Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    2127 Mesaj
    BÜYÜK BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5713 Mesaj
    Alan da gelmez zaten kampa giden adamın geleceğini beklemek hayalcilik olur yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    242 Mesaj
    ulan Alan kampa gidiyormuş. takımda forvet yok anasını satayım. yok bunlar belhanda'yı da satmasınlar vazgeçtim. dursun özbek'ten sonra güvenmiştik ama bunlarda sanırım başarısız olacaklar.
    |
    |

• Teğmen
    147 Mesaj
    1 hafta sonra Ankaragücü maçı var ve ağustos ayından beri eksik olduğumuz bölgeye takviye yapılmadı. Keşke Dursun Özbek'i destekleseymişiz en azından Hocaya sahip çıkardı.

• Yarbay
    3134 Mesaj
    Belhanda giderse yerine os almazlar, takımda onun tarzında oyuncu da yok. Yerine daha ucuza , gelecek vaat eden oyuncu alacaklarsa olur ama bu yönetim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yabancı sınırı gelirse ligi izlemeyi bırakırım. Yabancı sınırı kalktığından beri bu lige heyecan geldi. Artık tüm güç üç büyüklerde değil Anadolu kulüpleri de sağlam transferler yaparak güzel işlere imza attılar. Dolayısıyla kalite de arttı ve rakabet artti. Rakabet artınca da önceden nasıl olsa sinir var oynarım yeaa kafasındaki olucu topçular canlandılar az bucuk da olsa. Siniri tekrar getirmek demek ligin ve turk futbolunun gelişmesini engellemek demek. Ulan Avrupa dahil hiçbir yerde böyle bir sınır yok nereden çıkıyor bu tür salakça.seyler hayret ediyorum bazen.

|
    |
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
  • Binbaşı
    1020 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Önümüzdeki hafta bu iş biter,yerine bakalım kimi getirecekler.Ben Josue diyorum,tahminleri alalım

11 12 felan vereceklerse satılır umarım. Tabi satılması durumunda iyi mi 10 numara yada +3 forvet takviyesi gerekir.

|
    |
  • Binbaşı
    1020 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Dün de freiburg forması giyen birinin haberleri yayılmıştı. İki ihtimal var ya komple sallamasyon yada terim 343 formasyonuna dönecek

• Yarbay
    2006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Ya arkadaşlar allah aşkına şu Dursunu gelip savunmayın burda. Adam bütün varlığımızı sattı hala borç içindeyiz. Ffpye bir sürü söz verip tutmadı. Oyuncu almak zor bir şey değil, parasını verdikten sonra her oyuncuyu alırsın. Bu sene şampiyon olacağız diye 5 sene ceza mı alalım?
    Gomisi neden sattın arkadaş adama sorarlar lamı cımı yok ffp falan da yok gomisi yolluyorsun oraya kaliteli adam alamıyorsan o zaman defolup gitsinler GS bu kadar kötü yönetilemez. FATİH TERİM şuan ben gidiyorum lanet gelsin bu yönetime dese sence sonuç ne olur??? Ki bence en erken seçimde yönetim gider

• Binbaşı
    1391 Mesaj
    O Alan gelmezse, yonetimin...

|
    |
  • Binbaşı
    1136 Mesaj
    Bi maç sonrası çıkıp A.A nın dediği sözleri hatırlıyosunuz dimi? Anlaştığımız görüştüğümüz oyuncular var, kampa da katılacaklar çok daha iyi bi sezon geçiricez tarzında bişey demişti. Ne demeli şimdi buna??
    |
    |
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Dün de freiburg forması giyen birinin haberleri yayılmıştı. İki ihtimal var ya komple sallamasyon yada terim 343 formasyonuna dönecek

Alıntıları Göster
    Baktılar Terim stoperleri forvet oynatabiliyor, stoper dolduruyorlar işte, bu da farklı bir yöntem tabi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    Marcao aldılar 3-4 gün önce adam bugün takımıyla maça çıkıyor.Umarım sakatlanıp sezonu kapatmaz yoksa kalan günlerde stoper bulup alamaz yönetim.

Alan desen 3 ünde gelecekti 5 i oldu 7 si oldu 10 u oldu 13 ü oldu adam takımıyla Dubai ye kampa gidiyor.O da yalan olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    452 Mesaj
    Neoldu Balotelli ?
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Alan Çin kulübüyle kampa gidiyorsa geçmiş olsun o iş bitmiş. Yani olumsuz sonuçlanmış

Geçen gün Ertem Şener de "Alan işi bitti" diye tweet atmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Ocak 2019; 16:41:55 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efe.77

Neoldu Balotelli ?
    Koca bir yalan
    |
    |
  • Yarbay
    3039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: help21

Gomisi neden sattın arkadaş adama sorarlar lamı cımı yok ffp falan da yok gomisi yolluyorsun oraya kaliteli adam alamıyorsan o zaman defolup gitsinler GS bu kadar kötü yönetilemez. FATİH TERİM şuan ben gidiyorum lanet gelsin bu yönetime dese sence sonuç ne olur??? Ki bence en erken seçimde yönetim gider

Alıntıları Göster
    Adam zaten yüksek maaş alıyordu gol kralı olunca daha da çok istedi. Kimse Gomisi keyfinden yollamadı. Sen bugün Gomise tamam desen, yarın da başkası çıkar ben asist yaptım, bilmem ne kralı oldum der aynısını yapar.

• Er
    5 Mesaj
    Bu işin sonu yok bugun ust duzey iki fovet bir ortasaha da getirseler anca gün kurtarılır başka birşey değil.

Tamamen profosyonel bi yapıya kavuşmadan rahata kavuşmamız zor. Fatih Terim gelirken en azından transferde oyuncu havuzumuzun geniş olacağını iyi tarama yapılacagını yapılanmanın iyi olacağını umut ediyordum birçok eski oyuncuyu yanına alınca.

Her geçen gün kötüye gidiyoruz. İngilterede tutunamayan Gabbiadiniyi kiralayabilir miyiz diye düşünürken Sampdoria 12 milyon verip alabiliyor. Fransa İtalya gibi liglerde bile ligin büyükleri dışındaki takımlar buluyor alt yapidan cıkarıyor yıldız yapıp satıyor yine potansiyeli olanı alıyor. Biz hep olmus belli oyuncuya para verip alıyoruz sonra geri dönüşü pek olmuyor hep günü kurtarıyoruz. Artık ciddi bonservis verip alacak gücümüz de kalmadı.

Fatih Terimin konuya el atması lazım artık farklı politika izlenmezse Avrupada kalıcı olarak başarı zor. İzledigim takımlarla bizim ligdeki takımlar arasında uçurum var kapanacak gibi de değil. Alt yapıdan oyuncu cıkarıp ve potansiyeli olan genç transferlere bikac tane olmus oyuncu ile kadro kurmalıyız. Bizde tam tersi durum.

• Binbaşı
    1391 Mesaj
    Abdurrahim albayrak ardanin dususunden cok daha kotu sekilde gozden dustu. Kendisi ve baskan denen sahis beddualarla kovulacak bu gidisle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_japan -- 13 Ocak 2019; 17:1:15 >
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.