Çavuş
25 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba sayın DH kullanıcıları,

Bilgisayarımda şöyle bir sorun yaşıyorum; Mesela Google Chrome açıkken CS GO, Valorant, Metin2, Fifa 21 gibi farklı farklı clientlere sahip hiçbir oyunu online olarak oynayamıyorum.

Üstelik internet bağlantım varken böylesine bir hatayı alıyor olmam çok acayip. Ne kadar uğraştıysam da üstesinden gelemedim.

Hatta kullandığım tarayıcı arka planda da kapatıp oyunlara girmeye çalışıyorum, Bazen giriyor bazen girmiyor. Bu nedenle bilgisayarı yeniden başlatıp tarayıcıyı açmaksızın oyunlara giriş yapmaya çalışıyorum.

Sebebini bir türlü anlayamadım. Bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

İyi günler

Arkadaşlar selamlar,

- Elimde Hattrick Inox koşu bandı bulunmakta. Ürünü bir arkadaştan aldım ancak 1 ay sonra gıcırdamaya başladı. Arkadaş da ürünü vermeden 1 ay önce yağladığını söylemişti. Acaba yağsız mı kaldı? Sebebi ne olabilir?

Bir de;
- Koşu bandı için yağ almayı düşünüyorum ancak yağların markası fark ediyor mu? Mesela Voit, Delta, Würth gibi markalar var. Herhangi birini alsak oluyor mu yahut yağ seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?
Arkadaşlar merhaba,

Philips 43PUS6262 SMART TV ’de(android değil) ekran yansıtmak istiyorum. Bu nasıl yapılır?

Telefonum: IPHONE
Arkadaşlar merhaba,

Oturduğum yerde Digiturk yayını kullanıyorum fakat şöyle bir problemim var. Binanın çatısında 2 farklı yönde 2 adet çanak anten kurulu. Birisi Türksat diğeri de Hotbird sanırsam.

Digiturk yayınını HD izleyebilmek için Eutelsat uydu kurmam gerekiyor. Digiturk personeli ile çatıya çıkıp antenlere baktığımızda Hotbird uydusunu Eutelsat'a çevirip tüm binanın digiturk izleyebileceğini söyledi. -Tam olarak ne demek istediğini anlayamadım o esnada kafam karıştı.- Ben de binada arap sakinler var diye bu teklifi reddettim. Onlar yabancı yayın izliyordur muhtemelen.

Ben de bu durum üzerine kendi daireme ev sahibimin onayını alarak balkona çanak anten taktırdım. Bina henüz 2 senelik ve site yönetim mevzuatına tabi değil. Öyle olsa bile binalardan sorumlu kişiden bile onayım var fakat binada 2 dairesi olan müteahhit "bu çanağı buraya takamazsın kaldır oradan" diye bana çıkıştı. Ben de bunun üzerine "ev sahibi ve bina sorumlusunun onayı varsa site yönetimi durumu henüz oluşmadıysa hiçbir şey diyemezsin" diyerekten reddettim. Kabahatler Kanunu'na falan baktım araştırdım ettim çanak anten kurmakta bir sakınca bulamadım. Sizce bu kişilerin onayı olduğu sürece herhangi bir problem doğar mı?

Edit: Kurdum balkona. Bir şey olmaz
Arkadaşlar merhaba, ben geçen sene itibariyle çanak antenli (Eutelsat) Digiturk (Bein) aboneliği yaptırmıştım.

Receiverde HD desteğinin olmadığını, HD için çanak antenin kurulumunun gerektiğini söyledikleri için çanak anten taktırdım. Çanak antenin demirini tecrübesizlikten mantolamanın üzerine taktırmıştım. Ocak-Şubat gibi şiddetli rüzgar esince çanağın düzenini mahvedip çanaksız olarak sadece receiver üzerinden yayına devam ettim. Bu sayede yerel kanalları izleyemedim sadece Digitürk'ün (Bein) kanallarını izleyebildim.

Şimdi sorum şu olacak: Çanaksız olarak kullanmak istesem Digiturk bana HD - 4K destekli receiver ya da CL Modül imkanı sunabilir mi?

TV Modeli: Philips 43pus6262
Merhaba sayın DH üyeleri,

Ekran kartı alırken anakartımda uyumluluk sorunu yaşamak istemiyorum. Bu durumda ne yapabilirim?

Anakart Modelim: P4M890-M7
Merhaba Arkadaşlar,

2008 yılında aldığım bilgisayarımda bazı parçaları yenilemek istiyorum. Parça yenileme işlemlerinden ilk olarak ekran kartını yükseltmeyi düşündüm. 512 Mb ekran kartım var fakat 256 mb onboard ve 256 mb offboard kullanıyorum.

Şuanda Offboard'u kullanıyorum.

Anakart Modelim:

P4M89-M7B

Ekran Kartı Modelim:

NVIDIA GE-FORCE 7200 SE/7200 GS

2 Sorum olacak?

1-) 1 GB ekran kartı anakartıma uyum sağlar mı?

2-) 100-150 arası ideal ekran kartı öneriniz nedir?

Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

1.70 boyundayim. Boy olarak babamla aynıyım. Bu saatten sonra uzayacağını da sanmıyorum. Boyumun biraz daha uzun olmasını istiyorum. Boy uzatma ameliyatının maliyeti ve etkisi hakkında bilgisi olan var mı?
Merhaba sayın Dh üyeleri,

Tecrübe ve bilgilerinize güvenerekten burada bir konu açtım ve bu konumda 600-900 lira arasında akıllı telefon önerilerinizi bekliyorum.

Konuyu Samsung bölümünde açmaya karar verdim. Sony almak geçiyordu aklımdan fakat Samsung'dan yana çok öneri duydum. Bir de size sormak isterim. Sizce 600 ile 900 TL arasında hangi telefonu almalıyım ?
Selam arkadaşlar.

Sorunum : 2 Gün önce Avea'ya geçtim. Tarifem Arankazan Sms Paketimde var ama İnternet Paketi ( Paket Aşımsız 500 MB ) Yapmak istiyorum.

Fakat Aldığım Hata Şu :

quote:

Degerli musterimiz, talep ettiginiz paket hattiniza tanimli degildir. Detayli bilgi icin:www.avea.com.tr

Sorunu araştırdım ama bulamadım. Yardımcı Olabilir misiniz ? teşekkür ederim
Hakkında
İlgi Alanları: Dijital sistemler, Web, Bilim
Forum İmzası:
HEADSHOT
Forum İkinci El İmzası:
HEADSHOT
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Digiturk
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 286
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.890 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.