Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
87.485
Cevap
114
Favori
2.183.528
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    234 Mesaj
    şu belhanda'yı satıp maaşını direk marchisio'ya versek muazzam olur. ama kim alır 8,5 numarayı,hangi keriz bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yarbay
    7730 Mesaj
    Dönen muhabbete bak. Ne ara kendi futbolcumuzdan bu kadar nefret eder duruma geldik

Terim geçen sezon belhanda dan memnunum dedi; burada ki arkadaşlar satmak için övüyor dedi.

Dün akşam emre yi belhanda nın yerine almadık, milli takımda da farklı pozisyonlarda oynattım dedi. Hala buradaki muhabbet değişmedi.

Herhalde terim in beyanı esastır. Memnunsa oynatır değilse oynatmaz. Burada da bize saygı duyup izlemek düşer.

Eleştirmek ayrı şey, hakaret etmek ayrı şey. İkisini birbirinden ayırdığımız zaman belli bir olgunluğa ulaşmış oluruz.

Ekleme; belki satılacak isim belhanda dır. Giderse beğenen, beğenmeyen herkes rahat bir nefes alır. Bizde bu boş muhabetten kurtuluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 20 Ağustos 2018; 11:25:33 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: vartoluu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    o da mümkün..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Olivier17

şu belhanda'yı satıp maaşını direk marchisio'ya versek muazzam olur. ama kim alır 8,5 numarayı,hangi keriz bilemem.
    Galatasaray’a keriz dediğinin farkındasın sanırım böyle bir oyuncuyu aldığı ve 3.5 maaş verdiği için, gerçi siz oyuncu gömeceğim diye kendi kulübünüze de hakaret ederseniz.

Orijinalden alıntı: maicole

Galatasaray’a keriz dediğinin farkındasın sanırım böyle bir oyuncuyu aldığı ve 3.5 maaş verdiği için, gerçi siz oyuncu gömeceğim diye kendi kulübünüze de hakaret ederseniz.

Alıntıları Göster
    dursun gibi başkanı olan bir kulüp o tip bir adama para döker

Orijinalden alıntı: finitura

merhaba arkadaşlar seksenlerin başından beri maçlara giderim bu sene ilk maç güzel olur diye gittim stat tam dolu değildi lısmen boşluklar vardı aynı şekilde göztepe'ye ayrılan kısımda dolu değildi(geçen sene tam dolu idi) bizim seyirciye bir hal olmuş takıma bir katkısı yok gruplaşma var güney kendi sevdasındakuzey kendi sevdasında maça ortak olmaya çalışan tek yer 417 416 ve 415 doğu kısaca sizin anlayacağınız ilk hafta benim açımdan geçer not almadı
    geçen sene seyirci ile bir atmosfer yaratım şampiyon olmuştuk bu sene bu ambiyans sağlanmassa işimiz zor
    saygılar
    Gruplasmayi bilmem ama bayram nedeni ile kombine sahiplerinin çoğu tatile gitmişlerdir o yüzden 35000 kişi vardı dün genede az rakam değil.

|
    |

İki kelimenizden biri Belhanda Çoluk çocuk olan biziz.

Forumda 3 4 kişi var böyle nasıl çıkar ilişkiniz var bu adamla anlamadım.

|
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İyi forumlar arkadaşlar. Öncelikle ilk haftalar olması dolayısıyla takımın bu performansı yerden yere vuracak kadar kötü değildi. İlerleyen haftalarda yeni transferlerin de katılmasıyla takım oturacaktır.

Değinmek istediğim 2 tane oyuncu var. Fernando ve Maicon. Fernando gerçekten çok zeki ve kaliteli bir futbolcu. Oyunu kesinlikle ezbere oynamıyor. Yaptığı her hamlenin oyuna olumlu yönde katkısı var. Yanına Ndiaye gelince onun yükünü kesinlikle azaltıcaktır ve Fernandonun kendisini daha çok göstermesini sağlayacaktır. Ancak Donk bu takımın oyuncusu değil kimse kendini kandırmasın yaptığı tek iş geri pas yapmak. Sorumluluk aldığını hiç görmedim. Koşmayan rahat bir oyuncu.

Maicon’a gelince son haftalarda performansı gerçekten çok iyi. Takımın en iyilerinden. Dün akşam da savunmada görevini çok iyi yaptı. Bu da yetmedi Ahmetinde arkasını topladı. Eğer bir defans transferi yapılacaksa bu kesinlikle Maiconun partneri olarak düşünülmeli. Maicon’a yavaş deniliyorsa ona göre hızlı bir defans alınabilir.

Beklerimiz zaten son 10-15 senenin en iyi bekleri. İkisi de gerçekten oyunu görebilen, paslarıyla açan oyuncular. Linnesinde son maçlardaki performansı yadırganamaz.

Donkun bu takımın oyuncu olmadığını söylemiştim. O sıkıntı Ndiaye ile zaten çözülecek.

İleriye gelirsek; Sinan kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil. Dün aldığı süre boyunca hiç bir olumlu hareketi yoktu. Rodrigues’in iyileşmesiyle yedek kulübesindeki yerini alıcaktır. Onyekuru hızıyla,koşularıyla oyunu lehimize çevirebilecek kalitede bir oyuncu. İlerleyen haftalarda ilk 11 deki yerinin garantileneceğinden eminim.

Belhanda kesinlikle vurdumduymaz bir oyuncu. Kaliteli, yetenekli ama ruhunu sahaya koymadıktan sonra istediği kadar yetenekli olsun koca bir sıfır. Fatih hocanın onu takıma bir şekilde kazandırması lazım. Aksi takdirde bir an evvel yollanmalı çünkü aldığı ücret yetek kulubesinde oturtulabilecek bir meblağ değil.

Emre Akbaba, oyuna girdiği andan itibaren kalitesini,hırsını,isteğini gösterdi. Gerçekten doğru bir transfer olduğunu düşünüyorum. Takımı tanıdıkça hem kendi performansı artacaktır hem de takıma katkısı.

Feghouliden bahsetmiyorum bile direkt gönderilmeli.

Gomis. Gomis’in iyi bir forvet olmadığını geçen sene de söylüyordum. Ancak attığı gol sayısı yüzünden sürekli olumsuz yanıtlar alıyordum. Ancak Gomis’in geçen sezonki performansında Rodrigues’in ve ŞANSININ etkisi çok büyük. Bu sene Gomis takımda kalırsa çok diz dövdürttür. 33 yaşında bir kişiye 11m teklif geliyorsa bu kim olursa olsun gönderilmeli. Özellikle Gomis kesinlikle gönderilmeli. Çünkü bence bu sezon vasatın altında kalacak. Karakterini az çok taraftar gördü. Bu saatten sonra istediği kadar spor salonundan hikaye atsın, merdivenlerden insin-çıksın eskisi gibi olmayacak.

Son olarak taraftarlar dün gece şampiyon takımın taraftarı gibi değildi. Hedef 22 ise bu stad her maçı full çekmeli ve 90 dakika boyunca takımını desteklemelidir. Tabiri caizse mabedimizi “cehennem”e çevirmelidir.

Bu seneki kadro düşüncem: Muslera-Mariano-Maicon-Serdar(Yeni stoper)-Nagatomo-Fernando-Ndiaye-Rodrigues-Onyekuru-Emre-(Hızlı bir santrafor)

• Yüzbaşı
    287 Mesaj

Lig icin gayet guzel bir kadro lakin sampiyonlar ligi icin yetersiz

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

dursun gibi başkanı olan bir kulüp o tip bir adama para döker

Alıntıları Göster
    Bu yine Galatasaray’a hakaret edildiğini gösterir, Dursun varken de Cengiz varken da adama maaşını başkanlar değil kulüp ödüyor. Bu durumda kime keriz dendiği çok net.

Orijinalden alıntı: smalak0077

İyi forumlar arkadaşlar. Öncelikle ilk haftalar olması dolayısıyla takımın bu performansı yerden yere vuracak kadar kötü değildi. İlerleyen haftalarda yeni transferlerin de katılmasıyla takım oturacaktır.

Değinmek istediğim 2 tane oyuncu var. Fernando ve Maicon. Fernando gerçekten çok zeki ve kaliteli bir futbolcu. Oyunu kesinlikle ezbere oynamıyor. Yaptığı her hamlenin oyuna olumlu yönde katkısı var. Yanına Ndiaye gelince onun yükünü kesinlikle azaltıcaktır ve Fernandonun kendisini daha çok göstermesini sağlayacaktır. Ancak Donk bu takımın oyuncusu değil kimse kendini kandırmasın yaptığı tek iş geri pas yapmak. Sorumluluk aldığını hiç görmedim. Koşmayan rahat bir oyuncu.

Maicon’a gelince son haftalarda performansı gerçekten çok iyi. Takımın en iyilerinden. Dün akşam da savunmada görevini çok iyi yaptı. Bu da yetmedi Ahmetinde arkasını topladı. Eğer bir defans transferi yapılacaksa bu kesinlikle Maiconun partneri olarak düşünülmeli. Maicon’a yavaş deniliyorsa ona göre hızlı bir defans alınabilir.

Beklerimiz zaten son 10-15 senenin en iyi bekleri. İkisi de gerçekten oyunu görebilen, paslarıyla açan oyuncular. Linnesinde son maçlardaki performansı yadırganamaz.

Donkun bu takımın oyuncu olmadığını söylemiştim. O sıkıntı Ndiaye ile zaten çözülecek.

İleriye gelirsek; Sinan kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil. Dün aldığı süre boyunca hiç bir olumlu hareketi yoktu. Rodrigues’in iyileşmesiyle yedek kulübesindeki yerini alıcaktır. Onyekuru hızıyla,koşularıyla oyunu lehimize çevirebilecek kalitede bir oyuncu. İlerleyen haftalarda ilk 11 deki yerinin garantileneceğinden eminim.

Belhanda kesinlikle vurdumduymaz bir oyuncu. Kaliteli, yetenekli ama ruhunu sahaya koymadıktan sonra istediği kadar yetenekli olsun koca bir sıfır. Fatih hocanın onu takıma bir şekilde kazandırması lazım. Aksi takdirde bir an evvel yollanmalı çünkü aldığı ücret yetek kulubesinde oturtulabilecek bir meblağ değil.

Emre Akbaba, oyuna girdiği andan itibaren kalitesini,hırsını,isteğini gösterdi. Gerçekten doğru bir transfer olduğunu düşünüyorum. Takımı tanıdıkça hem kendi performansı artacaktır hem de takıma katkısı.

Feghouliden bahsetmiyorum bile direkt gönderilmeli.

Gomis. Gomis’in iyi bir forvet olmadığını geçen sene de söylüyordum. Ancak attığı gol sayısı yüzünden sürekli olumsuz yanıtlar alıyordum. Ancak Gomis’in geçen sezonki performansında Rodrigues’in ve ŞANSININ etkisi çok büyük. Bu sene Gomis takımda kalırsa çok diz dövdürttür. 33 yaşında bir kişiye 11m teklif geliyorsa bu kim olursa olsun gönderilmeli. Özellikle Gomis kesinlikle gönderilmeli. Çünkü bence bu sezon vasatın altında kalacak. Karakterini az çok taraftar gördü. Bu saatten sonra istediği kadar spor salonundan hikaye atsın, merdivenlerden insin-çıksın eskisi gibi olmayacak.

Son olarak taraftarlar dün gece şampiyon takımın taraftarı gibi değildi. Hedef 22 ise bu stad her maçı full çekmeli ve 90 dakika boyunca takımını desteklemelidir. Tabiri caizse mabedimizi “cehennem”e çevirmelidir.

Bu seneki kadro düşüncem: Muslera-Mariano-Maicon-Serdar(Yeni stoper)-Nagatomo-Fernando-Ndiaye-Rodrigues-Onyekuru-Emre-(Hızlı bir santrafor)
    Artını verdim.

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Bu yine Galatasaray’a hakaret edildiğini gösterir, Dursun varken de Cengiz varken da adama maaşını başkanlar değil kulüp ödüyor. Bu durumda kime keriz dendiği çok net.

Alıntıları Göster
    yanlış transfer yapılmış olması hakaret mi oluyor?
    |
    |

Artını verdim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler dostum. Gözlemlerim bunlar elbet farklı düşünenler vardır.

|
    |

Sanarsın Türkiye menajerlik hakları elinde adamların. Yok Nice'de böyle oynadı, şöyle süper. Açıp 90dk bile izlememişlerdir. Şimdi giderse de şunu derler "adamı rahat bırakmadınız oynayamadı". Saha dışı herşeye bağlıyorlar adamın performansını

|
    |
    strong mind strong body kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: "Ben Emre'yi Fenerbahçe'ye teklif etmedim. Talep zaten onlardan geldi. Hatta Emre'nin menajeri Comolli ve Cocu ile bile oturmuş. Forma numarasına kadar konuşulmuş. Herkes doğruları konuşsun. Şapkalarını önüne koysunlar."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sezonun ilk kendi sahasında oynanılan maçta böylesine saçma paslar, baskısız ve toplu vaziyette bir yerde birikmeden dolayı zaaflarımızı arttıran futbol gördüm. Hatta ilk yorumum da "ilk golü atan bu maçı kazanır"dı.

Kalecimiz her zamanki gibi formunda, beklerimiz keza öyle idi. Maicon dünkü gösterdiği profosyonelliği alkışları hak etti doğrusu. Lakin Ahmet gibi vasıfsız bir defans oyuncusundan daha ne görmeye çalışıyoruz anlamış değilim. Sezonun ilk kendi sahasında oynadığı maçta Türkiye Kupası'na benzer bir kadro ile başladık. Tamam Gomis, sosyal medyada abartıldığı ve kendisini lanse ettiği gibi kalıbının adamı değil, bunu Avrupa futbolunu da takip eden birisi olarak söylüyorum ki değil.

Galatasaray ciddi hamlelerle yapılan santrafor, stoper ve orta saha hamleleriyle bu seneyi de alır evelallah. Rakiplerimiz bu sene aslında çok iddialı değiller. Taşları oturamayan, adapte olamayan ve kaliteli oyuncularını satan rakiplerimiz var. Bizim için fırsat niteliğinde bu sene.

Bir de unutmadan, Eren ve Gomis yerine Muğdat da forma bulabilirdi aslında. Hoca neden Selçuk yerine Muğdat'ı denemedi bunu da anlamış değilim.
    |
    |

• Yarbay
    2486 Mesaj
    Göztepe maçı gösterdiki donk-sinan-eren yedek başlamalı. Selçuk bile girdi daha iyiydi donk’tan.

|
    |

Orijinalden alıntı: vartoluu

Acaba Gomis ve feghouliyi sutlayipta 2 tane forvet mı alacak bizimkiler dün fatih hoca onu ima eder giib konuştu s liginde çift forvet falan
    O hesaplarım ip adresleri incelenmesi için adminlere başvuru yaptım ama dikkate bile almadılar

|
    |

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Lig icin gayet guzel bir kadro lakin sampiyonlar ligi icin yetersiz
    F.T. böyle olacak dedi de ŞL için neresi yetersiz onu anlamadım. Gayette güzel.
    |
    |
    Haktan hakikatten yana bakın siz. "
Reklamlar
SEO
Sohbet
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.