Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mesajınızın bazı kısımlarına katılıyorum ama bazı kısımlarına katılmıyorum, Ali Koç geldiğinde beri ağzında olan hep bir konuşma var taraftarıyla kulübüyle yöneticisiyle örnek bir klüp olacağız takımlar ile aramızda sorunlar olmayacak diye hep yorumlar yaptı, şimdi aylardır Emre ve Galatasaray flörtü yaşanırken deli gibi pazarlıklar sürerkenve aleni birşekilde oyuncu ben Galatasaray kulübünde oynamak istiyorum diyorsa sende Ali Koç ise bir oyuncu gs ye gitmek istiyorsa gs de bu oyuncuyu almak istiyorsa ve aradaki 3 milyon ile neredeyse olmuşken devreye girip 4 milyon verelim demek fair play dışında kalıyor bana gore bunu aziz olsa başında ağzımı açmam ama başkanlığa gelirken hep ağzında olan örnek klüp olma ümidi ile gidip fiyat yükseltecek hareket yaparsan bu Ali Koça yakışmaz. Rıdvan Dilmen de cıkmış kedince ali koç yanlış anlaşılmasın diye saçma sapan açıklaması var:) ona çok güldüm zaten neymiş ezeli rekabetin avantajları ve dezavantajları varmış ama kazanan alanyaspor olmuş:) hadi ya cidden mi rıdvan böyle klüplerin durumu kötü iken bu davranış benim gözümdeki Ali Koça yakışmadı tabi bu benim şahsi fikrim ve düşüncem....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cavanda kadro dışı kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En doğrusu fenerbahçe nin açıklama yapması olacaktır. Ama bizimkiler durumu çok olgunlukla karşılayınca olayı daha da alevlendirmezler gibi geliyor.

Dün yönetimde ultraslan sertliğinde açıklama yapsaydı fenerbahçe de ne yaşandıysa anlatabilirdi. Ama bu saatten sonra daha da gerilmesin diye birşey demezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam mesajınızın bazı kısımlarına katılıyorum ama bazı kısımlarına katılmıyorum, Ali Koç geldiğinde beri ağzında olan hep bir konuşma var taraftarıyla kulübüyle yöneticisiyle örnek bir klüp olacağız takımlar ile aramızda sorunlar olmayacak diye hep yorumlar yaptı, şimdi aylardır Emre ve Galatasaray flörtü yaşanırken deli gibi pazarlıklar sürerkenve aleni birşekilde oyuncu ben Galatasaray kulübünde oynamak istiyorum diyorsa sende Ali Koç ise bir oyuncu gs ye gitmek istiyorsa gs de bu oyuncuyu almak istiyorsa ve aradaki 3 milyon ile neredeyse olmuşken devreye girip 4 milyon verelim demek fair play dışında kalıyor bana gore bunu aziz olsa başında ağzımı açmam ama başkanlığa gelirken hep ağzında olan örnek klüp olma ümidi ile gidip fiyat yükseltecek hareket yaparsan bu Ali Koça yakışmaz. Rıdvan Dilmen de cıkmış kedince ali koç yanlış anlaşılmasın diye saçma sapan açıklaması var:) ona çok güldüm zaten neymiş ezeli rekabetin avantajları ve dezavantajları varmış ama kazanan alanyaspor olmuş:) hadi ya cidden mi rıdvan böyle klüplerin durumu kötü iken bu davranış benim gözümdeki Ali Koça yakışmadı tabi bu benim şahsi fikrim ve düşüncem....
    "şimdi aylardır Emre ve Galatasaray flörtü yaşanırken deli gibi pazarlıklar sürerkenve aleni birşekilde oyuncu ben Galatasaray kulübünde oynamak istiyorum derken"
    Hocam burada onemli olan su Aylardır Flort olurken bundan Alanya'nın Haberi var mı?Yok Mu?
    Ayrıca Deli gibi pazarlıklar varken Alanya ile Basaksehir anlasmadı mı?Bu da dediginize biraz ters kalıyor.
    Sonra Deli gibi pazarlıklar mı var objektif bakarsanız futbolcu,basın,taraftar Alanya klubune baskı ve koseye sıkıstırma amacı mı var?

Ayrıca Alanya Baskanı FB SK ne geliyor ve GS SK ile anlasamadık ilgilenirseniz teklifinizi alalım diyor.FB SK de gelen bu teklif uzerine teklif yapıyor.
    Burada FB SK Baskanı Sayın Ali Koc'un yaptıgı yanlıs,etik dısı ne var?
    Klupten habersiz aylarca oyuncu ile flort mu edilmis?FB SK araya mı girmis yoksa FB SK ne gelinmis.Burada Ali Koc'un yaptıgı yanlıs nedir?
    Soyleyin biz de bilelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Artık böyle şeylere alışmak lazım

Fener teklif yapmış,futbolcu da Gs de oynamak isterim demiş ve Gs ile anlaşmış

Normal bir süreç

Gsye hayırlı olsun

Amma abarttı yine basın ya
    Roma, hem malcom hem kulübüyle anlaşmışken Barcelona son anda devreye girip oyuncuyu transfer etti.

Profesyonel dünyada resmi imzayı atmadan herşey olabilir.

Takip etmedim ama büyük ihtimalle onlar arasında da bir gerginlik olmuştur.

Ne kadar profesyonnellik olsa da duygusal açıdan bakarsak güzel şeyler değil.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam bizim medyada yer aldığı gibi Ali Koç fiyat yükseltme haberleri inandırıcı değil bence

Alanya Başkanı aramıştır Emre'yi ister misiniz şu fiyata verelim demiştir

Bizimkiler de iyi oyuncu neden olmasın demiştir,Emre de Gs olmuyorsa fenere gideyim o zaman demiştir

Sonra devreye Gs yeniden girince emre hayalindeki takımı istemiştir

Fenerbahçe de tekrar devreye girmemiştir

Alanya Başkanı da istediğini almış oldu

Tahminim böyle birşeydir,Ali Koç böyle şeylerle uğraşmaz zaten Aykut ve azizin medya kalemleri bu hale getiriyor,Aziz olsaydı emre fenerliydi diye haber yapıyorlar

Sanki doğrusu buymuş gibi,adam gsyi seçmiş aziz olsa verecekti 5-6 milyon,Emre de Türk futbolundan silinip gidecekti.

• huso kullanıcısına yanıt
    Sonuçta her iki tarafta birer ticari kuruluş sayılır. Biri daha az para vermeye çalışırken, diğeri daha fazla para kazanmaya çalışacaktır.

1 sene sonra boşta kalacak bir futbolcu için absürd bir fiyat belirlersen tabi ki bunun karşılığını alamazsın.

Bu geçen zaman içinde takas teklif edildi, bonservis teklif edildi kabul olmadı. Yani pazarlık tek taraflı olarak sadece Akbaba ile yapılmadı.

Bu yapılan köşeye sıkıştırma değil. Oyuncu sözleşme uzatmak istemiyor. Oyuncu galatasaray a gelmek istiyor. Ya orta yolda buluşup anlaşacaksın ya da sezon sonu oyuncunun elini kolunu sallaya sallaya gitmesini izleyeceksin.

Burada sizin yaptığınız yanlış; defalarca bizde oynamak istediğini söyleyen ve bir şekilde mutlaka anlaşılacak olan bir oyuncuya teklif yapmış olmanız.

Profesyonel dünyada bu normal birşey. Ama bunun galatasaray-fenerbahçe gibi ezeli rakip ebedi dost olarak adlandırılan iki kulüp arasında olması yakışık almadı.

• Al Hilal, Gomis için Galatasaray ile resmi görüşmelere başladı. (Le 10 Sport)

artık bitsin şu mevzu satılsa bile adam almaya süre kalmayacak sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Adama saçma sapan yorum yapma diyorsun , kaç sene önce alınan Tarık Çamdal örneğini veriyorsun.Bu kadar saçmalama bence adam da sana Tabata falan mı saysın yani ?
    Onun seviyesine inerek iğneleme yaptım zaten, farkındaysan ona bakarsan diyorum. Arkadaş her şeyi çocuğa anlatır gibi anlatmamız mı gerekiyor?
  • Kornerleri inş akbaba kullanır bundan sonra. Benzer şekilde kenar ortalarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Sonuçta her iki tarafta birer ticari kuruluş sayılır. Biri daha az para vermeye çalışırken, diğeri daha fazla para kazanmaya çalışacaktır.

1 sene sonra boşta kalacak bir futbolcu için absürd bir fiyat belirlersen tabi ki bunun karşılığını alamazsın.

Bu geçen zaman içinde takas teklif edildi, bonservis teklif edildi kabul olmadı. Yani pazarlık tek taraflı olarak sadece Akbaba ile yapılmadı.

Bu yapılan köşeye sıkıştırma değil. Oyuncu sözleşme uzatmak istemiyor. Oyuncu galatasaray a gelmek istiyor. Ya orta yolda buluşup anlaşacaksın ya da sezon sonu oyuncunun elini kolunu sallaya sallaya gitmesini izleyeceksin.

Burada sizin yaptığınız yanlış; defalarca bizde oynamak istediğini söyleyen ve bir şekilde mutlaka anlaşılacak olan bir oyuncuya teklif yapmış olmanız.

Profesyonel dünyada bu normal birşey. Ama bunun galatasaray-fenerbahçe gibi ezeli rakip ebedi dost olarak adlandırılan iki kulüp arasında olması yakışık almadı.
    Neye gore absurd?Kime gore absurd?
    Sana gore absurd ama belki Alanya'ya gore degil,29 yasında Belhanda 10m kimine gore %20 pay 12m bonservis normal, ama Emre icin 4m absurd?O sizin gorusunuz...
    Sonra Basaksehir suclu, FB SK suclu ,Alanya doyumsuz bir tane haklı taraf var.Bu da sizin bakısınız...

Oyuncu sozlesme uzatmak istemiyor olabilir.Klup de menfaatini dusunuyor ve burada Basaksehir ile anlasmıs.Oyuncu gorusmeye gitmemis.GS SK aylarca tatmin edici bir teklif vermemis.
    Alanya FB SK ne ilgilenirseniz goruselim teklifinizi alalım ve goruselim demis.FB SK de teklifini vermis.FB Suclu, Alanya Suclu,Basaksehir suclu GS ,Emre haklı...

Tersi olsun bir an Muslera gitmek istiyor.GS 10m istiyor lazio 2m veririm baska da vermem diyor.Taraftarı,basını,oyuncu ile baskı yapıyor.Aynı sekilde bakar mısın olaya?

NEF devreye girmeseydi ne olacaktı?Bitecek miydi transfer ya da bugun baska bir takımda mı olacaktı?

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Böyle kendinizi avutabiliyorsanız ne ala

10 aylık kiralamaya 5 milyon veren takım fiyat yükseltse ne olur yükseltmese ne olur

• Emre transferinde sadece araları iyiyse Ali KOÇ GS başkanını nezaketen arayıp, anlaşamamışsınız. Oyuncu bize teklif edildi. Bizde ilgileniyoruz diyebilirdi ki bunu yapmaya mecbur da değil. Kaldı ki yapılan açıklamalardan çıkan sonuça göre oyuncuya FB talip olmamış. Oyuncu onlara teklif edilmiş. Bu sebeple gelişen olaylarda etik olmayan bir durum yok.

Ancak basınımızda, FB araya girip GS'a transfer çalımı atmaya çalışıyor ve iki klüp bir oyuncu için savaşıyor izlenimi yaratıldı. İki takım taraftarları da bu görünüme paralel olayı büyüttü.
  • yabancı sınırı düşsün diye açıklama yaptıktan 1 hafta dahi geçmeden 2 yabancı aldığını açıklamış ankaragücü
    ülkenin özeti
  • Ultraaslan yaptığı iftiraların hesabını verecek mi?

Galatasaray taraftarı Ultraaslan'a gereken tepkiyi gösterecek mi?

Mustafa Cengiz rakip kulüp başkanına hakaret eden Ultraaslan'ı beslemeye devam edecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

yabancı sınırı düşsün diye açıklama yaptıktan 1 hafta dahi geçmeden 2 yabancı aldığını açıklamış ankaragücü
    ülkenin özeti
    Baktılar takım kötü, önlem almaya çalışmışlar. Takım kuvvetlenir ve Fener’e denk gelir umarım

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    -Hayır, bu zamana kadar hiçbir taraftar grubu söylediği sözden geri adım atmamıştır.

-Hayır, kendi taraftar grubuna niye tepkisini versin ki?

-Bu zamana kadar gelen yönetimleri, Ua'yı sucuk ekmek, bedava kombine vslerle beslemişlerdi. Böyle de sürecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 18 Ağustos 2018; 16:42:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala N’Diaye transferini bekliyorum. Adamın gelmesi sadece Fernando’yu değil Mariano’yu bile rahatlatıyor. Tazı gibi koşup adama basıyor. Tek başına şampiyonluk şansını %10 arttırır bence.

• 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.