Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snl_

Belhandayı beğeniyorum.. Ama daha Galatasaray formasını giymeden giydikten sonra bile çok defa yazmıştım 10 numaralık oyuncu değildir.. kendisi yeteneklidir ama 10 numara özellikleri taşımamaktadır..

8-11-7 numaralık oyuncudur belhanda.. ancak bir 10 numara oyuncuya destek olabilir hücuma yönelik oyuncudur..
    10 numara giymenin belli sorumlulukları belli özellikleri vardır belhandada bunların hepsi yok..
    muslera yerine oynayabilir.. nede olsa musleranın elleri küçük
  • sanmam.. ''belhandayı beğeniyoruma'' gelsinlar istedim.. burada herkes gibi bende eleştirdim şuan belhandayı.. Asla 10 numaralı formayı haketmiyor.. Ndiaye Fernando ve Emre Akbaba varken.. belhandayı yedek oturturum şu performansla..

hatta ideal kadromda donk bile Stoper oynuyor bende..

--------------------------------------------------------------
    --------------------------MUSLERA-----------------------------
    MARIANO---------SERDAR----------------DONK------------NAGATOMO
    ---------------FERNANDO-------------NDIAYE--------------------
    ONYEKURU---------------EMRE AKBABA-------------------G.RODRIGEZ
    --------------------------GOMIS-------------------------------

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    10 numaralık oyuncu değilse daha takımın gerçek 10 numarası gitmeden o formayı giymeyecekti. Gelip yönetim verdi falan demeyin. Sneijder gitmeden o formayı giymem demek zor değil. Hagi bu takımdan ayrılınca 1 Sezon o formayı kimse giymedi. O Kadar değerli bir forma 10 Numara. Felipesinden Tut Lincoln e Hakanından Tut Ardasına Hatta Melosuna Kadar Bu Kadar Vasıfsız Bir 10 Numara Bu Gözler Görmedi. Giyiyorsan hakkını vereceksin herkesi susturacaksın. Takımın En önemli noktasında oynayacaksın ama yaratıcılığın olmayacak şutun olmayacak. Liderlik vasfın olmayacak. Varda var. Selçuk’u Günahım kadar sevmem ama Şu formu Selçuk gösterse taraftarın tepkisi ne olurdu herkes biliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu attığın mesajından bir önceki mesaja bak ne yazmışım..
  • Arkadaşlar sizler kaale aldıkça Belhanda gibi kendi futbolcusuna söven, yuhlayan tipler buralarda olmaya devam edecekler. Bunlar yorum falan okumadan direkt insanlara da etiket yapıştırıp yalan yanlış şeyşer yazarlar. Uğraşmayın, anlatmayın, anlamıyorlar onların anlamadığını, yaşlarının daha küçük çocuk olduğunu siz de anlamıyorsunuz anlayın artık. Arkadaşlar kaliteli yorum yapanlarla tartıştıkça ortam kaliteli olmaya başlar. Bana yıllardır laf atıp duruyorlar, kaale alsam kendilerini nimetten sayacaklar. O yüzden yapmayın arkadaşlar, bu tipler uzaklaştıkça Belhanda'nın Feghouli'nin eksilerini konuşabileceğimiz ortam oluşacak zaten, sırf bu tipler yüzünden futbol öeröevesi içinde konuşamıyoruz bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

O forma numarası değişse belki azalacak tepkiler ama bizimkiler forma numarasına göre kıyaslıyor adamı. Adam 10 numara değil Sneijder gittiğinde 10 numara boşalmasın diye verildi. Kendisi orta sahada hücum oyuncularını besleyecek oyunu organize edecek oyuncu.Defansada baya katkı veriyor ileride oturup beklemiyor. Bunlar 10 numara oynasın hep hücumda olsun istiyorlar. Buna rağmen geçen sene 10 numaraların yapmadığı istatistiği yaptı Liginde en yüksek puanını alan 10 numarası oldu. Belhanda ceza sahasına devamlı giren bir hücum oyuncusu değil. Bjkliler Olcay Şahanı 10 numara olarak görüyorlar mıydı acaba

Alıntıları Göster
    Bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa bile bir şey değişmez. Buradaki taraftarlar adam oynamadığı maçta bile adamla dalga geçiyorlar. Keşke Al Nassr’in yaptığı teklifi kabul edip gitseymiş, umarım teklif varsa gider. Twitter’da forumda bir şey okuyamaz hale geldik, bloklamak da çözüm değil. Hiç bu mecralara girmemek lazım.

• [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

• Vallahi bu gözler geçtiğimiz transfer dönemlerinde ortalığı kimin nasıl karıştığını gayet açık bir şekilde gördü. İnsanların transferinin yanlışlığı konusunda hemfikir olduğu transferlerde bile, sırf tahrik etmek için övücülük yapıp skills videoları atan, işine gelmeyen yorumları yazan insanları ''çoluk çocuk'' diye etiketleyip, zamanında hak ettiği cevapları alınca da ''forumda bana kötü şeyler söylüyorlar ühüüü ühüüü'' tarzında drama kanalına bağlayan biri var bu forumda.

Şimdi iki saldırı yöntemi bulmuş, hiç şaşmıyor. Birincisi, yaş üzerinden yürüyüp kendi çapında küçümsemeye çalışmak, bunu yaparken de ben dahil saldırdığı adamların çoğunun yaşı 25'in üzerinde. Kendisi mesela benim yaşımı merak ediyorsa pm atsın, kimliğimi gösterebilirim bu zata. Kaldı ki yazanlar arasında çocuk bile olsa, bu onlarla dalga geçilme hakkını kimseye vermez.

İkincisi, insanları ''nedense Beşiktaş'ı övüyür :///'' diyerek töhmet altında bırakmak. Bu kanaldan da amaçsızca yürüyor arada. Hiçbir şey bulamazsa Aysalcı der.

Çözdük biz seni, boşuna uğraşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 20 Ağustos 2018; 13:4:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Belhandayı beğeniyorum.. Ama daha Galatasaray formasını giymeden giydikten sonra bile çok defa yazmıştım 10 numaralık oyuncu değildir.. kendisi yeteneklidir ama 10 numara özellikleri taşımamaktadır..

8-11-7 numaralık oyuncudur belhanda.. ancak bir 10 numara oyuncuya destek olabilir hücuma yönelik oyuncudur..
    10 numara giymenin belli sorumlulukları belli özellikleri vardır belhandada bunların hepsi yok..
    8 numarayı anlarımda

11 numara demek neyin nesi Allah aşkına ya

• Soso gönderilip Welbeck alınırsa atletizm takimi gibi oluruz

Garry

Henry

Ndiaye

Welbeck

Fena yardirirlar lan 😂😂😂

• Al işte..

Milan formasıyla çıktığı 24 lig maçında 2 gol atan Andre Silva, Sevilla'da çıktığı ilk lig maçında hat-trick yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vartoluu

Bu mesaj silindi.
    bizde onlardan çok..
  • Takım daha hazır değil umarım artık transferleri netleştirip şampiyonlar ligi için form tutmaya başlarız. Göztepe maç gösterdi ki şampiyonlar liginde kontra ataklara daha dikkatli olmalıyız. Bunun önüne geçmenin ilkmkuralı da basit top kayıpları yapmamalıyız. Kaybeytiğimiz her top tehlşkeli oluyot, atakları tamamlamalıyız. Maicon geniş bölgede yakalandığı zaman eksikleri var ama ilk hamleleri yerinde iyi yapıyor. Ayrıca Ndiaye gelirse Donk'un yedeğe geçeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 20 Ağustos 2018; 13:11:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Al işte..

Milan formasıyla çıktığı 24 lig maçında 2 gol atan Andre Silva, Sevilla'da çıktığı ilk lig maçında hat-trick yaptı.
    Gomis i satamadılar ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Gomis i satamadılar ki

Alıntıları Göster
    Gomisi satsak bule alamazdık çok para istedi milan

Ve oyuncu

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Al işte..

Sevilla'nın verdiği paraya baktım, 5 milyona kiralamış, 30 milyon satın alma opsiyonu koyulmuş. Oyuncu ücretini bulamadım ama biz bu paraları mümkül değil veremeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trebonianus

Gomisi satsak bule alamazdık çok para istedi milan

Ve oyuncu

Alıntıları Göster
    isterler.. hakları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Şu forumda Belhanda'yı savunanların hepsinin nedenleri hemen hemen aynı. Fakat bir tanesinin nedeni bambaşka... Adam Dursun Özbek'ten kalan, anti Dursuncuların sevmediği son emanet diye gözü gibi bakıyor Belhanda'ya, bu nasıl bir sevda ya rab

Galatasaray'ın hocası Tudor'dur, hiçbir yere gitmiyor dedi. Başkanı 2 gün sonra kapıya koydu.
    Galatasaray'ın başkanı Dursun Özbek'tir, hiçbir yere gitmiyor dedi. Galatasaray kongre üyeleri sağduyulu davrandı, bu adam hak ettiği şekilde başkanlıktan indirildi.

E şimdi Belhanda olmuyor diyoruz, canı gibi savunmak zorunda kalıyor yazık. Biz Belhanda süper desek, bu sefer Belhanda satılmalı der. Dursun başgan sevgisi adama, transfer pazarlığı Yenikapı mitinginde yapılan Cavanda'yı bile övdürür. Belhanda'yı savunmak ne ki?
    Hocam diyorlar ki 10 numara değil

6-8-10 karışımı diyen oldu

6-8 karışımı diyen oldu

6-10 arası diyen oldu

Kanat diyen oldu

Şimdide birisinde 8-11-7 arası diyor

Adamın ne oynadığı o kadar belli değil ki bunlarda bulamıyorlar

Bu arada ne yazsam şikayet ediliyorum ayıptır ya sözde blokluyorlsr beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 20 Ağustos 2018; 13:23:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Hocam diyorlar ki 10 numara değil

6-8-10 karışımı diyen oldu

6-8 karışımı diyen oldu

6-10 arası diyen oldu

Kanat diyen oldu

Şimdide birisinde 8-11-7 arası diyor

Adamın ne oynadığı o kadar belli değil ki bunlarda bulamıyorlar

Bu arada ne yazsam şikayet ediliyorum ayıptır ya sözde blokluyorlsr beni

Alıntıları Göster
    benim önerim var.. musleranın yerine kullanalım.. olmazsa 2 veya 3 numara deneyelim..

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Hocam mantıklı bence hem musleranın elleri küçük

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.