Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    2232 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IznickX

Batuhan Karadeniz boşta...
    Pubg oynuyor kendine ait bir discord kanalı falan var yakın zamanda da baba oldu diye biliyorum.Aslında Mental olarak kendini verebilse çok çok iyi forvet devamlılık yakalaması önemli.
    |
    |

milan alcak onu serdar ali soytarının tekidir
    |
    |
    Kilo Moana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    fb bugün serdarı açıklayabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Msi Z170 a Pro 2800 Mhz - Intel Skylake corei5 6500 3.2 ghz - Msi R9 390 Gaming 8G - Kingston hyperx furry 16gb ddr 2400 mhz - Dark N10 - Aerocool kcas 750w bronze 80 - seagate baraccuda 2 tb 7200 rpm - cooler master hper tx3 evo - Asus Mx239h 5 ms LED-Ips - Samsung s2233b - Kingstonsv300s 120 gb ssd - james donkey 240 gb ssd - logitech c310 720p webcam -
  • Bölüm Yetkilisi
    2047 Mesaj
    Luis Muriel 1M euro ya Fiorentina ya, Martin Braithwaite bedavaya Leganes e kiralaniyor.

Bizim yonetim ise bu arada hala Alan i falan kovaliyor.

Max Kruse yi falan getirecekler bana gore.Kotu degil ancak istedigimiz kadar satafatli bir transfer de olmayacak.

Ha bana kalsa hic uzulmem gelse.

Soyle sozlesmesi bitecek oyunculara bakiyorum Bony, Markovic , Mangala gibi isimler one cikiyor ancak bunlardan hangisi bize dogrudan katki saglar bilemiyorum.

Orijinalden alıntı: Djalma Feitosa Dias

Tam tahmin ettiğim gibi. Alan yardımcı forvet olarak düşünülüyor. Bence Alan tek santrafor oynarsa iş yapmaz gibi geliyor.
    keita, kampl, mane, soriano, sabitzer gibi oyuncularla oynamış (( :

Videolardan görünen direk tek forvet degil. Hızlı son vurusları iyi, olması gereken yeri iyi biliyor boş koşuları savunma arkası koşuları iyi gibi. Sorun şu ki bu takım direk tek forvet icin alınmiyorsa Alan, cift forvet oynar mı? Garrynin yerine geliyorsa kanat oynuyorsa olabilir ama 2 forvet çıkıp Onye ve Feghouli kanatlarda filan olacaksa bu takım cift forveti kaldırmaz.

Bizim lige güçlü yırtıcı forvet gerek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Jeasme

Luis Muriel 1M euro ya Fiorentina ya, Martin Braithwaite bedavaya Leganes e kiralaniyor.

Bizim yonetim ise bu arada hala Alan i falan kovaliyor.

Max Kruse yi falan getirecekler bana gore.Kotu degil ancak istedigimiz kadar satafatli bir transfer de olmayacak.

Ha bana kalsa hic uzulmem gelse.

Soyle sozlesmesi bitecek oyunculara bakiyorum Bony, Markovic , Mangala gibi isimler one cikiyor ancak bunlardan hangisi bize dogrudan katki saglar bilemiyorum.
    Mangala nın sakatlık listesi kabarık. İşimize yaramaz yatarak para alır.

Ayrıca bizim yönetimde Mangala yı bitirecek güç yok.

Maicon ve Serdar işi çözülmeden stoper almazlar.

Max Kruse sözleşmesi bitiyor ve bedelsiz geliyorsa Demba Ba dan daha iyi olur bizim için.

Demba Ba nın ne çıkacağı belli değil hem de 6 ay sonra yine forvet arayacağız.

Max Kruse bedelsiz olarak alınacaksa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 7 Ocak 2019; 19:49:25 >
    |
    |

• Yarbay
    3108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

keita, kampl, mane, soriano, sabitzer gibi oyuncularla oynamış (( :

Videolardan görünen direk tek forvet degil. Hızlı son vurusları iyi, olması gereken yeri iyi biliyor boş koşuları savunma arkası koşuları iyi gibi. Sorun şu ki bu takım direk tek forvet icin alınmiyorsa Alan, cift forvet oynar mı? Garrynin yerine geliyorsa kanat oynuyorsa olabilir ama 2 forvet çıkıp Onye ve Feghouli kanatlarda filan olacaksa bu takım cift forveti kaldırmaz.

Bizim lige güçlü yırtıcı forvet gerek..

Alıntıları Göster
    4 4 2 olmaz ama sağda feg, solda Alan önlerinde de pivot özellikli bir santrafor ile gayet iş görür.

Ben hala en çok Emre' yi düşünüyorum. Hangi bölgede oynayacak, kim kesilcek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
    16 Mesaj

|
    |

Allah korusun!
    |
    |

|
    |

|
    |

|
    |
    Emre Akbaba transferinde 1 milyon için bile sponsor arayışı 1 hafta sürmüştü.Gomis'in gidişi ve santrfor bulunamayışı malum.Anlaşılan bu transfer dönemi de yaz transfer dönemi gibi sancılı geceçek.Umarım rezil son dakika transferlerine bizi mahkum etmezler çünkü gidişat hiç 2 santrfor 1 stoper 1 kanat alınabilecekmiş gibi gözükmüyor.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 7 Ocak 2019; 20:50:1 >
    |
    |
    Galatasaraylı yöneticiler ve Emre Taşdemir’in menajerleri son kez buluştu ve her konuda anlaştı. Bursaspor ile sözleşmesini fesheden ve bonservisi elinde olan 23 yaşındaki oyuncu artık imzaya çok yakın!

BIP Spor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 7 Ocak 2019; 20:51:41 >
    |
    |
    |
    Henry Onyekuru: "Ocak ayında Galatasaray'dan ayrılmaya karar verdiğim yönündeki iddialar hakkında fikrim yok. Devam eden sözleşmem var ve Galatasaray'da mutluyum. Kariyerime yön vermek için sezon sonunu bekleyeceğim."

(AOI Football)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 7 Ocak 2019; 21:3:2 >
    |
    |

Ribery sürprizi

Bayern Münih taraftarlarıyla sorun yaşayan Franck Ribery'nin sezon sonunu beklemeden Galatasaray'a gelebileceği konuşuluyor. Taraftarlara sosyal medyadan küfür eden Ribery'nin beklenenden erken ayrılabileceği Alman basınında konuşuluyor. Galatasaray'ın Fransız futbolcuyla sezon sonunda anlaştığı iddia ediliyor.

Dylan Bronn sesleri

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in yeni Denayer’i Dylan Bronn... Tunuslu stoperin Belçika Ligi’nin ilk yarısında 12 maçta forma giyip 5 gol atması değil, Hasan Şaş’ın sezon içinde izlediği maçlarda en yüksek puanı verdiği oyuncu olması nedeniyle transfer edilmesi kararının alındığı öğrenildi.

Renato Augusto sürprizi

Fatih Terim'in Renato Augusto konusunda scout ekibinin oyuncunun son durumunu araştırmasını istediği ve detaylı bir rapor talep ettiği öğrenildi. Beijing Guoan'ın Dembele'yi transfer etmesi halinde Reano Augusto'nun takımdan ayrılması bekleniyor.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
seo paketleri
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
6,610
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.