Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19481949195019511952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestro725

bu haberin dogrulugu nedir arkadaşlar.
    Yok ya sanmam öyle şey mi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLLge SS kullanıcısına yanıt
    archdark kullanıcısına yanıt
    "buradaki kasıt "kiralık sözleşmesi sona erer" şeklindedir."

Nereden biliyorsun kardeşim kastı? Haberde alalen "Serbest kalır" yazmıyor mu? Sen niye "Yanlış demişlerdir ya" diye adamları kurtarmaya çalışıyorsun? Çok basit bir şey yazıyor haberde, serbest kalır. Sırf rakiple dalga geçeceğim diye kolpa haberleri savunmaya kalkıyorsunuz. Sonra fenerlisi gelip 7.5m alıyormuş Falcao deyince siz de onla uğraşıyorsunuz. Kendinizde hiç hata yok değil mi?

Sonda yaptığı zekama aşağılamandan dolayı şikayet ettim. Şu forumda senin gibi terbiyesizlik yapanları çok şikayet ettim, yönetim sağ olsun güzel çalışıyor, cezalı olduğunuz sürede keşke yaptığınız yanlışı da düşünüp düzeltseniz şu hareketlerinizi ama nerede...

@archdark

Yöneticilerin zimmetine bir şey geçirme gibi durum söz konusu olamaz. Paralar nerede söyleyeyim. Her sezon üç büyükler şampiyonlar ligine gitmedikleri takdirde €20 ilâ €30m arası zarar ediyor. Bunun birçok sebebi var, ama büyük parçası borçların faizlerinin ödenememesi ve hali hazırda muaccel borçlar. GS şampiyon oldu iki sene, ne kadar kâr açıkladı? "€5m" değil mi? Bu şu demek, €35m şampiyonlar ligi geliriniz olmasa, sizin de borcunuz artacaktı. Yoksa Fikret Başkana edilen laflar tamamen haksızlık. Ben kendisini çok başarılı buluyorum, tek hatası 2. şampiyonlukta güç zehirlenmesi yaşadı Pepeler, Negredolar ile kendimizi batırcak maaş yükünün altına girdik. Şampiyon olamayınca da acayip zarar açıkladık, maaş ödemek zorlaştı. Şimdi GS şampiyon olamazsa aynı duruma gelecek. Bu demek değil ki M. Cengiz kötü başkan, hayır, şampiyonlar ligi çok kritik. Gidemeyen takım borç açıklıyor. Bunun önünü almak mümkün değil. Aslında geçmişte de bu böyleydi, ama Başkanlar şeffaf değildi, duymuyorduk, borç artıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiuser -- 10 Eylül 2019; 14:37:24 >

• linnes
  • Şu adamı harcadıkları için taraftarı olduğum klüpten utanıyorum.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Bende saçma sapan nedenden 1 hafta cezalıydım. Herşeye ceza vermek dışında forumu toplama derdi yok kimsenin.
    Bas cezayı gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Bu mesaj silindi.
    Valla gs kesin yapmamış ondan eminim çünkü o kapasite yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

linnes
    Fatih terimi bu adama yaptıkları yüzünden hiçbir zaman affetmicem. Resmen tiksiniyorum şu an .

2 tane dede dururken gidip genç bir oyuncunun futbol hayatını bitirmek tam da ft ye yakışır bir hareket .

Tamam hocayı yeri geldi çok savunduk ama bu hareketin savunulacak bir yanı yok . Aşırı üzülüyorum . Linnes git Avrupa’ya kardeşim kurtar kendini bu egolu teknik ekipten .

• belhanda ve jimmy antremanlara katılmış.ama lamina katılmamış.acaba nzonzi ile babel yetişirmi ki kasımpaşa maçına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Fatih terimi bu adama yaptıkları yüzünden hiçbir zaman affetmicem. Resmen tiksiniyorum şu an .

2 tane dede dururken gidip genç bir oyuncunun futbol hayatını bitirmek tam da ft ye yakışır bir hareket .

Tamam hocayı yeri geldi çok savunduk ama bu hareketin savunulacak bir yanı yok . Aşırı üzülüyorum . Linnes git Avrupa’ya kardeşim kurtar kendini bu egolu teknik ekipten .

Alıntıları Göster
    hoca ilk 11 e yeterli görmüyor linnesi nedense.hazırlık maçlarında bile az süre verdi.bende üzülüyorum linnese ama yapabilcek bir şey yok gibi.naga gitmeyince linnese kaldı ihale

• atiuser A kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 sene Şampiyonluk ve Şampiyonlar ligi, bir sene de Şampiyonlar liginde başarı Demba Ba, Atınç, Ersan, Cenk Marcelo gibi cok iyi satışlar yapıldı. Gelen oyunculara öyle aman aman bonservis de verilmedi. Şampiyonlar Ligine gidememek büyük bir etken buna lafim yok ama bu gelirlerin erimesinde sadece Şampiyonlar ligine gidememek degil açıklanmayan giderlerin de çok etkisi var. Çok tanımam takip etmem ama bir bakın Umut Güner ile ilgili taraftarlarınız neler demiş istifa blöfünde Ali Naibiyi nasıl desteklemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archdark -- 10 Eylül 2019; 15:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaza121212

Yok ya sanmam öyle şey mi olur..

Alıntıları Göster
    aynen varmış böyle bir olay yeni bir kuralmış.adem girer falcao yerine 2.yarı
  • zaza121212 Z kullanıcısına yanıt
    Öyle. Kartlar geçerli. Hatta bi ara arda turan cezasını çeksin diye başka bi lige kiralanacak gibi bişeyler döndüydü. Başakşehirde aldığı ceza.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Alıntıları Göster
    Ne nagayi ne marianoyu severim ama linnesin onlardan aman aman farkı yok genç diyemi haksizlik yapıldı.Bi türlü anlam veremedim linnes aşkına taraftarin

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Ne nagayi ne marianoyu severim ama linnesin onlardan aman aman farkı yok genç diyemi haksizlik yapıldı.Bi türlü anlam veremedim linnes aşkına taraftarin

Alıntıları Göster
    2 sine göre daha tempolu.bir sakatlık olsa ömer bayram şener ve kalıyor.linnes donk gibi bir jokerimizdi.ama talihsizlik oldu.
  • Andone'nin cezalı olması çok saçma fifa kurallariyla alakaliymis sanirim madem başka turnuvada baska ligde çekilebiliyor ceza milli takımda cekseydi ne lan bu

• Andone olayını neden bu kadar abarttınız kural neyse odur bizim için kural mı değişecek hepi topu 1 maç.

• Lemina neden yoktu bilen var mı?

• Banım kalktı bundan sonra da daha hiç uğraşmam anca 1-2 değerlendirme yazar çıkarım , sinir hastası oldum adminler yüzünden.Çıkarım ve hakaret arasındaki farkı anlamayıp ceza yazan bir adminimiz var.Objektif olacağım fenerli , beşiktaşlı adminlere yaranacağım ayağına saçma sapan cezalar veriyor buradaki insanlara.Yıllardır düzgün galatasaraylı bir adminimiz olmadı , anca objektiflik ayağına 1 haftadan kendi taraftarına cezayı basıyor buradakiler.İnsanları forumdan soğuttunuz artık futbol forumunda kimse kalmayınca kendi kendinize kesersiniz cezaları

• Arkadaşlar futbol bölümünü bırakıyorum artık . Bu düşünce yapısı ve bu yönetimsel sıkıntılar ile bu konuda daha fazla durmanın bir manası olmadığına kanaat getirdim . Forum da belli başlı şeyler düzelmedikçe de gelmeyi düşünmüyorum buraya .

Resmen şu son 1 haftada forumda bir kıyım oldu ama bu kıyımın büyük çoğunluğu bizim taraftarımızdan oldu .

Alın görün forumun halini, girip de mesaj yazan bile yok artık siz böyle bir forum mu istiyorsunuz sayın yönetici ekibi???

İnsanları burda kutuplaştıran kişiler hala dolaşırken , haksız yere büsbütün kişiye ceza kesmenize kesinlikle katılmıyor ve açıkça burada eleştiriyorum . Bu yazdıklarımdan sonra da yüksek ihtimalle uzun süreli bir cezaya çarptırılıcam ama daha fazla susmak istemedim . Zaten son yazım burada ki .

Ayrı bir konuya da değinmek istiyorum . Destek ekibini kim yönetiyorsa bu o kişiler ile alakalı . Destek ekibi hiçbir şekilde ilgilenmiyor ve tatmin edici cevaplar alamıyoruz .

Bu sorunlar böyle devam ettikçe bu forum daha çok üye kaybeder .
    Biz senelerdir fenerliso isimli adminimizden dert yanarken , ne yazık ki yeni adminimiz de bu sefer her şikayete ceza keser oldu . Lütfen adaletli olun .

• 
Sayfa: önceki 19481949195019511952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.