Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yalan söyleyeyim ilk okuduğumda gülmüştüm.
  • Ağlamıyorum gözüme forvet kaçtı :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Al Ittihad'ın son teklifi Galatasaray'ın istediği fiyata yaklaştı."

"Transferdeki tek sorun Belhanda"

"Araplar Belhanda'yı ikna etmeye çalışıyor"

Futbol Arena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Ocak 2019; 20:1:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bizim taraftarın Emre Akbaba'yı sevmesi için bu resim yeterli oluyor;

Transfer olduğu dönemde euro 8 TL idi ve bu adama tam 4 milyon euro bonservis bedeli ödendi. Bakın, 30 milyon TL'den daha fazla.

Maaşı için bugünkü kur üzerinden hesaplama yapalım.

Yıllık 1.750.000 euro'dan, 3 yıl için 5.250.000 euro. Adama 3 yıl için 33 milyon TL verilecek. Ekstralar da vardır kesin, onları saymıyorum bile.

Emre Akbaba'yı beğenebilirsiniz, buna saygı duyarım. Fakat bu adam kesinlikle 65 milyon TL harcanacak bir futbolcu değil. Yabancı sınırı olur, anlarım. Maddi durumlar iyi olur, anlarım. Maddi sıkıntılardan bahsedeceksiniz; Anadolu takımında oynayan bir adama 65 milyon TL harcayacaksınız. Resmen bu adamı alma uğruna tüm paralar harcandı, takım Şampiyonlar Ligi'ne forvetsiz gitti. Evet, ben hala 31 Ağustos'u 1 Eylül'e bağlayan gecedeyim.

Asrın ticaretini yaptı Alanyaspor. Tebrik etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Hagi'den Belhanda için olay sözler! Kaç golü, kaç asisti var...

Romanya temsilcisi Viitorul'un sahibi ve teknik direktörü olan eski Galatasaraylı futbolcu Gheorghe Hagi, Galatasaray'ın 10 numarası Younes Belhanda için olay sözler söyledi.

Efsane eski futbolcu, Galatasaray'da 10 numaralı formayı giyen Younes Belhanda'nın performansının sorulması üzerine, şöyle konuştu:

"Sizler daha iyi biliyorsunuz. Romanya'nın en iyi 10 numaraları arasında benim oğlum var. O da Hagi ve İstanbul'da doğdu. Benimle aynı pozisyonda oynuyor. Onun performansına bakın. Bana şunu söyleyin, Belhanda'nın kaç golü, kaç asisti var? 10 numara benim için odur. Çünkü 10 numaranın işi budur. Benim takımımda 10 numara en fazla asist yapan, en fazla gol atan oyuncudur. Oğlum Ianis, Romanya'da 23 yaş altı arasında bu konularda en iyisi."

Gheorghe Hagi, "Ianis'i ilerleyen yıllarda Galatasaray'da görecek miyiz?" sorusuna ise, "Nerede göreceğinizi bilmiyorum. Sadece İstanbul doğumlu olduğunu biliyorum. Onu kim isteyecek, nerede oynayacak bilmiyorum." yanıtını verdi.

Üstada saygılar. Yakında onun da futbol bilgisinin zayıf olduğuna dair karalamalar görürüz sosyal medyada,alıntılarda.

(Hagi bilmez bu işleri, anlamaz 10 numaradan. 8 numara,10 numara ayrımı yapamaz. Zaten GS düşmanıdır falan. Ama hayatını oyunlara adamış bilhassa futbol oyunlarına adamış gençler,çocuklar daha iyi bilir. Yersen.)

İroniyi bir tarafa bırakalım, üstada tekrar saygılar. Futbolu bilen adamın objektif yorumları.
    Zaten zayıf diyordunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Devre arası Belhanda'yı satmak çok yanlış olur. Ha yerine mükemmel bir isim gelir dersin iyi oldu ama bu yönetim yerine iyi birini geçtim herhangi birini bile alamaz. Belhanda eğer gidecekse sezon sonu gitmeli. Daha 1 forvet alamayan adamlar nasıl alacak bu kadar oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Millete sabah akşam durmadan sucuk ekmekçi dediğin mesajları da atalım mı, gerçi bu laf 1.5 sene önce yazdıkların arasında övgü bile sayılır!!!

• Simdi niyetin algı yaratmak değildir iyi niyetlisindir ama farklı düşünüyoruz
    Bak simdi emre akbaba transferini forvetsiz bırakmaya bağlama çünkü takımda forvetin olmaması emrenin sucu değil yönetimin suçudur
    Emreye gelince 4 milyon euro bence çok yüksek bir rakam değil ayrica maaşıda öyle
    Bu rakamları TL ye çevirince yüksek görünüyor doğru ama oda sadece Emrede oyle değil mesela satmaya çalıştığımız stoperin maliyetini hesapla istersen ona bakalım ayrica Emre yi daha iyi fiyata satma imkanın yüksek yaşı itibariyle
    Şimdi transfer birazda şans işi emre sakatlanmasa gomis te gitmemiş olsa bence emre icin 10m eurolar konuşulurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Bizim taraftarın Emre Akbaba'yı sevmesi için bu resim yeterli oluyor;

Transfer olduğu dönemde euro 8 TL idi ve bu adama tam 4 milyon euro bonservis bedeli ödendi. Bakın, 30 milyon TL'den daha fazla.

Maaşı için bugünkü kur üzerinden hesaplama yapalım.

Yıllık 1.750.000 euro'dan, 3 yıl için 5.250.000 euro. Adama 3 yıl için 33 milyon TL verilecek. Ekstralar da vardır kesin, onları saymıyorum bile.

Emre Akbaba'yı beğenebilirsiniz, buna saygı duyarım. Fakat bu adam kesinlikle 65 milyon TL harcanacak bir futbolcu değil. Yabancı sınırı olur, anlarım. Maddi durumlar iyi olur, anlarım. Maddi sıkıntılardan bahsedeceksiniz; Anadolu takımında oynayan bir adama 65 milyon TL harcayacaksınız. Resmen bu adamı alma uğruna tüm paralar harcandı, takım Şampiyonlar Ligi'ne forvetsiz gitti. Evet, ben hala 31 Ağustos'u 1 Eylül'e bağlayan gecedeyim.

Asrın ticaretini yaptı Alanyaspor. Tebrik etmek lazım.

Alıntıları Göster
    Geçen sene Ali Koç’un transferde yaptığı tek başarılı işti, bu adamı bize ittirmek, 2017-2018 yazında 4 milyona alınsa laf etmezdim, ama geçen yaz bu kadar sıkışık olduğun ortamda aldığın oyuncular Muğdat falan, 4 milyon bu adama vermek ağır saçmalık oldu, elinde Feghouli, Belhanda vs. falan da var, Alanya’da pek izlemedim, ama bizde izlediğim kadarıyla ancak kaleye yakın ikinci santrafor tipinde oynayabilir o da iç sahadaki maçlarda, deplasmanda Emre’yi oynatmak Selçuk’u oynatmaktan farksız bir şey.

Belhanda düşmanları ve ultraslan şu anki görüntü itibariyle 4 milyonu çöpe attırdı, bu üstün başarılarıyla gurur duyabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 13 Ocak 2019; 20:19:13 >

• ben portekiz puan durumunu bilmiyordum biz simdi portekiz sonuncusu ( muhtemel kume dusecek takimdan ) 3.5 m euya adam mi aldik ? yani 22 milyon tl ?

• Sezon başında bize vermedikleri adam. Ne diyelim, Allah çok büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

"Al Ittihad'ın son teklifi Galatasaray'ın istediği fiyata yaklaştı."

"Transferdeki tek sorun Belhanda"

"Araplar Belhanda'yı ikna etmeye çalışıyor"

Futbol Arena
    adamın istediği rakamı xavi sneijder alıyor katar da öyle de hadsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Simdi niyetin algı yaratmak değildir iyi niyetlisindir ama farklı düşünüyoruz
    Bak simdi emre akbaba transferini forvetsiz bırakmaya bağlama çünkü takımda forvetin olmaması emrenin sucu değil yönetimin suçudur
    Emreye gelince 4 milyon euro bence çok yüksek bir rakam değil ayrica maaşıda öyle
    Bu rakamları TL ye çevirince yüksek görünüyor doğru ama oda sadece Emrede oyle değil mesela satmaya çalıştığımız stoperin maliyetini hesapla istersen ona bakalım ayrica Emre yi daha iyi fiyata satma imkanın yüksek yaşı itibariyle
    Şimdi transfer birazda şans işi emre sakatlanmasa gomis te gitmemiş olsa bence emre icin 10m eurolar konuşulurdu
    Emre'nin tabii ki suçu yok, ben yönetime kızıyorum. Sonuçta yönetime silah zoruyla satılmadı. Teknik ekibe de kızıyorum, fiyat buralara gelince vazgeçmeleri gerekirdi.

Serdar'a 2016 yılında 4.5 milyon euro verildi. Geçmişe dönük döviz kuruna bakıyorum, adamın geldiği gün euro 3,25 TL imiş. 14.625.000 TL bonservis ödenmiş.

Bursaspor'da kendisini ispatlayan bir futbolcuydu Serdar. Emre ise kısa bir süreliğine biraz parladı, hemen 4 milyon euro'yu verdiler.

Ayrıca, kendi mevkileri için konuşacak olursak, Serdar Aziz'in daha iyi olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar sakatlık problemleri olsa da.

Bu arada, ikisinin arasında yalnızca 2 yaş var. Yaş/icraat olarak da her türlü Serdar Aziz üstün gelir.

Forvete Gomis'i değil Drogba'yı koyun, Emre yine de 10 milyon euro etmez. Bu da benim düşüncem.

Umarım yanılırım. Bu konuda yanılmayı çok isterim, emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 13 Ocak 2019; 23:33:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lotharbey21

• Ciddi ciddi bunları kaale falan mı alıyorsun hocam? Bakıyor benimle tartışacak kapasitesi yok yazdığım bir kaç eski yorumu atıyor foruma, beni sevmeyen kimselerden kapıyor artıları, sonra ne yazdığımın önemi yok tabi. Bazıları buralarda insanlara sucuk ekmekçi dediği dönemde açacaktım davaları da yaşları küçük arkadaşların, sonra neler olacağını bildiğim için uğraşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Ocak 2019; 20:49:57 >
  • Fulham Babel için 6 aylık kiralama bedeli olarak 2m euro ödeyecekmiş. İyi para.. Biz de ise zarardan başka bir şey yok

• Daha Emre adam akıllı oynayamadan yargılamaya gerek yok. Umarım yanılırım , yanılmayı çok istiyorum , yanılırsam çok güzel olur...

• 13e imzayı atmış (( :

• arkadaş berbat adamın tekini almışız ya adam rezalet oynuyor bir de üstüne penaltı kaçırdı
  • 
Sayfa: önceki 23782379238023812382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.