk 10'da bitirme ihtimali yok.

7 değil 17.haftada da tablo değişmeyecek. Falcao falan diyip rakibe malzeme vermeye devam edin o zaman ne diyim

• 
Sayfa: önceki 24672468246924702471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.