Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
87.485
Cevap
114
Favori
2.183.023
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Oğlum 4 milyar küsür borcun var konuştuğun konulara bak, ayranın yok içmeye... Jansen'e kiralama ücreti 5 milyon euro vermişsiniz başkanın söyledi, 4 milyonluk Emre transferine çene yapıyorsunuz şöyle böyle. İnsan utanır vallahi utanır. Bjkli ve Fbli birinin şu transfere pahalı demeye hakkı yok aldığı, kiraladığı fail topçulardan sonra. Bizde para yok sizde var, Koç 500 milyar dolar çıkarır koyar masaya tamam kardeşim. Hadi..

Alıntıları Göster
    Kardeş Aziz yıldırım sezonundan bahsetmiyoruz. 2018-2019 türkiye transfer sezonunun şampiyonu Fenerbahçe'dir şuana dek. Aksini iddia edebilir misin? Objektif bir biçimde? Hadi buna da cevabını bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6547 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Kardeş Aziz yıldırım sezonundan bahsetmiyoruz. 2018-2019 türkiye transfer sezonunun şampiyonu Fenerbahçe'dir şuana dek. Aksini iddia edebilir misin? Objektif bir biçimde? Hadi buna da cevabını bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Transfer şampiyonu olmak da ne büyük başarı, sezon sonunu bekle sampuan

|
    |

Emre o kadar zorlarına gidiyor ki anlatamam. Birde yok biz onu istemiyorduk, yok 1 milyona alacağınız adamı 4 e alırdık.

Geçen akşam Emre bizde diye ortalığı yıktılar bütün taraftarlar ve muhabirler, şimdi yok canım biz istemiyorduk.

Tam komediler yaa..

Psikolojik olarak elendikten sonra bu daha kötü yaptı bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 18 Ağustos 2018; 12:49:46 >
  • Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Naparsın kardeşim, ligde şampiyon olamayınca böyle yerlerde şampiyon olmanız doğal. Aziz sezonunda da onlarca şampiyonluğunuz var bu konuda.

Orijinalden alıntı: felsefesever

Transfer şampiyonu olmak da ne büyük başarı, sezon sonunu bekle sampuan

Alıntıları Göster
    Bilader senin arkadaşın gs lider diyordu ona cevap verdim ben takım ayırt etmeden. Sizin gözleriniz dilleriniz mühürlenmiş. Gomisle şerefli 3.lükler size.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Naparsın kardeşim, ligde şampiyon olamayınca böyle yerlerde şampiyon olmanız doğal. Aziz sezonunda da onlarca şampiyonluğunuz var bu konuda.

Alıntıları Göster
    Geçen sene gördük. Deplasman kabusunu değişen hiçbir şey yok. Gs şampiyon olsun 2018-2019 da etek giyip dolaşacağım.

quote:

Geçen sene gördük. Deplasman kabusunu değişen hiçbir şey yok. Gs şampiyon olsun 2018-2019 da etek giyip dolaşacağım.

Alıntıları Göster
    Yav he he etek giyip dolaşacakmış yürü git forumuna trol herif
    |
    |
    quote:

Alıntıları Göster
    Ben bizle ilgili bir şey söylemedim hocam farkındaysan. Siz defalarca transferde şampiyon oldunuz ama sezon sonlarını biliyorsunuz. Etek giyme konusunda da meraklıysanız bilemiyorum. Ben değilim şahsen.
    |
    |

Alıntıları Göster
    Arkadaş ne meraklısınız böyle ya..

Sneijder gelsin biblo sokacam diyenlerde sizdendi. Zevkimi alıyorsunuz anlamıyorum ki

|
    |

aziz yildirim olsaysi alirdi ama emin ol onun inadi tuttumu kac paraysa basar alirdi sirf gs ye inat olsun diye o yuzden kulup bu hale geldiya

|
    |
    Ordan Geçenbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Etek giymeye bahane arama giyde çek at foruma millet erkek görsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    QualityDommage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Burada Emre transferinin maliyetini cok bulan arkadaslari anlayamiyorum.Ucuza transfer yapmak cok zor ornegin biz 1 sene oynayacak ayewin klubune 2.5m kiralama bedeli 2.5m'de kendisine maas verdik.Siz Emreye 4m bonservis 1.7m de maas verdiniz.Bu adam Fransadan cikma potansiyelli ve en onemlisi Galatasarayli.İyi bir performans sergilerse Avrupaya transfer olabilir.Sizin yonetimde daha ucuza almak icin Alanya baskanini cok zorladi tebrik etmek lazim.

Orijinalden alıntı: Ckmz17

aziz yildirim olsaysi alirdi ama emin ol onun inadi tuttumu kac paraysa basar alirdi sirf gs ye inat olsun diye o yuzden kulup bu hale geldiya
    oyuncu gıtmek ıstemedıkten sonra nereye alıyon kardeş? daha fazla para vermesi konu degıl oyuncuyu gelmesı ıcın ıkna etmek. topuz gibi örnekler var lakin onlar emrenin yanından geçemez parayı seçtiler emrede seçse başakla fenere giderdi.
    quote:

Alıntıları Göster
    Şampiyonluk bahane, etek giymek şahane

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

Şampiyonluk bahane, etek giymek şahane

Alıntıları Göster
    etek giymek için fırsat kollayanlar var..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Paramedic20

Etek giymeye bahane arama giyde çek at foruma millet erkek görsün
    Gs şampiyon olamazsa sen giyecek misin

|
    |
    Gomis-Belhanda-Ndiaye-Emre Akbaba-Feghouli=Fransızca

Maicon-Mariano-Fernando-Muslera=Portekizce

Chemistry sağlandı baya.Kendi aralarında güzel güzel anlaşırlar artık.

Orijinalden alıntı: Freedom`

Burada Emre transferinin maliyetini cok bulan arkadaslari anlayamiyorum.Ucuza transfer yapmak cok zor ornegin biz 1 sene oynayacak ayewin klubune 2.5m kiralama bedeli 2.5m'de kendisine maas verdik.Siz Emreye 4m bonservis 1.7m de maas verdiniz.Bu adam Fransadan cikma potansiyelli ve en onemlisi Galatasarayli.İyi bir performans sergilerse Avrupaya transfer olabilir.Sizin yonetimde daha ucuza almak icin Alanya baskanini cok zorladi tebrik etmek lazim.
    2 taraf icinde mantıklı olmak lazım , Emre Akbaba FB ye de gitse 14g 9a di, GS da da aynısı gecerli...
    Sabah biraz Spor izledim.Alanya Yonetimi gelip FB SK ne gelip biz GS SK ile anlasamadık teklif yapın diyor.FB SK de 3.5m teklif yapıyor.Sonra Klupler Anlasıyor.
    Bu arada Alanya Baskanı Emre Akbaba ile konusuyor.Basaksehire gitmedin diyor.3 takımdan birine giderim diyor Emre, gitmezsen de seninle Ocak ta Sozlesme uzatırım seni bedavaya gondermem diyor.Emre de tamamdır diyor.Klup ve Oyuncu Anlasıyor.
    Sonra Sabah Sayın Albayrak Alanya Baskanını Alanya FB liler Dernegi Baskanı ve zorla gondermek istiyorlar diyerek basına konusuyor , daha sonra devreye NEF giriyor sonucta Emre GS a gidiyor.
    Sonra Sayın Albayrak Cavusoglu benim olene kadar dostumdur diyor.

Tabii FB SK sessiz kaldıgı icin olayı hep tek taraflı GS Yonetiminden ve GS lı spor yazarlarından dinledik.FB SK kendi penceresinden de anlatırsa onu da degerlendiririz.
    Ayrıca bonservis konusu da net degil , 4M 3 GS+1 NEF yazan var, 2.5 GS+1.5 NEF yazan var.Bazı GS lı yazarlar NEF in yaptıgı kasa kolaylıgı diyor.Bu para Gogus sponsorlugundan mu dusulecek yoksa ekstra bonus bir para mıdır bu da belli degil...

Sonuc olarak Emre Akbaba hangi takımda olursa olsun 14g 9a bir oyuncu, basarılı olur ya da olmaz onu kimse bilemez.Ama X e gidince Cop Y e gidince Messi degil, TR transfer edilebilecek en iyi gurbetci futbolculardan biri ve Fransa orjinli dediginiz gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 18 Ağustos 2018; 13:57:8 >

Reklamlar
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.