Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23202321232223232324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

Çok doğru konuşmuş. Özbek e tepki olarak seçildi ama gidişata bakarsak ondan daha kötü durumda başkanlıktan ayrılacak. Birkaç ayda bütün kredilerini tükettiler.
    Bence Adnan Polat ile aynı olacak sonu. 2 ay sonra mali genel kurulda ibra edilmeyecek. Edilse bile seçim kararı çıkar diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_last_aga

bu yönetim 29 mayısta mazbatasını aldı tam 3 ayda forvet transferini belki deneyimsizlikten belki finansal fair play için verdikleri sözlerden yapmadılar ama lig başlayıp geçen diğer 3aylık süre sonrası ereni de kadro dışı bırakılması ile yönetimin gözüne gözüne sokulan eksiklik giderilmemesi, art niyettir takımın başındaki adamı alelen zor durumda bırakmak demektir.ha bu arada diagne almaya çalışıyolar ise kimse gol kralı forvetini bizim gibi 5-6 milyona bırakmaz.mayısı zor görürler.
    Hocam söylediklerinize katılıyorum ama yönetim Fatih Hocayı zora sokmak için transfer yapmıyorsa mayısta yönetim gönderilir Fatih Terim kalır. Başarısızlığı kimse Fatih hocaya yazamaz, adamın elinde forvet yok takım 30 gol atmış ilk yarıda. Gomis olsaydı (veya iyi bir golcü transfer edilse idi), en az 35-40 gol atmış olurduk. 19 ocakta sanırım Ankaragücü maçı içerde, eğer transfer gelmez ise tribündekiler olarak tepkimizi vereceğiz. Bu şartlar altında genel kuruldan ibra edilemez bu yönetim.

• Arkadaşlar Eskişehirspor hazırlık maçını (saat 15:00 da bugün) gösterecek yayıncı var mı acaba, takip edebilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Bence Adnan Polat ile aynı olacak sonu. 2 ay sonra mali genel kurulda ibra edilmeyecek. Edilse bile seçim kararı çıkar diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    İşin ilginci cengiz yönetimi gitse yerine kim gelecek?

Koskoca camiada özbek ve cengiz çıktı sadece başkanlık için.

Özbek aday olursa şaşırmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

İşin ilginci cengiz yönetimi gitse yerine kim gelecek?

Koskoca camiada özbek ve cengiz çıktı sadece başkanlık için.

Özbek aday olursa şaşırmayalım

Alıntıları Göster
    Liseci zihniyet yüzünden ekonomik anlamda güçlü olan isimlerin hepsi görevden kaçıyor maalesef. Yani bizde bir Ali Koç çıkması mümkün değil. En iyi seçenek Ozan Korkut gibi görünüyor. Kendisini pek sevmem ama en azından ekibi güçlüydü. Adnan Öztürk, Naci Cansun gibi iyi isimler vardı. Ve sanırım tekrar aday olmayı da düşünüyor sonraki seçimde.

• 12 Ocak tan sonra da transfer olmazsa sezon sonu gider bu yönetim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 8 Ocak 2019; 15:30:42 >
  • Beyler yeni forvet gelmiş bakın

https://www.facebook.com/239885736080267/posts/1946893212046169/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi tamam yaz döneminde forvet transferini söz verdiğin halde yapamadın peki bundan sonraki süreçte ara transfer için araştırma yapmak üzere bol bol vaktin oldu ne yaptın 6 ay boyunca diye sormak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GALATASARAY 2-1 Eskişehirspor İlk yarı sonucu
    Goller : Sinan Gümüş ve Yunus Akgün , Halil İbrahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 8 Ocak 2019; 16:10:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Hadi tamam yaz döneminde forvet transferini söz verdiğin halde yapamadın peki bundan sonraki süreçte ara transfer için araştırma yapmak üzere bol bol vaktin oldu ne yaptın 6 ay boyunca diye sormak lazım.
    Cevap vereceklerini ve verebileceklerini sanmıyorum.. İnsan eksiği için çalışmaz mı akıl sır almaz diyoruz ama işte bunlar çalışmamış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

GALATASARAY 2-1 Eskişehirspor İlk yarı sonucu
    Goller : Sinan Gümüş ve Yunus Akgün , Halil İbrahim
    3-3 bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

3-3 bitmiş

Alıntıları Göster
    Transfer çalışmaları bu maçtan sonra hemen açıklanmalıdır. Yoksa işimiz yaş

• Abdülrahim Albayrak'ın olduğu bir yönetimde transfer bekleniyor. Ne yazık ki gollere aşırı sevinç göstermek ile mükemmel Galatasaray'lı olunmuyor.

Ünal Aysal zamanında Drogba bekleyen takımdan herhangi bir çöp forvet bekleyen takıma. O forvet bile yok :)
  • no forvet no party
  • Hay Allahım delirmemek elde değil altyapı oyuncularıyla oynayan eskişehiri yenememiş milyon euro alan artistler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Fatih hocanın Sneijder ve Melo hakkındaki " yüzüm gülüyor çağırsak gelirler" açıklamalarının altında bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Podolski ' nin de günlerdir Galatasaray formalı antrenman hikayeleri ve bugünkü Galatasaray formalı çay bekliyorum açıklamalı fotoğrafı da enteresan. Şu takımda ölü halleri bile iş yapar.

• Ahmet Çakır: "Transfere gerek yok. Forvet de stoper de mevcut kadronun içinden bulunur." (GS TV)

• Adamlar hazırlık maçında bile son 15 dakika 2 farklı skoru koruyamıyorlar. En az 4 transfer gerekirken 1 kişi bile alamayacaklar

• Bu takıma en az 6 transfer lazım. Sadece santraforla stoper alınırsa zerre değişim olmaz.

• 
Sayfa: önceki 23202321232223232324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.