Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
87.485
Cevap
114
Favori
2.183.399
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Büyük hata.Zaten yedeğe forvet ararken eli yüzü düzgün olan tek forvetimizi de gönderiyoruz.1 tanesini bile bulamazken şimdi 2 tane birden bulmak zorunda kalacağız
    Takım genel olarak iyi durumda. Onyekuru E Akbaba iyi. Ndiaye de geliyor.

Gomis şuan formsuz kafasında soru işaretleri olduğu sürece katkı sağlamaz. Bugün boş koşular dışında 1-2 pozisyonda etkisiz kaldı fiziğini kullanıp top saklayamıyor geçen sezondaki gibi. Bugün iyi pres yaptığını gördük sadece. İsteksizliği hala devam ediyor.

Ben Gomis in yerinin dolacağını düşünüyorum. Fatih hoca 2 hızlı forvetten bahsetti. 1 i Onyekuru diğerini bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 20 Ağustos 2018; 2:56:26 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: maicole

Güvenilir midir bu hesap?

Pound demek

Bide küsürat var 11.8 :d fake olduğu belli olmasın diye
    |
    |
    Jason Momoa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"EMRE AKBABA'YI FENERBAHÇE İSTEDİ, BİZ TEKLİF ETMEDİK"
    Ali Koç Başkan seçildikten 15-20 gün sonra beni aradı. Emre Akbaba için ne düşünüyorsunuz dedi. Ben de kendisine, "Neden olmasın. Alanyaspor menfaatleri doğrultusunda görüşebiliriz." diye cevap verdim. Bana "Salih Uçan + para verelim." dedi. Bu teklifi kabul etmedim. Daha önce de Aziz Yıldırım başkanlığı döneminde Ali Yıldırım bana Alper Potuk + para teklifinde bulunmuştu. Alper'in parasını ödeyemeyiz, bize ağır gelir dedim.

"EMRE'NİN MENAJERİ, ENİŞTESİ. FENERBAHÇE'YE ÖNERDİ"
    Yani anlayacağınız Fenerbahçe teklifi kendisi getirdi. Ben Fenerbahçe'yi arayıp, hadi Emre Akbaba'yı alın demedim. Ben kulübümüzü görüşerek hareket ederim. Kimse doğruyu konuşmuyor. Emre Akbaba'nın menajeri, eniştesi. 15-20 gün önce kendisi Emre'yi, Fenerbahçe'ye teklif etmiş. Hatta Comolli ile bir araya gelmişler. Comolli daha sonra Cocu'yu da görüşmeye dahil etmiş. İş öyle noktaya gelmiş ki, Emre'nin Fenerbahçe'de giyeceği forma numası bile konuşulmuş.

"ABDÜRRAHİM ALBAYRAK BU TRANSFER İÇİN KALP KRİZİ GEÇİRECEĞİM DEDİ"
    Abdürrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz başkanın açıklamaları bizi töhmet altında bıraktı. Sonra Abdürrahim bey beni arayıp özür diledi. Çok stresliyim. Bu transfer için kalp krizi geçireceğim, çok gerildim. Kalp kırdıysak özür dilerim dedi.

"HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUN"
    Şimdi soruyorum size. Burada benim ne yapmam lazımdı? Sayın Semih Özsoy Alanya bizi aradı diyor. Doğru değil. Sayın Albayrak da doğru konuşmadı. Emre'nin menajeri oradan oraya koşuştu. Beşiktaş, Başakşehir, bir Fenerbahçe, bir Galatasaray. Şimdi herkes şapkasını önüne koysun.

FB Yöneticisi Semih Özsoy'un oyuncunun GS'a transferi sonrası söyledikleri

''EMRE AKBABA'YI BİZE ALANYASPOR BAŞKANI ÖNERDİ''
    Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, ''Emre Akbaba bize Alanyaspor başkanı tarafından teklif edildi. Biz de Comolli ve Cocu'ya sorduktan sonra Alanyaspor ile görüşmeye başladık. Biz bütün transferlerde önce kulüple görüşüyoruz. Daha sonra rakip takımların Emre ile görüştüğünü öğrendikten sonra transferde fazla ilerlemedik. Oyuncu ile Comolli görüştü ama ondan sonra da çok yol kat etmenin anlamı olmayacağını gördükten sonra devam etmedik. Bizim bu oyuncuyla ilgilenmemizin tek nedeni Alanyaspor başkanının bize önermesi.'' açıklamasını yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 20 Ağustos 2018; 3:26:22 >

• Yarbay
    2796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Şöyle bir kadro olduğunu düşünün.

5 transfer var şu kadroda ndiayeyi alalım hele gerisine bakılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

Bu açıklama doğruysa acayip menejer oyunları dönmüş demektir. Sevgili dürüst Türk basını da üzerine tuz biber ekmiş.

|
    |
    tunc@y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gomis kesin gönderilmeli , adamın geçen seneki gol performansına yaklaşamayacağı daha geçen seneden belliydi zaten , e gol atamadığı zaman da tam bir çöp zaten.
    |
    |
    768 Mesaj
    Soso gitmiş diyorlar beyler

Bu durumda

Muslera,Mariano,Maicon, Linnes, Nagatomo, Donk, Ndiaye, Fernando,Henry,Gomis, Belhanda, Garry

12 yabancımız var.

Stoper Ve Forvet transferi ile yabancı transferini kapatırız.

Bir tane de yerli aol bek bulduk mu tamamdır

|
    |
    Acaba Gomis ve feghouliyi sutlayipta 2 tane forvet mı alacak bizimkiler dün fatih hoca onu ima eder giib konuştu s liginde çift forvet falan

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Bu mesaj silindi.
    pek idrak edeceklerini sanmıyorum
    |
    |
    Illusions

Onyekuru'nun golünde en çok dikkatimi çeken şey, adam top ayağına gelir gelmez aşırtmayı yaptı. Hiç sürmeye falan kalkmadı.
    |
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Yarbay
    2800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

|
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    15 Not
    Ndiaye bitti zaten bugün yarın İstanbul'da forvetede Welbeck olursa çok iyi olacak.

Vizyon,fisyon,atom çarpışması diye yola çıkanlar Galatasaray'ın yaptıklarının 1 adım yanına bile yaklaşamadılar
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bazıları Belhanda'yı izlemek istemiyorsa gitsin Beşiktaş'ı izlesin. Ne de olsa alışıklar Beşiktaş' ı övmeye.

|
    |

|
    |
    merhaba arkadaşlar seksenlerin başından beri maçlara giderim bu sene ilk maç güzel olur diye gittim stat tam dolu değildi lısmen boşluklar vardı aynı şekilde göztepe'ye ayrılan kısımda dolu değildi(geçen sene tam dolu idi) bizim seyirciye bir hal olmuş takıma bir katkısı yok gruplaşma var güney kendi sevdasındakuzey kendi sevdasında maça ortak olmaya çalışan tek yer 417 416 ve 415 doğu kısaca sizin anlayacağınız ilk hafta benim açımdan geçer not almadı
    geçen sene seyirci ile bir atmosfer yaratım şampiyon olmuştuk bu sene bu ambiyans sağlanmassa işimiz zor
    saygılar

|
    |

Orijinalden alıntı: h065

Bu mesaj silindi.
    Şu uğraştığımız tiplere bak! Normal hayatta görse iki kelime edemeyecek çocuklar burada maşallah döktürüyorlar, sanal dünyaya nasıl olsa hiç karşılaşmayacağız yazın bakalım. Aklınca kelime oyunu yapmış birde şikayet ettim yorumu.

Orijinalden alıntı: nil2014

Bu mesaj silindi.
    Kadro Fernando ndiaye emre akbaba olacak gibi belhanda donk saman alevi gibiler. Özellikle gün belhanda atamadığı paslarla rezaletti.

|
    |
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.