Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23772378237923802381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_japan

Unal aysal batirdi zaten?

Alıntıları Göster
    Hahahhaahahahahhahahahahah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uefa yönetimle ffp yi imzalarken özel olarak takımınızda forvet bulunduramazsınız maddesi koydurmuş galiba bizimkilerin yaptığının başka bir açıklaması yok çünkü, yeter artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Adam zaten yüksek maaş alıyordu gol kralı olunca daha da çok istedi. Kimse Gomisi keyfinden yollamadı. Sen bugün Gomise tamam desen, yarın da başkası çıkar ben asist yaptım, bilmem ne kralı oldum der aynısını yapar.

Alıntıları Göster
    İkna edebilirsin hocam neymar messi ibrahimoviç bunlarla mücadele kolay mı Hagiyi yönetmek kolay mı? Yönetim bu konuda hatalı kim ne derse desin

• Ya transfer gecikince herkes bi sinir. Ligin 17. Fb ne yapsın o zaman.

Uefanın yaptırımlarından haberdarız demi?

Rodrigezi de satmasak ortada o 8 milyon euroluk bütce de olmuycaktı.

Belhanda serdar iksindende bi 10 milyon euro daha gelse iyi bütce olucak. Satılmadan oyuncu alınmıyor malesef

• Feghouli baya iyi oynuyor bu aralar zamanla daha da ekleyecektir bu formuna. Belhanda ise önüne düzgün bir forvet alındığı zaman skora da katkı yapmaya başlayacaktır, onun dışında performansından gayet memnunum.
  • Hagi'den Belhanda için olay sözler! Kaç golü, kaç asisti var...

Romanya temsilcisi Viitorul'un sahibi ve teknik direktörü olan eski Galatasaraylı futbolcu Gheorghe Hagi, Galatasaray'ın 10 numarası Younes Belhanda için olay sözler söyledi.

Efsane eski futbolcu, Galatasaray'da 10 numaralı formayı giyen Younes Belhanda'nın performansının sorulması üzerine, şöyle konuştu:

"Sizler daha iyi biliyorsunuz. Romanya'nın en iyi 10 numaraları arasında benim oğlum var. O da Hagi ve İstanbul'da doğdu. Benimle aynı pozisyonda oynuyor. Onun performansına bakın. Bana şunu söyleyin, Belhanda'nın kaç golü, kaç asisti var? 10 numara benim için odur. Çünkü 10 numaranın işi budur. Benim takımımda 10 numara en fazla asist yapan, en fazla gol atan oyuncudur. Oğlum Ianis, Romanya'da 23 yaş altı arasında bu konularda en iyisi."

Gheorghe Hagi, "Ianis'i ilerleyen yıllarda Galatasaray'da görecek miyiz?" sorusuna ise, "Nerede göreceğinizi bilmiyorum. Sadece İstanbul doğumlu olduğunu biliyorum. Onu kim isteyecek, nerede oynayacak bilmiyorum." yanıtını verdi.

Üstada saygılar. Yakında onun da futbol bilgisinin zayıf olduğuna dair karalamalar görürüz sosyal medyada,alıntılarda.

(Hagi bilmez bu işleri, anlamaz 10 numaradan. 8 numara,10 numara ayrımı yapamaz. Zaten GS düşmanıdır falan. Ama hayatını oyunlara adamış bilhassa futbol oyunlarına adamış gençler,çocuklar daha iyi bilir. Yersen.)

İroniyi bir tarafa bırakalım, üstada tekrar saygılar. Futbolu bilen adamın objektif yorumları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 14 Ocak 2019; 9:9:46 >

• Vay be Hagi reis Senin gibisi bir daha gelirmi be ah ulan ah zaman ne kadar acımasızsın...

• Belhanda maç içinde bazen saçma top kayıpları yapıyor bu konuda daha dikkatli davranması lazım ancak takımda onun gibi sorumluluk alan olmadığı için en çok göze o batıyor. Belhanda takım oyununda pozisyon oluşturmada oldukça iyi iş yaptığını maçları dikkatli izleyen her futbolsever görecektir.

Ayrıca Fatih Terim'de ondan memnun Fatih Terim'in tek hatalı davrandığı futbolcu Feghouli oldu. Eğer Belhanda'dan daha güçlü bir isim gündemdeyse, alınabiliyorsa elbette satılabilir ama onun dışında rikse girmeye değmez, çünkü takımda doğru düzgün topla iş yapan Belhanda ve bir kaç futbolcu var.
  • Anthony Quinn kullanıcısına yanıt
    Desene bizimkiler Hagiye sallamaya başlayacak

• Hagi, belhanda giderse size oglumu gondereyim demis kisasi. Var mi oglunu izleyen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt
  • Benzia ve Ljajic’i görüp hala burada Belhanda’ya asist ve gol yapmıyor diye sallayanlar, hala bu adamın sırtında 10 numara var diye 10 numara mevkinde oynadığını iddia edenler var, harbiden çok eğlenceli bir yer burası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Benzia ve Ljajic’i görüp hala burada Belhanda’ya asist ve gol yapmıyor diye sallayanlar, hala bu adamın sırtında 10 numara var diye 10 numara mevkinde oynadığını iddia edenler var, harbiden çok eğlenceli bir yer burası.
    Benzia neyse Llajic on numara oyuncu, sistem kötü beşiktaşta. Belhanda' yı gereksiz çok eleştiriyorlar bence de ama Lljaic' i Emre' ye her türlü tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Ya transfer gecikince herkes bi sinir. Ligin 17. Fb ne yapsın o zaman.

Uefanın yaptırımlarından haberdarız demi?

Rodrigezi de satmasak ortada o 8 milyon euroluk bütce de olmuycaktı.

Belhanda serdar iksindende bi 10 milyon euro daha gelse iyi bütce olucak. Satılmadan oyuncu alınmıyor malesef
    Boşta birçok oyuncu var bunlar anlaşmayı beceremiyor. İlla bonservis ile alacaklar
  • Alan takımının Dubai kampına katılmış.Eğer klübü gözden çıkarmışsa neden kamp listesine yazıyorlar oyuncuyu?
  • Belhandayu savunanlar Türkiye dışında kaç maçını izlemiş merak ediyorum

BU ADAM KARİYERİNDE 200 maça çıktıysa 170 maçı forvet arkası oynamış .

Türkiye’ye bir geldi adam . Yok 8 numara yok 6.5 numara yok 6-8-10 karışımı bilmemne .

Adam da baktı olmayacak asıl mevkisini inkar etmeye başladı . Belhandadan bize hiçbir fayda olmaz en kısa zamanda satılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Benzia ve Ljajic’i görüp hala burada Belhanda’ya asist ve gol yapmıyor diye sallayanlar, hala bu adamın sırtında 10 numara var diye 10 numara mevkinde oynadığını iddia edenler var, harbiden çok eğlenceli bir yer burası.
    Beşiktaş top mu oynuyor.Ljacic Galatasaray'da olsa hepinizi memnun ederdi.

• Emre akbabaya 4 mil euro verdık,Ljajicin bonservısı kıralma ucretı ıle besıktasa 7.75 olucak.Ben her turlu ljajıcı tercıh ederım.Emre'den 3 gömlek üst futbolcu.Keşke bizde olsa.Fernando-Belhanda-Ljajıc uclusu bu lıgın cok cok uzerınde olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: EmperorMan

Emre akbabaya 4 mil euro verdık,Ljajicin bonservısı kıralma ucretı ıle besıktasa 7.75 olucak.Ben her turlu ljajıcı tercıh ederım.Emre'den 3 gömlek üst futbolcu.Keşke bizde olsa.Fernando-Belhanda-Ljajıc uclusu bu lıgın cok cok uzerınde olurdu.
    Emre Akbaba bence çok daha iyi futbolcu Emre Akbaba'nın bir özelliği de sinsi forvet gibi oynaması. Belki öyle klas hareketler yapmıyor ama oyun içinde hiç ummadık yerlerde pozisyona girip takımı pozisyona sokabiliyor, oyuna oldukça hareket katabiliyor, çok iyi de şut atabiliyor. İlk transfer edildiğinde çok umudum yoktu ama biraz dikkatli takip edince bazı özelliklerini farkedebiliyorsun, umarım kendini geliştirmeye devam eder, en önemlisi de özgüvenini hiçbir zaman kaybetmemesi gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23772378237923802381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.