Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Kıvırma Elif demişmiyim. Objektif olun biraz kaç paraysa verelim. Emre akbabayı fenerin zoruyla aldınız onu bile alacak paranız yok. Sponsorla bu iş oluyorsa -ki olmuyor- ülker doğuş vs. verdin para Fener de alsın. Sponsor olayı hikaye. Cengiz de söyledi.

Alıntıları Göster
    Oğlum 4 milyar küsür borcun var konuştuğun konulara bak, ayranın yok içmeye... Jansen'e kiralama ücreti 5 milyon euro vermişsiniz başkanın söyledi, 4 milyonluk Emre transferine çene yapıyorsunuz şöyle böyle. İnsan utanır vallahi utanır. Bjkli ve Fbli birinin şu transfere pahalı demeye hakkı yok aldığı, kiraladığı fail topçulardan sonra. Bizde para yok sizde var, Koç 500 milyar dolar çıkarır koyar masaya tamam kardeşim. Hadi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Alırsın
    yan en kötü teklif yaparız fiyat yükselir
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

yav teklıf varsa herkesı satsınlar zaten ama belhanda ıle feguyu satamayız cok alıyorlar abı gıtmezler rahatlar da muslumanlar musluman ulkedeler vs gıtmelerı ıcın bı sebep yok. garry satılabilir ama 6-7 m euro satsak guzel olur daha fazla vermezler zaten. bu kadro nasıl sen onu soyle belhanda'ya da ndiaye'ye de emre'ye de yer var. tas gıbı kadro bence eksıksız. ya cl grubundan cıkar ya avrupa ligini alır.

maicon ısımlı arkadas gonderıleblılır maası falan az mutlaka talıbı cıkar onu gonderırsen ondan gelen parayla yerıne alırsın zaten ama gıtmese bıle maıconun ben idare edebileceğini dusunuyorum. ndiaye transferi ile daha da yukselecek zaten maiconun performansı. marianonun performansı da cok yukselce ndiaye ile. ne zaman ndiaye gitti mariano elestırılmeye baslandı cunku acıkları tek tek ortaya cıktı ndiaye gidince.

muslera
    mari-maicon-serdar-naga
    ndiaye-fernando
    emre-feguli-belhanda
    gomis

Alıntıları Göster
    Rodrigues’i niye 6-7’ye satalım zaten 8 milyon veren varmış vermemişler, zaten sattığının yüzde yirmisi Paok’a gidecek, kardan pay değil. Kaça satarsan sat yüzde yirmisi.

Emre Akbaba çok izlediğim bir isim değil, ama takip ettiğim kadarıyla kanatlarda oynayabilecek birisi değil, daha kaleye yakın, daha şutör ve deneyen bir oyuncu izlenimi verdi bana izlediğim zaman.

Ben kadroda illa şu olsun şu olmasın derdinde değilim. Kim en iyi performansı gösterecekse o oynasın, isterse Belhanda yedekte kalsın isterse Gomis yeter ki yerine oynayan onlardan iyi oynasın, yerlerine oynayanlar daha kötü oynayıp yine bu oyuncular kesilirse oyunculara değil takıma daha çok zarar verir bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 18 Ağustos 2018; 12:33:12 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Oğlum 4 milyar küsür borcun var konuştuğun konulara bak, ayranın yok içmeye... Jansen'e kiralama ücreti 5 milyon euro vermişsiniz başkanın söyledi, 4 milyonluk Emre transferine çene yapıyorsunuz şöyle böyle. İnsan utanır vallahi utanır. Bjkli ve Fbli birinin şu transfere pahalı demeye hakkı yok aldığı, kiraladığı fail topçulardan sonra. Bizde para yok sizde var, Koç 500 milyar dolar çıkarır koyar masaya tamam kardeşim. Hadi..

Alıntıları Göster
    Skrtel ile Neustadter bunlardan 7 milyon Euro yıllık alıyormuş toplamda, bunlar hiçbir şeyi kapa bildirmiyorlar diye aldıkları oyuncuları karın tokluğuna oynuyor sanıyorlar, bırak böyle sanmaya devam etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Alıntıları Göster
    Kardeş Aziz yıldırım sezonundan bahsetmiyoruz. 2018-2019 türkiye transfer sezonunun şampiyonu Fenerbahçe'dir şuana dek. Aksini iddia edebilir misin? Objektif bir biçimde? Hadi buna da cevabını bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardeş Aziz yıldırım sezonundan bahsetmiyoruz. 2018-2019 türkiye transfer sezonunun şampiyonu Fenerbahçe'dir şuana dek. Aksini iddia edebilir misin? Objektif bir biçimde? Hadi buna da cevabını bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Transfer şampiyonu olmak da ne büyük başarı, sezon sonunu bekle sampuan

• ndiaye gelince donk stoper de rahat götürür
  • Harbi Fb konusu tam komedi

Emre o kadar zorlarına gidiyor ki anlatamam. Birde yok biz onu istemiyorduk, yok 1 milyona alacağınız adamı 4 e alırdık.

Geçen akşam Emre bizde diye ortalığı yıktılar bütün taraftarlar ve muhabirler, şimdi yok canım biz istemiyorduk.

Tam komediler yaa..

Psikolojik olarak elendikten sonra bu daha kötü yaptı bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 18 Ağustos 2018; 12:49:46 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Naparsın kardeşim, ligde şampiyon olamayınca böyle yerlerde şampiyon olmanız doğal. Aziz sezonunda da onlarca şampiyonluğunuz var bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Transfer şampiyonu olmak da ne büyük başarı, sezon sonunu bekle sampuan

Alıntıları Göster
    Bilader senin arkadaşın gs lider diyordu ona cevap verdim ben takım ayırt etmeden. Sizin gözleriniz dilleriniz mühürlenmiş. Gomisle şerefli 3.lükler size.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Naparsın kardeşim, ligde şampiyon olamayınca böyle yerlerde şampiyon olmanız doğal. Aziz sezonunda da onlarca şampiyonluğunuz var bu konuda.

Alıntıları Göster
    Geçen sene gördük. Deplasman kabusunu değişen hiçbir şey yok. Gs şampiyon olsun 2018-2019 da etek giyip dolaşacağım.

• quote:

Geçen sene gördük. Deplasman kabusunu değişen hiçbir şey yok. Gs şampiyon olsun 2018-2019 da etek giyip dolaşacağım.

Alıntıları Göster
    Yav he he etek giyip dolaşacakmış yürü git forumuna trol herif
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben bizle ilgili bir şey söylemedim hocam farkındaysan. Siz defalarca transferde şampiyon oldunuz ama sezon sonlarını biliyorsunuz. Etek giyme konusunda da meraklıysanız bilemiyorum. Ben değilim şahsen.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaş ne meraklısınız böyle ya..

Sneijder gelsin biblo sokacam diyenlerde sizdendi. Zevkimi alıyorsunuz anlamıyorum ki

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    aziz yildirim olsaysi alirdi ama emin ol onun inadi tuttumu kac paraysa basar alirdi sirf gs ye inat olsun diye o yuzden kulup bu hale geldiya

• QualityDommage kullanıcısına yanıt
    Etek giymeye bahane arama giyde çek at foruma millet erkek görsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada Emre transferinin maliyetini cok bulan arkadaslari anlayamiyorum.Ucuza transfer yapmak cok zor ornegin biz 1 sene oynayacak ayewin klubune 2.5m kiralama bedeli 2.5m'de kendisine maas verdik.Siz Emreye 4m bonservis 1.7m de maas verdiniz.Bu adam Fransadan cikma potansiyelli ve en onemlisi Galatasarayli.İyi bir performans sergilerse Avrupaya transfer olabilir.Sizin yonetimde daha ucuza almak icin Alanya baskanini cok zorladi tebrik etmek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

aziz yildirim olsaysi alirdi ama emin ol onun inadi tuttumu kac paraysa basar alirdi sirf gs ye inat olsun diye o yuzden kulup bu hale geldiya
    oyuncu gıtmek ıstemedıkten sonra nereye alıyon kardeş? daha fazla para vermesi konu degıl oyuncuyu gelmesı ıcın ıkna etmek. topuz gibi örnekler var lakin onlar emrenin yanından geçemez parayı seçtiler emrede seçse başakla fenere giderdi.
  • 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.